Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál!
#14317
Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu ohledně ambulantní léčby. Nepiju často, ale když už se napiju tak se musím zrídit pod obraz. Ráda bych si s někým ohledně svého problému popovídala. Moc děkuji za odpověd.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14321
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
A co takhle nepít? Nejdůležitější je si říct dost a hotovo. A za žádných okolností už ne. Pokud to nejde samo tak docházet ambulantě na antabus. Zkusit AA. A pokus ani to ne, tak léčebna. Ale jde to a vyplatí se to.
andrea
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14330
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Moc děkuji za odpověď. Mám úspěšně nakročeno aby mě opustil nejlepší člověk mého života. Nechci už nikdy ubližovat svým nejlepší. Ten pohled na mě v ožralosti je hroznej. Takže udělám vše pro to aby se už žádný z mých opileckých výletů nestal. V pondělí jsem si dala naposledy, tak doufám že mi to vydrží a nic mě nezlomí. Protože můj problém je že řeším starosti chlastem. Moc děkuji za to že tu jste, moc mi to pomáhá.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14331
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Petro, jasný je, že pokud budeš dál pít, tak toho člověka ztratíš. Nepij vůbec. Vyhledej si na netu ambulantní léčbu podle toho, odkud jsi. Když budeš mít chuť se napít, koukni se na fotku toho svého nejbližšího, o kterého můžeš přijít a představ si, co by ti v tu chvíli řekl. A taky nepij kvůli sobě, když jsi z toho takhle nešťastná. Držím palce.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14340
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj.Chtěl jsem tu jenom říct,že už zas piju a je to třetí den.Mám hrozný stavi a nevim jak skončit.strašně bych chtěl,ale bojím se zas stavů,které přijdou potom.Někdy už pak nepiju,třeba měsíc a přijde stav,že nemohu dýchat strašně se potím a jediné co pomůže je se napít.Tak nevím moc co dál.Mám přítelkyni zatím ještě a ta už to dlouho tolerovat nebude.Máme spolu dvě děti 7 a 3 roků a ty taky moc asi nebaví se na mě dívat,jak chlastám i když agresivní nijak nejsem.Vím že nejsem jedinej kdo má takoví problémi a proto bych byl rád,kdyby tu někdo taky napsal a třeba by jsme spolu našli řešení.Pokud ještě tedy budu živej za těch pár dní.budu se snažit.děkuju všem kdo napíšou.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14342
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Romane, podle věku tvých dětí soudím, že jsi ještě mladý. Máš šanci se toho svinstva zbavit! Od těch stavů ti pomůžou v léčebně, jen musíš chtít! Jinak to bude totiž pořád horší a horší. Já to vím podle svého přítele. Nechal to zajít příliš daleko a už neměl sílu to zvrátit. Věděl, že ho každá sklenička zabíjí, ale napít se musel... Je to měsíc co umřel a já se každý večer topím v slzách. BOJUJ!! Život přece stojí za to. S
sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14343
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Romane, vůbec neoddaluj řešení svého pití.Rady, návody máš na této diskuzi, co a jak dělat, abys přestal.Agresivní být nemusíš, ale skončíš jako pokálený, někde se válející, nebo dement, také mrtvý.Děti se Tě neprosily o život, dal jsi jim ho, tak je Tvá povinnost žít, vychovat z nich dobré lidi.Ale přestat pít musíš kvůli sobě, pak až kvůli rodině.Neboj, jde to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14349
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Tak děkuji za povzbuzující slova .Jinak ještě furt piju a dnes odjíždím k našim.Nevím proč,ale tam se z toho vždycky nějak dostanu.Snad tomu bude i tentokrát.Strašně mě sere že ubližuju okolí s vím nechutným chováním.Nejradši bych někdy nejraději vše ukončil,ale naštěstí jsem nas to dost velkej srab,tak že nic no.Až se ztoho vyhrabu ,tak to musím hned řešit.Nevím jestli zkusit ambulantní léčbu,nebo ústavní.Už jsem na antabus chodil a docela to šlo dokud jsem docházel.Snad to nějak zvládnu a nějak to zas pujde.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14350
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Antabus začni brát.Léčebna Ti jistě neuškodí!A co AA?Pomohli i bez léčebny hodně lidem.Jen to hlavně už začni řešit vážně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14356
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj Roman,

Liba to napisala presne.

Liba napsal:
Romane, vůbec neoddaluj řešení svého pití.Rady, návody máš na této diskuzi, co a jak dělat, abys přestal.Agresivní být nemusíš, ale skončíš jako pokálený, někde se válející, nebo dement, také mrtvý.Děti se Tě neprosily o život, dal jsi jim ho, tak je Tvá povinnost žít, vychovat z nich dobré lidi.Ale přestat pít musíš kvůli sobě, pak až kvůli rodině.Neboj, jde to!


Ja som bol pred cca. 5 mesiacmi na tom podobne. Dnes uz som hrdy Marek, manzel a otec.
Moja rada:
Prestan pit ! ALE UPLNE !

Marek
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter