Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Mam problem, a chci jej resit.
#2100
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 5 měsíce  
Vím že už nesmím asi přičichnout. Neznám míru. Stále dokola si promítám co všechno sem si podělal, jak zle mi kolikrát bylo. To mi teď pomáhá. Přirozeně se bojím až toho až tenhle strach odejde.
Alex

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2376
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 4 měsíce  
Ahoj, tak jsem do toho spadl a ještě víc než před tím. Nevím co dál. Není důležité co to zas způsobilo. Je to tu prostě zas. Ostudy, výčitky, deprese a hlavně utajení. Začínám si uvědomovat, že chlast je jen špičkou ledovce. Nevím jak to Hamingway přesně řekl, ale budu ho parafrázovat. Chlast je jen špičkou ledovce, problém se skrývá hluboko pod hladinou.
Alex

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2377
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 4 měsíce  
Já bych řekla právě naopak, nejdřív je chlast, pak začínají problémy.Někdo má život těžší, smutnější, tak to chodí normálně všude, pitím se nevyřeší vůbec nic, jen oddálí řešení, a přibudou starosti s průšvihama kvůli alkoholu.Alkoholik si najde důvod vždy, slunce svítí, nesvítí, nikdo mně nemá rád, vláda nestojí za nic,.... a hurá pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2380
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 4 měsíce  
Nevím odkud jste.Tady je možno přečíst toho zpoustu o alkoholismu,o tom,co alkohol způsobuje,nakolik dokáže pokřivit lidskou duši všech blízkých,o samém alkoholiku nemluvě!Je to ovšem stále anonymní-bez OSOBNÍHO SETKÁNÍ.Pokuste se v sobě najít odvahu a vyhledat a osobně navštívit setkání AA v místě Vašeho bydliště.Máte možnost vidět-co alkohol způsobuje,máte možnost si uvědomit,kolika lidem vzal doslova všechno-a dokázali se postavit na vlastní nohy.Za pokus to stojí!Co říkáte?
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2383
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok, 4 měsíce  
Alexi máte pravdu špička ledovce UKRYTÁ POD HLADINOU-ALKOHOL NAHOŘE NAD VÁMI-VY UŽ DOLE.Jen je třeba hledat pod tou hladinou to ukryté-to jste vy sám.Neřešte sousedy,neřešte lásku ani rodinu-to Vám neuteče!Hlavní je chut´a touha řešit sám sebe.Zvažte všechny možnosti,které se Vám nabízí.Pro VÁS NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZŮSTÁVÁ?DĚLAT VŠECHNO PROTO,ABY JSTE SE NENAPIL.S alkoholismem se nebojuje-MUSÍ SE PŘIJMOUT.Musí se přijít na to-kdykoliv po něm sáhnu?Začne mi vládnout-a já se stávám otrokem vlastního pití!!!!Hlavu vzhůru-je nás hodně!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3473
Re: Mam problem, a chci jej resit. Před 13 rok  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:48 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter