Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu.
#13651
Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Jsem zavisly na alkoholu piji od 15 je mi 20 jsem v léčbě po druhe za sebou Prvni lecba v Bohnicibh od 15.11 kdy jsem byl převezen ze zachitky.Chtěl jsem skočit z Mostu.Kvuli bejvale přítelkyni.V Bohnich jsem si zařídil nástup do Červeného Dvora.Na posledni vychazce 5 dnu před odjezdem do Červ dv.Jsem se opil,byl jsem venku s kamaradem.Za mesic mi konci lecba a jedu zpatky do Prahy,alkohol zneuzivam,pro nedostatek sebeduvery a osobniho selhani.Bojim se co bude dal.
Patrik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13653
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Ještě máš měsíc, ČD patří mezi nejlepší léčebny, návod , jak žít tam jistě dostaneš, tady máš rad také plno.Ty musíš chtít!Nikdo pro Tebe nic neudělá, za svůj život jsi zodpovědný sám, jaký si ho uděláš, takový bude.Že nesmíš pít víš, že by ses měl doléčovat víš také......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13655
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
jen nechápu proč si v léčebně, když chlastáš..neni lepší chlastat venku?
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13657
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
V léčebně jsi se jistě nepřiznal, vyrazili by tě, a právem.Nevážíš si toho, že tě tam obskakuje, léčí x lidí, snaží se ti pomoc.Zbytečně.Přitom někde venku zoufale někdo čeká, až se tam uvolní místo, bude moct nastoupit a opravdu se léčit.Klidně bych ti nechala zaplatit celý pobyt, hrubě jsi porušil režim, celou léčbu.Je to asi 100 tisíc.Dochází ti aspoń něco z léčení?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13659
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Chci sezaroven omluvim napsal jsem to spatne venku jsem chlastal pro nedostatek sebeduvery.Tady vse plnim jak se ma.Podstupuji lecbu zodpovedne,reflexe jsou pravdive a to je prave to neprijemne kdyz nad tim clovek premysli.V tom spociva moje lecba.Z toho neprijemneho se clovek uvedomuje hodne veci co delal spatne.Dnes jsem postoupil do druhe faze.budu brat antabus a o dolecovani mam take zajem po lecbe jdu do chraneneho bydleni jen mam strach že selžu,bojim se stressu ve kterem jsem casto a ze bych udelal blbost,ale vim ze kdybych se napil takbych se vratil do starych rozbytych koleji.
Patrik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13668
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Gratuluji k druhé fázi, síla, co?A bojíš už předem, co když zbytečně?V chráněném bydlení ti pomůžou, máš šanci začít žít nový život, pomůžou najít práci, bydlení, záleží jen na tobě, jak se rozhodneš žít.Víš ty sám, jak chceš žít?Co očekáváš od života?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13669
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Přestup byl docela záhul.Dejmek ví jak na lidi :-D.Musím si dokončit vzdělaní na to bych navázal do práce mého oboru.Nevim nějaké ty koníčky.Změna je život.Musim se osamostatnit a žít sám.Ale ta samota.Jsem rád mezi lidmy.
Patrik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13670
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Od života očekávám dobrodružství(cestování,adrenalin,atd.)lásku.Rodinu až v pozdějším věku
Patrik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13671
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Když vydržíš nepít, dokážeš nemožné, zázraky!Sám se budeš divit.A přeji ti to.Pozdravuj Dejmka a Slavíkovou!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13673
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 10 měsíce  
Budu pozdravovat.Ale od koho?
Patrik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter