Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: ?
#16875
? Před 10 rok, 3 měsíce  
Poradíte?
Nejsem alkoholik, ale kdysi dávno jsem s jedním takovým chodila a často si vzpomenu. Teď mám takovou trošku krizku a dělá mi fajn červené víno, myslím, že vím dál víc(větší krize-víc vína) už i nějaké kocovinky řešené vínem,je to špatně, co s tím???
Lennys

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16878
Re: ? Před 10 rok, 3 měsíce  
Nepij nic.Pak se nemusíš strachovat.Zatím ti víno pomáhá, za chvilku tě zničí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16880
Re: ? Před 10 rok, 3 měsíce  
Až tě začne ničit, už budeš závislá.Takže bacha na to dokud jsi ok
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16881
Re: ? Před 10 rok, 3 měsíce  
Hlavně nesrovnávej sebe a svoje pití s tím jeho.Je to cesta do hrobu-ovšem tvého vlastního.Krize se překonávají a řeší.Myslím tím normální lidé je takto řeší.A hlavně u nich nepotřebují pít.Soužití s alkoholikem brání řešit problémy,které se tím kupí až přerostou přes hlavu.Soužití s alkoholikem brání najít si koníčka a především si ho udržet.Stejné je to s přátelstvím,kterého se člověk kvůli milovanému závislému rychle vzdává a zůstává tím opuštěný,izolovaný od lidí.Takto se děvče projevuje spoluzávislost.V podstatě se stydíš za jeho pití a trpíš čím dál víc.Váš vztah jak píšeš skončil.Ovšem spoluzávislost-tvá spoluzávislost zůstala a velice rychle se může změnit u tebe v závislost.Pokus se vyhledat psychologa nebo Al anon pro lidi,kteří si prošli sami podobným problémem jako ty.Jinak ti hrozí,že tvoje veškeré další vztahy budou s rizikovou osobou.A to nemluvím,že v součastné době jsi pro sebe velikým rizikem ty sama.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter