Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosím o radu
#12630
Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Je možné že mi ten hnusnej chlast začal našeptávat, at se vykašlu na práci na všechno at mám čas pít??Je to prosím u této nemoci možné nebo jsem se uplně zblaznil jinak..DEKUJI,POTREBUJI TO VEDET
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12631
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Petře alkoholismus je nevypočitatelný.Motivovat sám sebe je pro tebe nutností.Nepíšeš,jestli tě práce baví,nebo bavila ještě předtím,než začal problém s pitím.Nepíšeš jaký máte v práci kolektiv a jestli ti sedí.U alkoholismu ovšem člověka nebaví vůbec nic.Ztratil zájem o všechno.Vytlačila ho závislost-chut´pokračovat za každou cenu víc a víc pít
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12632
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Petře, to tvůj mozek tě upozorňuje, že na práci není čas, důležitější je pití. Ta práce tě zdržuje, obtěžuje.Uháněj někam pro odbornou pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12633
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj Jano.Vlastně jsem z toho neštastnej, práci mám dobrou, baví mě..Ale když jsem ve stavu kdy třeba 2 měsíce nepiju.Jak se napiju (tyto svátky) začně mě všechno štvát, jenom bych pil, ale je to tak silný pocit, jako bych se nemohl nadechnout..s pitím bych za pár týdnů skončil na ulici a to já nechci, ale nedokážu si přiznat že jsem nepocný, pouze dokážu nějaký čas nepít, ale to uvědomnění se problému mi nejde a za čas poruším, je to pak horší než dřív!Ted me vyhodili z hospody, ostuda před sousedy,můj kamarád lékař říkal včera mojí matce, že mi sežene odbornou pomoc,zřejmě mě viděli jak jdu opilý domu..Myslel jsem si že se napiju na svátky, ale nakonec jsem je celé propil,moc mě to mrzí.Zítra jdu k psychiatrovi, ale tam už jsem 2x byl, mám antidepresiva a nyní jsem už po druhé porušil, bojím se, že mě už nepřijme
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12634
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj i Libo, nevšiml jsem si že jsi psala..díky za odpovědi.
Právě že toto jsem dřív neprožíval, ale po každé recidivě je to horší..
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12636
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
A Peťo, horší to jen bude, věř!Chlast je past!Zničí Tě, nenech se!Jdi znovu k lékaři, najdi nejbližší skupinu AA, a na prášky pijí jen sebevrazi, chtěj žít!
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12637
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Blbnu, místo svého jména jsem napsala Petra!Pardon!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12638
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Petře neboj se.Své psychiatričce řekni pravdu.Lítáš už v závislosti.Jseš v ní už namočený po uši.Hledat pomoct,tam,kde ji můžeš dostat není ostuda.Je to nutnost.Uvidíš,co ti nabídne.Můj názor je,že to bez léčebny a spolupráce s odborníky nedáš.Hodně štěstí.Přemýšlej o tom jestli ti opravdu záleží na tvém životě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12642
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Ted jsem přišel z práce, není mi dobře..Děkuju za vaší podporu a rady, snad si je vezmu k srdci.Jdu si radši lehnout
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12644
Re: Prosím o radu Před 11 rok, 3 měsíce  
To je škoda.Jsem zvědavá jak jsi dopadl u psychiatra.Snad zítra budeš sdílnější.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter