Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!!
#16882
Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny alko i již nealkoholiky. Je mi 38 a uvědomuji si, že jsem alkoholička.Piju od svých cca 30ti a to denně, nepiji tvrdý alkohol, ale víno, nebo pivo. Vína dám klidně 2 litry denně. občas i víc... a když už jdu do toho piva, tak zvládnu klidně 8, 10 za večer.Za poslední rok a půl jsem bez alkoholu vydržela jeden den, jinak opravdu není dne, kdy nepožiji Mám dvě děti, skvělou práci i manžela. Moje pití mne neohrožuje v práci, piji opravdu jen tehdy, když už mám volno a čas, takže většinou navečer...uvařeno, uklizeno, úkoly do školy s dětmi udělané...prostě pohoda, tak začnu lít... Ty dva litry vína jsem schopna vypít během 3, 4 hodin. Když vím, že budu řídit, vypiju jen dvě, čtyři deci večer...nemám s tím problém. Ale neumím si představit den bez chlastu, nenávidím se za to, mám tak šílené výčitky svědomí...zdají se mi hnusné sny, navíc se stydím před dětmi a kolikrát i v práci, říkám si, kdyby to někdo tušil, že tak chlastám....!?!?! O zdraví ani nemluvě - už vloni jsem měla špatné jaterní testy...
Už teď, když to píšu, mám v sobě 1,5 litru vína....jsem sama sobě tak hnusná...


Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16883
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Vítej do klubu, dle toho co píšeš si těžká alkoholička..a že ještě něco zvládáš (protože musíš) je fajn, za pár let tímto tempem budeš ráda, že budeš naživu
Petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16885
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
No a jak to chceš teda řešit?
To,že se stydíš sama před sebou nestačí
Ivča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16886
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Je to "jednoduhé"..nepít

Návod, jak toho dosáhnout poskytují :

ustavní léčebny
ambulantní léčebny
svépomocné skupiny (AA,...)
knihy
toto forum

držím palce, jediný lék na léčbu alkoholismu je abstinence
Petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16904
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Já bych k tomu dodala, domnívám se, docela nejdůležitější bod : touha a vnitřní přesvědčení, že chci přestat pít a začít žít normální život.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/01/2014 08:24 Provedl: Lanička.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16922
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Díky za návody a vůbec za přečtení všem...
Včera jsem vypila 4 piva a dnes už "jen" dvě a jdu spát...
Já to dám sama, vím to.
Držte mi pěsti, budu psát svá denní skore pravdivě a bez příkras!


Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16923
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Taky sem si precetl tvuj pribeh .Narovinu myslim ze uz si toho museli vsimnout vsichni akorat jak je v nasi zemi zvykem se o tom jen suska a k tobe se to nedoneslo. Je jen otazkou casu kdy se to cele posere takze mas nejvyssi cas dokud jsi jeste trochu v poho de udelat s tim razantni konec .To ze to budes omezovat nebo prestavat jen tak sama je po osmi letech piti celkem zbytecne .Pokud si myslis ze to ukocirujes tak to zkousej vydrzis tyden nekdy mozna vice ,jsou frajeri co vydrzi dva mesice a mysli ze to maji za sebou a pak je potkam zase slite. Ja sam sem pil zhruba stejnou dobu a stejne mnozstvi pak sem mel nejake trable zemrel mi pritom otec a ja to resil pitim tak sem pul roku opravdu slusne pil .Az uz sem byl totalne na dne neco se ve mne zlomilo ja se zbalil a jal na leceni .Nepiju dvanact let a zivot je uuuuplne jiny
Milos

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16946
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Včera jsem zvládla po dlouhé době večer jen o čaji...byly ho dva litry a byl výborný! Nic mi nechybělo, až jsem byla překvapená.
Jak je mi dnes ráno fajn a v klidu můžu sednout do auta a jít si zacvičit! Dokonce jsem měla krásné sny.
Vím, že je to jako ujít milimetr ze stakilometrového pochodu...
Ale já chci!!!


Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16949
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Pi ľubovníkový(třezalkový) čaj a dávaj si veľa magnesia a vitamínu B1 - thiaminu, budeš abstinenčné príznaky(oni určite prídu, neboj sa ) lepšie zvládať...
Peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16966
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Kocko jestli si fakt tak dobra tak prestan !! Nikdo ti to nebude prat vice jako ja .Prichystej se na nejaky ten abstak a mozna by nebylo na skodu nejake prasky na uklidneni kdyz bude nejhur radeji jeden prasek v nejvetsi tisni nez zase pit
milos

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter