Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Úzkost
#14761
Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
Pekny den, už od svých 17 let trpím uzkostnou poruchou. Teď je to potřetí, co se léčím AD. Patnáct let piji alkohol, dá se říct, ze denne. Někdy víc, někdy min. Jsem alkoholik, vím to. Nikdy mi alkohol nezpůsobil zádné problémy. Mám rodinu, práci, koníčky. Chci přestat pit, ale mám obrovsky strach z abstinencnich priznaku a strach z deliria. Jak z toho ven? Poraďte prosím. Laura
Laura

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14762
Re: Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
Nikdo to neví. Blízkým, když jsem řekla, ze jsem alkoholik, tak říkají, ze to není pravda.
Laura

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14763
Re: Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
Hezký večer Lauro, strach z absťáku má každý alkoholik, uvědomuje si jej a prožívá je. Ale takové delirium tremens nemusíš přežít, pokud budeš dále pít a brát léky. Poraď se s psychiatrem, který ti léky předepisuje, v nejhorším skončíš na detoxu na 10-14 dnů, kdy budeš odvykat pod lékařským dozorem a dozvíš se i to, jak dál postupovat v abstinenci.
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14764
Re: Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
ahoj, tak já budu kontrovat... pokud za 15 let denodenního pití nezpůsobil Lauře alkohol žádné problémy v osobním ani společenském a pracovním životě, byla bych si celkem jistá, že se o alkoholismus nejedná. Pokud je to tedy jak píšeš
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14765
Re: Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
To si snad děláš legraci? Každodenní pití je problém bez ohledu na to co v okolí způsobil nebo ne. A co každodenní popíjení způsobilo v organizmu dotyčné??? Moje rada zní pryč s alkoholem a to hned teď pokud to ještě jde.
andrea
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14766
Re: Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
jen tady ještě chybí informace kolik toho vypije, ale to je stejně jedno ty dávky se budou zvyšovat pokud s tím nic neudelá
andrea
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14770
Re: Úzkost Před 10 rok, 8 měsíce  
Pěkný večer, zdravotni testy mám všechny normální. Psychiatr vše ví, vše jsem mu pověděla. Asi to souvisi s mojí uzkostnou poruchou, ale já mám opravdu obrovsky strach. Jinak piji, buď pul litr vina, nebo 4 panaky. Jak kdy. Ale problém je, ze když chci přestat, tak mě propadne obrovsky strach z abstinencnich příznaků a z deliria. Jinak za těch 15 let alkohol nenavyšuji. Dokonce bych řekla, ze piji min. Ale ten strach je hrozny. Laura
Laura

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter