Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Začínám denně pít.
#15512
Začínám denně pít. Před 10 rok, 6 měsíce  
Zdravím,potřebuji se svěřit a požádat o pomoc.V 15 letech jsem našla doma oběšeného otce,měl schizofrenii.V 18 letech jsem se vdávala,ale syn zemřel ve čtyřech měsících.Sestra zdědila po otci schizofrenii a mi zjistili v 50 letech Hemochromatosu homozygot C282Y s projevy chron.hepatopatie a letos Těžký obstrukční spánkový syndrom s AHI 56,ODI 12.Než mi nemoc lékaři zjistili,byla jsem pořád unavená spavá.S manželem jsme se často hádali ohledně mé nefunkčnosti.Je despotický tip.Pak si našel milenku a odstěhoval se.Skončila jsem na neschopence a u psychiatra.Vrátil se na trvalý pobyt,chvilku to bylo v klidu a loni,když jsem byla z lázní jsem zjistila,že má další ženskou.Nemohla jsem večer spát,přes den jsem byla nepoužitelná a tak to začalo skleničkou vína na usnutí,pak dvě a více.Začala jsem zase kouřit a vím,že se řítím do pekla.Jsem si vědoma,že potřebuji pomoc a nevím,kde ji v Opavě anonymně hledat.Nechci,aby o tom rodina a má lékařka věděla.Věra
Věra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15586
Re: Začínám denně pít. Před 10 rok, 6 měsíce  
Je super že si uvědomuješ že máš s pitím problém a chceš ho řešit. To při tom co si prožila - smekám. Pokud máš pocit že to dokážeš zvládnout sama, pro začátek můžes zkusit zajít třeba na AA - tady je adresa přímo na Opavskou pobočku :
Psychiatrická nemocnice v Opavě
odd. 18d v prostorách Mandaly
Olomoucká 305/88
746 01 Opava
Středa 18:00

Štefan: 737 129 017
Yvetta: 739 054 646

Nevím kolik toho vypiješ,ale vyhrát nad chlastem sama je strašně těžký, držím ti palce. Kdyby AA nebo jiná skupina nevyšla - okamžitě oznámit doktorce a domluvit se s ní na léčení. Důležitý podle mě je nemotat se v bludným kruhu tzn. zkušíš to sama - nezvládneš to - odborná pomoc. Jinak tenhle kolotoč pojede do nekonečna.Drž se
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16561
Re: Začínám denně pít. Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj, v opavské psychiatrické léčebně jsou jednou za měsíc sezení pro AA. Sama jsem prodělala tříměsíční léčbu a teďka 2 rokem abstinuji. Většinou je tam kolem 30 žen, občerstvení a hlavně příjemná atmosféra. Nikdo tě nebude nutit aby jsi mluvila a vyslechneš si i příběhy ostatních žen. Já se tam cítila příjemně. Jen si musíš zavolat na PL kdy se to koná,ale bývalo to první čtvrtek v měsíci ...Jinak hodně štěstí ...
Vlaďka25

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter