Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Nechci do léčebny
#15817
Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj, už jsem tam byl, vydržel jsem měsíc, a utekl. Ne kvůli abstinenci, potom jsem to vydržel rok a půl a z blbosti jsem začal pomalu znova. Už jsem zase v TOM.
Milan9220
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15818
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj.Já taky.Půl roku jsem nepil, pak jsem začal cca jednou po měsíci (několik dní v kuse) , v pátek jsem si ožralej zlomil nohu v kotníku, ani nevim jak.Dnes mám sádru a jsem první den čistej, zle jak psovi, hrůza..Nejhorší je jak přesvědčit nemocnej mozek aby mě nenutil jednou za čas pít?Když to na mě přijde, neudržím se
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15821
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Petře to mě teda mrzí, opravdu je ta touha po alkoholu tak mocná? Máme podobný problém, že pokud se napijeme už nepřestaneme. Dost se bojím té touhy, ale snažím si to nepřipouštět, jsem z makání na baráku tak grogy že si neumím představit se jít někam opít, vyčerpávající, fyzická zátěž.
Ale stejně - můžeš mi prosím moc, nějak tu touhu přiblížit?
Díky Pája
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15823
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj Pájo.Prostě 3 týdny nemám na alkohol chut, pak se něco stane a já jdu jako robot se opít.Mám takovou chut na alkohol se napít, až se mi udělá blbě.Jenže stačí mi trošku a jsem tak namol, že si dělám problémy.Jak venku tak s rodinou,prostě hrůzaje mi to líto
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15825
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Je to program v hlavě. Vytvořil se tím jak myslíme a následně žijeme(částečně dědičné chování po předcích). Spouští ho určitá hladina emocí(strach, výčitky svědomí, hněv, sebelítost, pocit viny)
Jediné řešení je změna myšlení jinak smrt nebo blázinec!(mezitím 5,15,20 let zbytečného trápení a boje za vlastní způsob uzdravení)
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15833
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Aha díky , mě nepřepadá neukojitelná chuť po chlastu, vlastně je to čím dál lepší. Stále nad vším přemýšlím, až to nastane jak se vyvarovat, dědičné předpoklady mám dost velké, maminka alkoholička denní, a táta spíš o víkend tak asi jako jsem chodila já. Na dovolené a jinde nepije, to mám po něm . Nikdy se neopíjím tam kde se mi líbí a nechci si to zkazit.
Nevim proč se tak děje doma, možná to je vážně jen to povyražení a hození do stavu bezvědomí, pokud je to tak byla by velká škoda aby taková hovadina, zmařila můj život. Jenže je to šílený návyk, rutina kterou dělají všichni známý, naději vidím v tom že mi poslední dobou začal stav opilosti nevyhovovat - dost mě omezovat, a to já nesnesu.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15835
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj, promiňte, jestli je to mimo, snažím se. ALE pokud se nenapiju hned ráno, bliju....., u mne je to asi v první řadě fyzická záležitost. Ale už nevím. M.
Milan9220
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15836
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj Milane.To já taky když piju.Vlastně se dá říct, že když se rozpiju musím hned po rádu začít znova.První pivo jde vždycky ven pak už je to lepší.Nyní jsem dopadl tak, že v pátek po delší odmlce (20 dní) jsem šel pít, skončil jsem se zlomenym kotníkem ani nevím jak se to stalo.Takže do práce nemůžu, ne WC stěží, ted už jsem to vážně posral.Ale ten hnusnej mozek mi nedá pokoj, už mám opět chut pít.Je to nepochopitelné, opravdu nemoc..Zkus 3 dny vydržet se nenapít, pak už by ti mělo být lépe, takhle je to umne
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15837
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
Dík za reakci, já prostě abych alespoň nějak fungoval, musím v sobě něco mít, říkal jsem si, že bych snižoval dávky???, a třeba do týdne byl čistý. M.
Milan9220

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15838
Re: Nechci do léčebny Před 10 rok, 5 měsíce  
U někoho to může fungovat, ale je to strašně těžký.Dávej pozor, abys nedostal delirium, to bys mohl i umřít bez lékaře
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter