Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: poradite co se tyce lecebny??
#12760
poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Dobry vecer vsem,jmenuji se Gita a mam problem s alkoholem.Nedochazelo mi dlouho jak velky,s manzelem stale vse v pohode(dle mych predstav),zadne vetsi prusvihy,abstaky,ztraty zamestnani apod.Zijeme v zahranici a na vanoce jsme jeli k rodicum do Cech-tchyni-bylo to opravdu VELMI psychicky narocne a ja to po vice jak 2mesicni abstinenci nedala a piju da se rici tajne obden.Manzel na to prisel a uz toho ma dost a ja se obavam,ze je jiz ten spravnu cas na to se jit lecit.Chodim i na aa,ale sponzorku momentalne nemam,po me posledni zkusenosti nevim,koho oslovit,aby to nebylo jen zadavani otazek a jejich vyplneni.Zacina mi dochazet,ze to bez pomoci nedam a uvazuji o lecebne.Zde je lecebna jen pro hornich 10tisic a tak uvazuji o lecebne v CR nebo jeste lepe na Slovensku.Budu si ji ale muset hradit sama,jelikoz mam trvaly pobyt v zahranici a take nemuzu zustat dele jak 6tydnu,protoze na delsi cas nesezenu hlidani na dite.Vedel by jste nekdo,kolik by to asi tak stalo a hlavne,jaka lecebna je opravdu dobra?Mockrat dekuji za odpovedi a preji dobrou noc vsem,Gita
Greta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12762
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Gito, zkus pl Havlíčkův Brod, tam je delší Detox, tak 2 měsíce,když se tam nedovoláš, napiš mně, znám paní primářku dobře, poptám se Ti sama.I Červený Dvůr je výborný, zeptám se tam, jo! Počítej jistě tak tisíc korun na den! Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12763
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
V Havl.Brodě by jsi mohla být, pobyt ale stojí 1600 kč, všude je to jistě už dražší také, napiš mně, pomůžu Tě skontaktovat s léčebnou, jo?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12776
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Už vím, jak je to v Červeném Dvoře, prostě napiš, přepošlu Ti info.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12777
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Mila Libo,moc moc dekuji za info.Hodne nad vsim premyslim.Normalne nepiju denne a nebyt te emocionalni silene bolesti kterou ted prozivam,verim,ze by se mi darilo dal absitnovat,jako doposud nez se to vse na svatky zvrtlo.Ale ceho se nejvic bojim,ze dojde na nejhorsi,s manzelem zazadame o rozvod a pokud nekde bude zaznam,ze jsem byla v lecebne,o maleho prijdu-coz bych neprezila.Proto jsem spis uvazovala o tom Slovensku,kde by to nejspis nebylo nikde vedene.Uz jsem zde cetla clanky,jak nekdo ,kdo nedodelal lecebnu prisel o ridicak a pod-pak uz se to s tebou veze.Ja jsem stale schopna nepit,kdyz jsem s malym a byt na 100% zodpovedna-napiju se az kdyz spi,nebo neni se mnou.Mozna jine reseni nez lecebna by bylo nejaka intenzivni psychologicka terapie dohromady s aa??Nebo neexistuje lecebna,kde muzu byt i s ditetem?Muselo by to byt i s hlidanim deti,jelikoz 2letemu diteti tezko vysvetlim,ze mam byt na sezeni zticha a v klidu.Jeste jednou diky za vsechny informace,vazim si toho Gita
Gita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12778
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
To bys musela kočko konzultovat přímo s vedením léčeben, napiš mně soukromě, pošlu Ti přímé kontakty, jsou oba výborní lidé, odpoví Ti jak nejlépe budou znát, vědět......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12779
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Zdravim Gito, můžete zkusit najít nějakou soukromou kliniku, i tady už jsou, když to nejde přes pojišťovnu, nikde se nic nehlásí. Nebo tu Plocovou, ale ta opravdu záleží, jaká jste osobnost... ona je spíš na takový ty dušičky, srdíčka a lidičky.. a to může lézt na mozek stejně jako chlast já bych asi na vašem místě kontaktovala dobrého psychologa, se zkušenostmi a specializací na poruchy chování a platila si ho normálně za hodinu...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12780
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Dekuji Libo a Hanko,ano mozna ze dobry,zkuseny psycholog-adiktolog by stacil.S tim mym prckem a lecebnou je to opravdu velmi komplikovane,nevim,jak to zkombinovat..POkud nekdo mate zkusenosti s nekym opravdu dobrym(terapeut,psycholog)..,kdo zavislosti rozumi a kdo vam pomohl,prosim,napiste to sem!!Obratim se na ne.Zacala jsem zjistovat,kdo a jak dlouho by mi mohl prcka hlidat a dele jak mesic bych to dohromady nedala a to je myslim na lecebnu kratka doba.No a kdyz budu dochazet na terapie a AA sezeni,muzu s malym byt a mozna to pomuze taky?Jeste pred vanoci jsem si tak verila,ze to pujde a taky to slo ,ale ted jak se trapim,neumim tu bolest prejit bez kapky alkoholu.Sice se neopijim,ale 3-4 piva mi pomuzou zmirnot tu bolest a ja ji tolik necitim.Vedet,ze mi 3 piva budou stacit do doby nez se vse vyresi,tak je to myslim ok,ceho se ale bojim,ze zacnu davky zvysovat a to by pak byl prusvih....
Dekuji predem vsem za rady,nazory,odkazy,opravdu moc!Gita
Gita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12785
Re: poradite co se tyce lecebny?? Před 11 rok, 3 měsíce  
Myslím si, že na skupině AA, kam docházíš, budou vědět, kde je dobrý odborník.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter