Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: chci žít jako člověk
#11942
chci žít jako člověk Před 11 rok, 4 měsíce  
Alkohol mě zabíjí. Duševní prázno. Beznaděj. Boj se sebou. Přežil jsem svojí smrt, když mě před x lety s drogami dohnal k sebevraždě, dokázal jsem sám odbourat tvrdé drogy, ale alkohol je to nejhorší co mě v životě potkalo a doprovází mě to již 15let, všechny moje životní nezdary a problémy má na svědomí. Nevím jestli tenhle boj vyhraju a budu jednou moc žít tak, abych se za svůj život nemusel stydět a abych neničil svoje okolí. Nevidím budoucnost, sebevětší cíle jsou k ničemu, když může vše jednou skleničkou zkončit, až jednou nebudu mít to štěstí co do teď. Jdu se léčit, snad mi pomůže někdo jiný, když si nemohu pomoci sám. AA mě snad dostane zpět do života. Nevím proč to sem vůbec píši, asi proto že tohle není komu říct a chce to ven................................................
Alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11944
Re: chci žít jako člověk Před 11 rok, 4 měsíce  
S alkoholem nelze bojovat, vždy prohraješ.Musíš se naučit vedle něj žít, v AA se to naučíš!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11945
Re: chci žít jako člověk Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahoj..Moc ti držím palce,věř že v tom rozhodně nejsi sám..Drogy jsi odboural,ale alkoholje vlastně to samé.Bohužel jen pro alkoholika..Nejzrádnější na alkoholu je to,že je prostě součást společnosti,je všude a vždy bude..Nepít je jedna věc, ale najít štěstí a radost života bez toho hnusu je dlouhodobá a ne vždy úspěšná cesta každého z nás, každého alkoholika..Já se jí snažím jít,ač s klopítnutíma ale snažím se jít pořád dál a modlím se k za nás za všechny co sem píšou
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11950
Re: chci žít jako člověk Před 11 rok, 4 měsíce  
Taky jsem trochu smažil(i když nevim, jestli nepíšeš o háčku). Měl jsem tu kejdu, že rád jim a spim a když se mi tři dny ani jedno nedařilo vykonat, tak jsem vždy začínal bejt docela vytočenej, takže jsem spontálně skončil. S háčkem bych si patrně tak hravě neporadil, protože mam od přírody rád sedativní drogy(vyjma kávy a čaje) S chlastem je to jiný, protože navozuje ten božskej pocit klidu a pohody, plus nejsi alespoň z kráje brenej za fetku a když už jsi, tak jsi v hajzlu. Petr a Líba to píše dobře, chlast je všade a je naprosto společensky přijatelné ba co hůř, kolikrát požadované ho pít(silvest, svatba, pohřeb, grilovačka, firemní večírek, nebo prostě jenom návštěva hospody). Jedinnou opravdu účinnou metodou je naučít se vedle něho žít s vědomím, že Tě psychicky zmrzačil a když se ho dotkneš, tak Tě dokurví i fyzicky a nakonec jako bonus sejme úplně(v lepším případě). Jestli se mě ptáš, jak na to, tak vůbec nevim, ale veškerej volnej čas(když zrovna nemakam nebo nechlastam) věnuju výzkumu, takže je tu reálná šance, že na to snad do budoucna přijdu.. Abych to shrnul, tak Ti přeju hodně zdaru a výdrže. Můj sen je, abych vydržel sedět v hospodě celou noc bez kapky chlastu a navrch se královsky bavil. Nevim do jaké míry je to reálný..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11953
Re: chci žít jako člověk Před 11 rok, 4 měsíce  
V té hospodě se budeš za chvilku nudit, čím budou ostatní opilejší, Ty budeš otrávenější, bláboly, kecy o ničem, ale bude Ti fajn u srdce, protože budeš vědět, že ráno budeš fit, oni v kocovině, trop.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13893
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 10 měsíce  
Uběhlo půl roku a já jsem pořád kde jsem byl. Od příštího týdne začínám chodit do ambulance,chodím k psychologovi. Ale zatím prohrávám a přijde mi, že je vše horší a horší. Ničí mi to život, vztahy, vše Nevim kde najít sílu.
Alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13894
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj. Přiznej si jednu věc, stejně pít jednou budeš muset přestat a to bud jako mrzák s cirhozou jater, bezdomovec, nebo po smrti..A nebo to dokážeš dřív, než bude pozdě..Ale jednou přestaneš
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13895
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 10 měsíce  
Jak říká můj syn (naštěstí o sportu), prostě se člověk musí "hecnout". A i když to hned nevyjde, prostě zase sebrat síly, o kterých ani nevíš, že je máš, a hecnout se zas!
Prostě tu těžkou činku zase zvednout...
Moc držím palce, Alena

P.S.: dneska jsem jela z práce autem po naší krásné Hané a kochala jsem se, přírodou i tím, že nepiju
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13901
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 10 měsíce  
Jirko, zkus AA, pak léčebnu.Už to trvá dlouho, nepřestáváš, padáš dolů, pozor na to.Začni si věřit, přiznej ,že je alkohol silnější než ty......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15284
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Je silnější než já máte pravdu. Šel bych do léčebny, ale nezvládal bych platit dluhy, který mám samozřejmě díky chlastu . Je to začarovaný kruh. V pátek jdu do AA, snad to zvládnu. Nevím co jiného udělat, abych se z toho konečně vymanil. Deprese jsou horší a horší a občas už mi napadají myšlenky na smrt.
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter