Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: \kombinovaná závislost (chlast a gambling)
#15275
\kombinovaná závislost (chlast a gambling) Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj,byl jsem dvakrát hospitalizován v léčebně jako gambler,nyní mám čím dál větší problémy s chlastem,hlavně když piju tak hraju a prohraju všechny peníze,někdy i něco ukradnu,chovám se asociálně,sobecky,po tahu mám deprese a nejdu pak do práce,mam deprese,chuť se zabít,je to peklo,alkoholu těžko odolávám,v práci chlastají skoro všichni čas od času ale nikdo asi problémy nemá,abstinovat vydržím vždy několik dní ale jak si dám pivo tak pak si musím dát další a pak většinou hraju hazardní automaty.Kdybych nehrál tak mi ten chlast až tak nevadí,štve mě to hlavně kvůli tomu jsem zasluženej až po uši a nevim co dál....navíc mam těhotnou přítelkyni...
Jirka,34 let
Jirka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15276
Re: \kombinovaná závislost (chlast a gambling) Před 10 rok, 7 měsíce  
Určitě jdi opět do léčebny, zastav pití, po kterém se spustí gamblerství.Musíš skončit se zadlužováním a splácet to,co už máš.Hlavně něco dělej, nebo skončíš velice mladý moc zle.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15277
Re: \kombinovaná závislost (chlast a gambling) Před 10 rok, 7 měsíce  
No jo přemejšlim o tom...to bažení je svině,vždycky po pár dnech co se držim se ozve takový to "dáš si jenom jedno pivko,lahváč doma a nikam nepujdeš a hrát nebudeš" a v praxi to pak někdy dopadne tak že piv je deset,jsem celou noc v baru,ráno nejdu do práce a ještě něco ukradnu a prohraju...další den výčitky atd. a za pár dní se to opakuje znova jak přes kopírák.Už mi ani nikdo nevěří když jsem byl v P.L. už dvakrát,myslím že ta terapie nebude zas tak odlišná pro gamblery a alkoholiky,prostě režim a abstinence atd,v únoru se má narodit dítě,přítelkyně má dvě děti z minulého vztahu a žijeme v garsonce a na nic nejsou peníze páč i když si dělam pojistky a kasu drží přítelkyně tak si půjčim nebo něco šlohnu třeba v práci a musim to pak vracet...tak si můžete tipnout jak dopadnu,jestli kriminál,bezdomovec nebo sebevražda,možná všechno pěkně popořadě.
Ještě bych dodal že za střízliva nehraju,vždycky si musim dát aspoň nějaký to pivo abych šel hrát a často bzch ještě minutu před tím než tam hodim byl schpnej přísahat že dnes tam určitě nehodim
Jirka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15906
Re: \kombinovaná závislost (chlast a gambling) Před 10 rok, 5 měsíce  
Čau Jirko,
Jsem na tom dost podobně, když už se nic opakovaně nedaří, člověk přestává věřit, že to jednou zvládne, tak nejdůležitější je nikdy nerezignovat na ten zápas. Jednou musí přijít vítězství a jednou i svobodná dobrovolná totální abstinence. Ten zápas může trvat (a většinou trvá) i celá léta! Každá, byť krátká abstinence je kouskem budoucího vítězství. Všechny prohry nás musí dráždit k dalšímu boji. Já vím, každej kdo chce přestat, si tolikrát omílá všechny možný motivační kecy než za sebou zavře dveře v nějakým ze svých podniků.. jen jsem chtěl říct, že ti držím palce. Ty se musíš hlavně zbavit toho pití, bedny nebo co hraješ pak už půjdou samy. Je to blbý, když se člověk kvůli hazardu nakonec nesmí napít ani blbýho piva doma... protože pak člověk vnitřně chvíli odmlouvá....a pak se mu nějak zatmí a srdce se roztluče radostí, když mizíš z domu někam pokračovat, nakoupit si další pití, ach jo. Pak po pár pivech je to jedno, tak třeba si vytočím aspoň útratu zpátky no a pak už se to tam sype...všechno a den poté, kosmická morální kocovina, nic nepomůže, jen to zapít a zapomenout na to....
no nějak jsem se rozepsal. Snažím se najít si něco jiného, co mě baví, bere čas i peníze, mám zpustlou chatku se zahradou a pouštím se do tvůrčí práce, rukama, na vzduchu... vydržel jsem měsíc, teď jsem v tom zas několik týdnů DOST, dneska se mi podařilo nejít nikam, ale nakonec jsem vypil aspoň víno, aby mi nebylo úplně špatně. Dostal jsem se na tohle forum a jsem rád, že v tom průseru nejsem sám, zkus AA, já na to zatím sbírám odvahu. Ať ti to vyjde!
Pepe

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62625
Re: \kombinovaná závislost (chlast a gambling) Před 2 rok, 9 měsíce  
Vím, že Topeka už dávno vznikla, ale snad se mi podaří někomu v podobné situaci pomoci. Můžete se postupně dostat ze svých závislostí a přejít na bezplatné on-line výherní automaty, mi ve své době velmi pomohl Convertus Aurum https://kasinaanalyzer.com/free-slots-online/Convertus-Aurum vkládání peněz není nutné, ale existuje možnost relaxovat a vychutnat si hru.
Kolindre
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter