Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkoholik v patnácti letech.
#17588
Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Dobrý den,Jmenuji se Denisa je mi patnáct let a od listopadu jsem začala pít alkohol ani nevím jak to začlo,prostě jsem jsi dal púlku jahodový vodky a pak to začlo.Každý týden jsem měla v sobě 5 flašek nějakého alkoholu.Tak vypadal i Prosinec. Leden ten,byl mírnější třeba jen 2 flašky,ale za další týden třeba 6 flašek.// Dnes je konec Února a snížila jsem to na 3-4 flašky týdně.Ale když je Víkend (So+Ne) tak nepiji.. Vůbec nemám pomyšlení. Pořád to je velmi dost a nevím jak přestat.Rodičům nedůvěřuji a také mám jen mámu... Než zajdu k psychologovi nebo se asi obrátím na učitele ,tak jsem chtěla napsat sem.Snad mi nějak poradíte,,
Denisa
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17602
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
No Deniso tam cítim něco mnohem závažnějšího, a vyhledat pomoc bude určitě to nejlepší, páč to aspoň vyřešíš v počátku a hlavně se ti snad povede se nedostat do těch sraček mnohem dál. Ale řeš to, hlavně to vyřeš co nejdřív
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17604
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Deniso, protože jsi moc mladá, alkohol tě ničí víc, prosím tě, neváhej, svěř se učitelce, ta ti poradí, kam máš jít, co dělat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17606
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Nevím jestli je štastná rada aby se svěřila učitelce, která rozkecá po celý škole že chlastá...To radši lékařce, ta jí jednak poradí víc a hned jí pošle někam na psychologii event. psychiatrii
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17609
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Deniso.Nevím jestli jsi z města.Asi ano.Hledej na IT psychiatra AT-to jsou speciálně psychiatři pro závislé.Není normální takto pít a už vůbec ne ve tvém věku.Je možné,že si ani nepřipouštíš a pítím utíkáš před nějakým problémem,který je v tobě zakotvený a nevíš si s ním rady.Může to být i něco docela jiného.Je smutné,že rodičům nedůvěřuješ.Svědčí to o zklamání,které sis asi prožila-i toto může být ten problém.Opravdu potřebuješ pomoc psychiatra,aby tě nasměroval k nějakému psychologovi,který by ti pomohl dohledat a poznat sebe samu i své problémy.Tak abys je dokázala též v sobě vyřešit.Držím palce
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17611
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Denisa patří ještě k dětskému lékaři, nevím, jestli může k normálnímu psychiatrovi, měla by se poradit, kam jít.Učitelka by nic rozkecat neměla, a kdyby, Denisky to ostuda nebude, spíše učitelky.Nemáš nějakou příbuznou, které věříš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17632
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Udělej cokoliv, protože každá možná ostuda je lepší než celoživotní peklo s chlastem. Začal jsem jako ty a na své dno jsem čekal přes dvacet let...
Ze zkušenosti však pochybuji nad udávaným množstvím vypitého alkoholu...ale to není má věc.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17643
Re: Alkoholik v patnácti letech. Před 10 rok, 1 měsíc  
Líbo musela jsem už zasmát.A léčebnu,myslím pro závislé DĚTI-neznáš?Závislost i cesta k ní je přece jenom jedna.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter