Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Probuzení!!! Jak dál???
#18658
Probuzení!!! Jak dál??? Před 10 rok  
Ahoj všem, jsem tu, protože jsem alkoholik... Je mi 35 let, jedno dítě, skvělého manžela, vysokou manažerskou práci, hezký obličej, hezkou postavu ..... co si přát víc? Ale jsem alkoholik. a od 18 let bulimička .... Nikdy jsem to nikomu takto neřekla.... dnes je to poprvé. A dnes jsem si to i sama přiznala... že jsem alkoholik a problémy mám dva.

Od svých šestnácti mám velmi pozitivní přístup k alkoholu ... ale problém začal asi na mateřské ... Po ukončení kojení se to rozjelo ve velkém.... Jako když si dlouho něco odříkáme... Byla jsem doma a tak každý den. Jsou sice dny kdy si nedám vůbec, ale těch je málo.

Malému jsou 4,5 roku.... takže ... piji denně a poslední dobou dost, skrývám to před manželem ... ten mlčí... Nevím, zda to ví či tuší či je jen slepý.... Např. včera ... lahev bohemky, lahev bílého a panáka na dobrou noc.... tu noc předtím lahev vína a čtyři panáky. Nebo přijedu domů tajně lahev vína v kabelce a rychle do sebe půlku hodit.

Dnes jsem se tu potají sesypala. Dva problémy a já si nevím rady. Opustit práci a jít na léčení? Ale kam? Léčit bulimii či alkoholismus? Nebo to zvládnout sama?

Když něco chci, zatnu zuby a dotáhnu to. Ale toto jsem neřešila... Nechala jsem si to přerůst přes hlavu...

Je možnost, že když prostě od teď budu již jen abstinovat, že to zvládnu? Že si už nenaleji? Že nesklouznu?

Když tu sedím, mám v sobě obrovskou úzkost právě z toho, že sama sobě nevěřím, že to nedokáži....
Michaela
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18660
Re: Probuzení!!! Jak dál??? Před 10 rok  
Míšo, najdi si podporu v AA, tam najdeš pochopení, sílu i chuť vydržet abstinovat.Už je čas na sobě makat, je toho na tebe moc, tak nezkoušej sama nic, těžko to zvládneš, zbytečně se budeš trápit.....ulehči si tu cestu ke štěstí.Stejně i tak bude těžká, vyplatí se! Stojí za to žít v klidu, v pohodě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18663
Re: Probuzení!!! Jak dál??? Před 10 rok  
Ahoj Michaelo, alkoholismus prošpikovaný bulimií, tady končí už veškerá sranda, neváhala bych ani minutu a vyhledala psychiatra, sama těžko zvládneš, 17 let porucha přijmu potravy do toho chlast...Musíš být strašně unavená. Buď na sebe hodná.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18703
Re: Probuzení!!! Jak dál??? Před 10 rok  
Pokud nechceš všechno to, co jsi popsala v prvním odstavci ztratit, vyhledej co nejdřív pomoc odborníků. Nebojím se říct že ta kombinace závislosti a bulimie je obrovský problém, který tě může stát v nejhorším případě i život. Nikdo nejsme dokonalý a určitě se nemáš za co stydět. Je super, že jsi si ty dva problémy pojmenovala a přiznala a teď je jen začít řešit. Možností je dost, jen chtít. Držím palce
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18713
Re: Probuzení!!! Jak dál??? Před 10 rok  
Možná se nakonec ukáže, že bulemie je následek alkoholismu - forma obrany těla proti jedu?
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21007
Re: Probuzení!!! Jak dál??? Před 9 rok, 8 měsíce  
Michaelo, nevim, jak vaznou formou bulimie trpite. Ale také bych se obratila v první rade na psychiatra, uprimne mu popsala problém a uvidíte, mozna zvážit hospitalizaci. drzim palce
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter