Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#20089
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 8 měsíce  
Jsem ráda,že to dáváš!No nechápu proč chodíš slintat do hospody.Riskuješ a to hodně.Mně se to nepovedlo,když jsem riskovala.Pokoušela jsem samotné peklo a skončila v něm dřív nebo později pokaždé.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20090
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 8 měsíce  
Uz povolilo,len treba to neako preckat a nieco robit aby sa to utlmilo.Len troska potrasie a potom zase v pohode.Len si stale uvedomit, co to bude obnasat, tak sa na to vyseriem.
emil2004

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26376
Re: Narazove PITIE Před 9 rok  
Ahojte priatelia.Preslo uz 8 mesiacov,niekedy s chutou na alkohol niekedy bez chute.Po vlastnom priznani a vyhladani pomoci AA som sa nenapil alkoholu.Dakujem ,ze som zotrval a vladzem bez neho fungovat tak ako kedysi.Dokazal som priznat chybu stretnut sa s ludmi s AA a boli mi otvorene oci a vidiet svet inou farbou.
www.cs-aa.eu/
Vsetky dostupne informacie som nasiel na nete,bez alkoholu sa da vydrzat.Staci chciet
Dakujem
EMIL
emil2004
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49823
Re: Narazove PITIE Před 5 rok, 8 měsíce  
cital som toto 4 roky stare vlakno, a smekam klobuk az na zem, ako to chalani dali, to su frajeri

Mam 10ty den cisty, chcel som do liecebne, ale tak vyslo vhod/nehvod ze som dostal zapal, beriem antibiotika na 14 dni, tak to vidim ako perfektnu prilezitost skoncovat s tym alko raz a navzdy. Som sam a aj toto forum mi pomaha tak preto aj pisem.

Skusam fakt si to cele dni poriadne zrovnavat v hlave. Uz 1 craving som prezil a nesiel chlastat na lieky. Uznal som ze by to bolo ciste sialenstvo, az ma zamrazilo, ze az kam by som bol schopny zajst aby som sa napil, ale nespravil to a za to som vdacny, ale nuti ma to sa nad tym zamysliet.

vypisal som si vsetky plusy a minusy a dovody mojho pitia a vidim len same minusy (stroskotanec, nic naokolo nefunuje, panika, uzkost, depresie, ocd, nespavost, strhany xicht, otekly, vztahy na nic, sebavedomie nikde, zaseknuty, strateny v zivote, dlhy atd atd ) uvedomujem si ze som v predpekli kusok od bran pekla.

ale vnimam aj po case nepitia akoby moj mozog to zlahcoval a ze "neni take zle"
no a ja mam taky strach, lebo je to zle a chcem s tym kvoli tomu skoncit, (nechcem aby to zaslo az tak, ze mi alkohol zoberie uplne vsetko) ale ako tak nad tym mozog spekuluje a chut si hlada cesty tak mam strach, ako sa ma snazi moja hlava klamat a IDEALIZOVAT to pitie a minulost, ze jake to je perfektne

(cital som Jana Jilka a on tam spomina ake je dolezite rozpoznat a pomenovat svoje pocity a myslienky potom ma clovek nadhlad viac nad tym)

Chcem sa Vas spytat, ziskam v tom po case viac istotu ze sa nebudem tak bat, ze sa napijem? lebo ja nechcem pit, teda aj by som chcel, viete ako to myslim tie chute a myslienky, ale robi to velmi zle tak chcem s tym naozaj skoncit, a bojim sa ze ma moja hlava oklame, tak ci po case napr. 2 / 3 mesiacoch uz to bude lepsie a ja si budem moct zacat uzivat triezvy zivot.

Nerozumiem preco ma lakaju veci ked je to tak destrutivne. Ja uz chcem byt rozumnejsi :/

Inac mam pocit, ze mi to vyhovuje a aj funguje odost viac, ako ked som chodil k psychologicke.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/08/2018 12:27 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49824
Re: Narazove PITIE Před 5 rok, 8 měsíce  
Treba si uvedomit, ze zle dni pridu, aj craving pride. Ale cim dlhsie vydrzis nepit, tym viac bude tych lepsi dni - vyspaty, s dobrou naladou, bez pomyslenia na flasku. Tvoj mozog je teraz velmi dobre vytrenovany riesit v podstate hocijaku situaciu alkoholom, ale kazdym dnom nepitia viac a viac vychadza z cviku.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#49831
Re: Narazove PITIE Před 5 rok, 7 měsíce  
A aj preto je dobré chodiť na nejaké mítingy, keď je zle, a keď je dobre tak ešte viac - pripomínať si, že to v nás stále drieme a vyčkáva na slabú chvíľku.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter