Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Připojte se.....
#17827
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Śest desítek dvakrát týdně po dobu asi pěti let. Říkám pravdu.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17828
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Tak omluva. No a proč v tom vidíš problém? Nelíbi se to rodině, nebo doktorovi, nebo zaměstnavateli? Pokud jen tobě, je to dietní chyba, max.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17830
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Doma nic nevědí. Myslí si, že vypiju tak dvě pivka. Vadí mi, že mám výčitky, je mi 2x týdně zle - těžké kocoviny. Jsem na rodinu nervózní. Nejsem to já.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17833
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Myslím, že to není závislost, ale mohla by. Bylo by nejlíp to zkusit omezit, když se vrátíš do starých kolejí bude zle....takový test
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17834
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Díky za Tvůj čas. Já to zkusím. Řekl jsem si to snad už tisíckrát, ale teprve dnes mi došlo spousta věcí díky tady tomu webu a diskuzím.

Já to zkusím - začínám teď. Bojím se o své zdraví a rodina si nezaslouží, abych na ně byl podrážděnej...
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17892
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Davide,jak jsi na tom dnes?Píšeš,že máš výčitky.Výčitkami,které pití způsobuje se začne uzavírat celý kruh závislosti.Pak se začne rozjíždět CELÝ KOLOTOČ ZE KTERÉHO VYSTOUPIT NENÍ VŮBEC JEDNODUCHÉ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17912
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahoj Jano,

zatím to jde. Jediné co pozoruji je, že se mi v ústech vytvářejí více sliny (asi jako když chce kuřák kouřit a nemá co). Každý den si několikrát opakuji, že to začalo. Abych si naplno uvědomil pro co jsem se rozhodl. Dělá mi to radost, radost, že to možná překonám. Nechci mívat už výčitky svědomí a nechci být nervózní na rodinu, která za nic nemůže. Jsem vážně rád, že mi ten průšvih konečně došel.

Zítra jsem sám. Vždy jsem zatím šel pít. Zítra nepůjdu.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17913
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ja verim svojej psychiatricke a tesim sa na svoju prvu davku Antabusu, ktoru dostanem zajtra
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18118
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahoj, popijim denne, cca 2 piva (12ky) nedo sedmicku vina...nekdy i litr. Chci prestat, ale uz je z toho takovy ritual, prijdu domu, naleju sklenicku...nejsem desne nalita a normalne rano vstavam do prace. Ale jsem primazla a je mi chvilku "dobre"...poradite jak prestat?
Mandragora

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18119
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Máš na celém foru zkušenosti,které můžeš pro sebe využít.Stačí začít číst.Záleží vše na tvé vlastní poctivosti(poctivém přístupu),stejě jako na vlastní zodpovědnosti sama k sobě a za sebe.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter