Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: nechci pít
#13027
nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj, jsem tady nová a nevím jak to tady funguje. Jmenuji se Vendula, je mi 29 let a jsem alkoholik a nechci už pít. Mám 2 úžasné děti (8 měsíců a 2 roky), a chci se dožít vnoučat atd. Piju každý den, někdy ráno pivo, každý večer pivo nebo tvrdé nebo kombinace. Nejlépe sama. Někdy ani nemám chuť,ale pokaždé se napiju. Myslím si, že mám pevnou vůli, takže jsem se rozhodla že s tím dneska přestávám (snad to bude jen jeden dnešek) a nemám to komu říct, tak to píšu tady. Prosím o podporu
Vendula
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13028
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Vendulo, jistě máš mou podporu, jenže, to je málo, potřebuješ další pomoc, bojím se, že sama toto nezvládneš.Zajdi na AA, tam pochopíš hodně o alkoholismu, naučíš se žít vedle alkoholu, nebudeš muset s ním bojovat.Přeji Tobě i Tvým dětem, abys vydržela.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13029
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Ano, právě o AA čtu, netušila jsem, že takové skupiny existují nejen ve filmech Možná taková hloupá otázka.. Můžu tam prostě přijít jen tak v danou dobu nebo je tam potřeba se "registrovat" předem? A děkuji za podporu!!
Vendula
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13030
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Můžeš tam přijít jen tak, je ale lepší, když si zavoláš na kontakt, který je uveden u skupiny, kam chceš jít, je to také alkoholik, zeptáš se, jestli sezení opravdu je, a že přijdeš.Já třeba pak nabídnu těm nováčkům setkání jen se mnou, pokecáme spolu, pak jdeme na sezení.Určitě se neboj tam jít přímo, nevím, z kterého města jsi, ale uvidíš, že Ti to moc pomůže, nebudeš na to sama!!!!Jestli chceš, napiš mně soukromě, na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , dodám další info o AA, jo?Vím, jak se cítíš, neboj!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13066
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj, já jsem tady taky nová, chtěla bych si tady najít nějakou zpřízněnou duši, která je na to stejně jako já. Je mi 40, jsem starší sice než Ty, ale mám dvě malé děti. Chci přestat pít, stejně jako Ty a stejně jako Ty si myslím, že pevnou vůli mám. Hledám jen někoho, ským si můžu o tom napsat. Pokud by si chtěla se se mnou dělit o "naše" strasti, napiš. Děkuji. Paja
Nic
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13067
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj, pokud si už navštívila AA, tak asi už svůj problém řešíš jinak. Přeji Ti, abys byla silná. Paja
Nic
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/02/2013 18:18 Provedl: Pepina.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13070
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
Jen pokec o pití nestačí.Potřebuješ hodně pomoci, netušíš, v čem lítáš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13072
Re: nechci pít Před 11 rok, 2 měsíce  
ahoj, jsem na tom podobně, pokud chceš znát můj příběh a pokusit se vzájemně podpořit, ozvi se prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript děkuji Jana
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter