Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: žluté bělmo
#13436
žluté bělmo Před 11 rok  
dobrý podvečer, trošku mě vyděsilo že po týdením flámování mám lechce zažloutlé bělmo, měl bych se strachovat i pokud to brzy zmizí?
PepaT

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13438
Re: žluté bělmo Před 11 rok  
žluté bělmo značí oslabenou činnost játer vychytávat bilirubin z krve a dál ho zpracovávat, každopádně to je hodně varovný signál o stavu jater, takže pokud jste neprodělal infekční žloutenku někdy v poslední době, což předpokládám, že ne, tak vaše játra jsou na tom zle, další nadměrné pití muže vyvolat akutní zánět jater, takže okamžitě vyhodit z jidelníčku tučné jídlo a jasně alkohol, a zajít si k doktorovi udělat krevní obraz a případně brát léky na podporu činnosti jater a dále vitamíny ... a přečíst si dost o jaterní dietě
kamil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13692
Re: žluté bělmo Před 10 rok, 11 měsíce  
Dobrý den, jde o nemoc jater. Doporučuji zvýšit konzumaci tvarohu!
Nebo zkuste čaj ze slupek od brambor. Hrst slupek zalijte 2dl žhavé vody a poté vypijte. Pokud Vám bude chutnat, máte nemoc jater - pijte to dál, dokud Vám to nebude chutnat, poté jezte tvaroh a navštěvujte lékaře a konzultujte s ním vše co Vám chybí a co Vás trápí.

Přeji hodně štěstí a otázky na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
wetas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13700
Re: žluté bělmo Před 10 rok, 11 měsíce  
Pane Wetasi a Vy jste kdo? Co víte o alkoholismu jako nemoci? Čím se zabýváte, že se tady takto prezentujete? Domnívám se, že nebudu sama, kdo zareaguje podobně jako já. Tady píšou a vzájemně si pomáhají alkoholici a lidi, kteří mají s alkoholem problém. Kteří si mnohdy prošli peklem, padli na kolena a znovu se zvedají.O alkoholismu jako nemoci vůbec nic nevíte, protože byste sem nemohl napsat takový nesmysl (slušně řečeno) "Nedoporučuji nikomu hned abstinovat". Snad si raději prostudujte, komu jsou stránky určené a k jakému účelu mají sloužit. Pokud potřebujete nějakou propagaci svých rad, obraťte se, prosím, jinam
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter