Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: kdyz vis, ze znas vse nejlepe
#13496
kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Dobry den, poradi nekdo jak se toho zbavit? Muj problem je, ze mam argument na "vsechno" ale zaroven jsi uvedomuju, ze uz je zle. Piju uz tri roky opravdu kazdy den.
richard

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13497
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Jen ty to můžeš změnit, jen ty musíš chtít přestat, pak se ptej na rady, rádi pomůžeme, poradíme.Tak se rozhodni, neargumentuj, nevymlouvej se, .....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13499
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Richarde, uvědomuješ si, že máš problém a jsi ochotný to přiznat sám sobě. To je ten nejdůležitější krok! Teď by bylo dobré vyhledat pomoc, najít k někomu důvěru a poslouchat ho nebo se o to alespoň začít snažit . Vyber dle svého gusta - psychiatr, poradna pro závislosti, praktický lékař, AA, někde začni a uvidíš, vždy můžeš napsat sem!!
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13503
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Nepij Richarde! máš nějaký argument proti?
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13511
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Richarde,nastoupila jsem léčbu do Štenberka.Měla jsem problémy podobné jako ty.Je tu přísný režim,ale léčebna mi pomáhá mnoho věcí si ujasnit,srovnat,co se týká posledního 2 a půl roku co jsem v pití uvízla po 9letech absinence.Nelituju ničeho a jsem š´tastná,že jsem zde.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13513
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Ahoj, jmenuju se Mirek a jsem alkoholik. Nevíte, kam bych mohl zajít v Břeclavi? Sám to nezvládnu. Dík za info!
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13515
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 11 rok  
Mirku, mrkni na stránky AA, najdeš nejbližší skupinu.Myslím, že je v Kyjově, ve Znojmě, a v Brně.Jistě ti pomůžou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13596
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 10 rok, 11 měsíce  
Taky se v tom plácám, po třech letech abstinence jsem do toho zase spadla.Na léčení jsem nebyla,chci se z toho vyhrabat sama.Začnu brát Antabus,to bude má pojistka,nejhorší budou ty noci,problémy se spaním mám i bez pití.Pití mi pomáhalo se vyspat,ale takhle to dál nejde.
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13597
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 10 rok, 11 měsíce  
Podcenila jsi alkohol.Aspoň nyní víš, jaký je to nepřítel, pořád číhá, kdy Tě stáhne ke dnu!Začni znovu abstinovat, je to sice škoda, ale už se stalo, nezměníš to, tak vzhůru k střízlivosti, ještě zajdi na AA, víc se dozvíš o své nemoci......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13599
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj Jani M,
mám dotaz, Ty se v léčebně dostaneš k internetu?
Při léčbě v Bohnicích to není absolutně možné, ale ze svého hlediska vím, že mi to pak jinde strašně pomohlo, že jsem byla ve spojení se světem.
Sehnala jsem si tak přes internet z léčby práci, která mě těší
dodnes - 2 roky a pevně věřím, že to tak bude ještě dlouho.
A Tobě moc držím palce. Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter