Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#18525
jak přestat Před 10 rok  
Dobrý den všem, pročítám tady všechny příběhy a rady, a hledám pomoc pro sebe.Asi v tom pěkně lítám a nevím jak přestat, Uvědomuji si, že mě alkohol pěkně ničí, druhý den si říkám, že už nikdy, ale nedodoržím to.Ani vlastně nevím proč to dělám. Mám práci, rodinu vlastně všechno je v pořádku..Přes týden si dám jen tak jednu štamprli večer, ale v pátek nebo sobotu více, a na druhý den jsem nešťastná co jsem to zase provedla.Mám plno zájmů, koníčků, a to stihnu i opíjet se.Zato se nenávidím.A chci s tím skončit, ale nějak mi to nejde.
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18526
Re: jak přestat Před 10 rok  
Ahoj Mirko, alkohol tě začíná svírat do svých chapadel, ovládá tvou mysl, skoncuj s tím dříve, než to bude mít fatální následky. Máš krásný bohatý život, važ si toho, nenech chlast, aby tě o to připravil.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18527
Re: jak přestat Před 10 rok  
já bych ráda, ale jak???????nejde mi to
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18528
Re: jak přestat Před 10 rok  
Mirko, máš tu plno rad jak přestat, a že to stojí za to, zastav , dokud ještě máš sílu.Nevíš, do čeho padáš, zajdi na AA, dozvíš se vše.Najdeš cestu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18529
Re: jak přestat Před 10 rok  
Ahoj.Jestli Ti to nejde, znamená to, že jsi závislá..Pokud jsi závislá, budeš závislá už do smrti.Pokud budeš do smrti závislá, musíš se do smrti léčt (minimálně abstinovat, to je taky léčba). K tomu, aby jsi abstinovala máš nápomocné možnosti (vydržím to sama, literatura, tento web, anonymní alkoholici, ambulantní léčba, ústavní 3. měsíční léčba, psychoterapie, psychiatria, psychologie atd.. atd...)

Je toho dost, ne všem to pomůže,ale nic víc se s tim dělat asi nedá )

Důležité je jedno pravidlo..Závislost se do konce života pouze zhoršuje, nikdy nezlepšuje..klidně si to vyzkoušej, jestli tomu nevěříš


držím palce ! Petr
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18530
Re: jak přestat Před 10 rok  
Já mám strach někam jít. Bojím se že bych mohla potkat někoho známého a můj problém by se dozvěděl. Četla jsem knihy MUDr.Nešpora,
tak budu zatím zkoušet sama.Musím se s tím nějak poprat.Jsem si vědoma toho, ža pokud to nezastavím dopadnu špatně.
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18531
Re: jak přestat Před 10 rok  
Sama to nezastavíš, jen budeš zklamaná a budeš na tom hůř.Na AA můžeš potkat někoho známého, ale uvědom si, že je na tom jako ty, proč by se měl chlubit, jak jste na tom oba?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18533
Re: jak přestat Před 10 rok  
Opravdu hodně lidí má problémy s alkoholem..\\dokonce bych řekl, že kdo je pouze ožrala a není alkoholik má víc štěstí než rozumu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18534
Re: jak přestat Před 10 rok  
Problémy má opravdu hodně lidí, vždycky jsem ty lidi odsuzovala, teď se na ně dívám jinak. Takže mi mé starosti patří.
Mé okolí nemá zatím o mém problému tušení.Vždy jsem upravená, na veřejnosti nejsem nikdy opilá.
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18535
Re: jak přestat Před 10 rok  
No jo, no, to je hezký
jenže co je Ti to platný, když se evidentně chlastem vnitřně trápíš
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter