Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé.
#19107
Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj Kdokoli.
Prodělávám delirium po čtrnáctidenní kalbě,do práce nechodim protože žádnou nemám, kdy jsem se zavřel do svého kutlochu, kde spím, protože žena semnou spát nechce, ale kde tak můžu pít. Sex nepotřebuji mám tu počítač. Včera večer jsem dostal schizofrenický záchvat jako prase. Slyšel jsem hlasy, viděl bludy. Běhal jsem po vesnici, bouchal na sousedy, ty mi říkali, že zavolaj sociálku, policajty, protože dělám voloviny. Přes noc jsem vyklidil svůj smradlavej kutloch s prochcanou postelí, vyčistil skvrny od všeho možného, a ještě jsem stihl vyprat dvě pračky, napsat stránku a půl svého životního příběhu, protože se po létech u mě objevila touha psát, popisuju tam svůj život s neuvěřitelnýma detajlama, který si dokážu po létech představit. Tím pádem návalem euforie, kterej přebíjí to, že moje krásná a hodná žena spolu s ještě krásnější dcerkou, kterou miluji nadevše odcházejí, dlužným penálem na zdravotním, hrozící sankcí v německu, kde jsem sice asi v limitu po předchozím vyžráním 2 flašek odpoledne, nicméně naboural a od nehody po odstavení auta odešel, kde jsem si dal další flašku abych líp usnul. Rok se nic nedělo a teď mi během tý kalby přišel dopis, kterej mi byl u prdele, protože jsem ho vyřeši pěti pivi. Rodinou, která mi celej život pomáhala a já jí půlkou toho svého sral, zjišťuji, že tu schyzofrenii mám asi už dlouho, ale né v takovém rozsahu jako od včerejšího večera, najednou mám krutou energii zapomenout na uchlastání se na mrazu, zase se chtění uchlastání na mrazu, protože v zimě mám deprese z celýho roku největší, protože jako každý rok rodině vykurvím vánoce, zapřisáhnu se, že už pít nebudu ale nakonec peníze zase investuju do chlastu se rozhoduji, že zase zkusím psát, ikdyž gramatiku jsem rozpustil v lihu a tudíž k Vám přicházím.S tím, že sousedce jsem se omluvil za mojí dnešní noc a ona s tím, že se mi jen něco špatného zdálo.
Má mě za hodného kluka, který malinko častěji chlastá,ale co ona ví. Jsem hned za stěnou ze které její hlas slyším - v kutlochu, kde spím tak sám.

Já 32 let mlád, avšak stár k umření
IQ kdysy 135, i dnes s velkým přehledem o čemkoli
Aspirant vysokých škol, avšak vystudovaný prodavač
Celkem normálně a kdysi i dobře vypadající
nyní 100 kilový pivař a poslední dobou i konzumní vinař
se žlutým bělmem přicházím sem k Vám a bojovat o poslední šanci jednou zase nespat sám...

Nevymyslel jsem si to, je krutá pravda. A ano jsem i opravdový včelař chystají se AA do Červeňáku, protože si ani drobet nepřipadám být sám.
Včelař

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19108
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Jen tam zajdi, jsou to ale běžné AA, ne nějaké speciální , protože jsou přímo v ČD.V ČB jsou dvě skupiny, to máš poblíž, tam jsem i já.Jestli chceš, napiš, nebo zavolej, určitě hned něco udělej, delirium bývá konečná.Nebo zavolej do ČD, jestli by tě nepřijali na léčení.Neváhej.Snad máš ještě trošku pudu sebezáchovy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19109
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Já si nemůžu dovolit jít na tři měsíce pryč. Já musím zabojovat odvrátit neodvratnou zkázu rodiny. Ikdyž rodiny... Já mám hodně načteno, takže vím co znamená delírium. Měl jsem jich už pár a zatím to tělo dalo. Ikdyž takhle špatně jsem ještě nevypadal. Nevím jestli je to tou schýzou dneska v noci, ale já najednou chci zabojovat. Ne jak minulý týden jsem hledal chyby všude i v sobě, ale všichni ví co alkoholik dokáže.
Včelař

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19110
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Pro mě je jedno kam pojedu jak jedni tak druzí jsou od nás stejně daleko. Ale tentokrát půjdu, protože tohle už není prdel. Žena včera řekla, že definitivní konec. A tentokrát tomu i věřím, ale když uvidí, že jdu sám, tak to snad ještě zvládnem. Kdyby odešly, ztratil bych víru.
Včelař

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19111
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Přesně tak, žena uvidí, že chceš opravdu něco dělat, třeba změní rozhodnutí.Nediv se jí, ona tě vidí, trpí, a časem můžeš být nebezpečný i těm svým holkám, chápeš.Zavolej tam hned, nebo v pondělí, přes víkend nevím, jak je to s příjmem.Zkus třeba psychiatrii v nemocnici.Jsi fakt na tom zle.Nevzdávej se, zaboduj, žij.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19112
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Včelaři,
neváhej a pokud tě někde přijmou, tak se nech okamžitě hospitalizovat.Nevypadá to na klasickou schizofrenii, ale na pořádné delirium, což bývá život ohrožující.Výmluvu, že nemůžeš na 3 měsíce vypnout, resp. odejít ze všeho znám dobře. To je ta část tvé osobnosti, co tě táhne ke chlastu. Tak vyslyš tu zdravou část a upaluj se léčit. Jsi mladý, a máš vše před sebou! Držím palce!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19113
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj.
Delirium ještě nemáš.Věř,že v něm by jsi nemohl dát do souvislosti vůbec nic,natož cokoliv napsat.Je to prozatím alkoholická halucinoza,paranoia je typická.Může to být predelirantní stav,který v pravé delirium teprve přejde.Pokud by se to zhoršovalo,volej rychlou.Manželka a vůbec děti by se z šoku nemuseli vyhrabat a ty už vůbec přežít.Je to fajn,že sis tím stavem dokázal udělat náhled na sé pití a celou situaci,do které ses díky pití dostal.Že si začal dělat pořádek.Kolem sebe,pomocí dlouhodobé spolupráce s AA nebo díky léčebny si můžeš začít dělat pořádek hlavně v sobě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23831
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Tak to vypadá, že Včelař to delírko nerozdejchal...
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24146
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Spíš si myslím.... Jeho žena byla rozhodnuta.Léčeni nebo abstinence její rozhodnutí nezměnilo a jemu se motivace rozplynula a zřejmě pije.
alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24148
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Jana mertosová už sem taky nepíše..bud je mrtvá, nebo má 5 promile už od rána
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter