Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: prosim o radu
#15067
prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
zdravim vsechny alkoholiky.
Je mi 30 a jiz jsem byl trikrat v lecebne.
ted jsem vydrzel abstinovat neco pres 4 mesice a neunesl jsem jistou vec od pritelkyne a sel se nastvanej zase napit.
pil jsem nehorazne 10 dni,chtel jsem,ale neslo to prestat kvuli abstinencnim priznakum tak jsem po taji vzdy koupil zase nejaky vino.no az toho bylo na me moc vydrzel jsem den abstinovat a druhej den navstivil sveho psychiatra.pozadal ho o diazepam abych to vydrzel.predepsal mi ho nakonec tedy a ja ho bral presne jako to znam z lecebny.jen jsem nedojedl cely plato,protoze uz mi bylo lepe.no, ale stejne mam ted porad rudy oci,obcasny bolesti na prsou a spatne se spi.
depka je jasny,ale nemuze to byt nejaka panicka porucha nebo si mam radsi zajit do nemocnice?Jinak lecbu ted uz zkusim ambulantne,do lecebny uz nejdu,ani nemuzu z osobnich duvodu.
snad to prelouskate dik za pripadne odpovedi
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15068
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Chce to vydržet, za několik dní bude líp.Tim, že se napiješ, na chvilku to pomůže, ale zase to před sebou budeš hrnout a stejně tě to čeká...Prostě vydrž!! Já se ted po měsíci v pátek taky napil, pil jsem ještě celou sobotu, je mi akorát zle a koukám na druhej díl Ikarova pádu (tažní ptáci), je to hrůza, ten alkohol je ta největší svině co nás mohla potkat
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15069
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Dik za odpoved,zkusim to teda vydrzet ale bojim se aby to se mnou neseklo,hlavne v noci.Jsem doma sam.Jdu taky koukat.Se zase poseru z toho filmu
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15070
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Hlavně si dej pozor na delírko..to si hned zavolej sanitku,může to bejt dost nebezpečný
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15071
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
no toho se prave docela bojim...pomuze diak na to kdyz si vezmu na noc?
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15073
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Diak by měl pomoc, chce to něco na bazi benzenodiazepinu (neurol a diazepam) a vem si vitamin B..To by ti dali i ve špitále
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15092
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Diky za radu,vzal sem si B-komplex a diak,krasne sem se konecne vyspal.Dnes zase o neco lepsi,az na zvyseny tlak.Dnes si dam asi posledni diazepam na noc a zitra zajdu k psychousovi a zeptam se co dal.Pravdepodobne budu navstevovat mistni skup.terapii a mozna zajdu ve stredu do AA.Sam to dam,ale zase tak na tri mesice a to nechci.Chci nepit navzdy!
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15093
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Jo a nemate nekdo zkusenosti s naltrexonem?je to neco jako camprall...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15095
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Campral se mnou nic nedělal, nesnížil bažení, po napití se nic nedělo. jen proluftovaná peněženka. Vše je o psychice a snaze abstinovat
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15096
Re: prosim o radu Před 10 rok, 7 měsíce  
Diazepam je u alkoholika stejně návykový jako alkohol. ber na noc jen minimální dávku, existuje zkřížená závislost,kdy se alkoholik stane závislým na prášcích. Zkus se zeptat na trritico, mě se spaním moc pomáhá
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter