Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Abstak
#19538
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,vsem.Pred 19 dny jsem zalozil toto tema a rozepisoval se v nem o svem piti,abstacich,narusene psychice a chatrne telesne schrance.Od te doby jsem se neopil.Prvni tyden nebyl jednoduchy,postupne ale problemu spojenych s nadmernym pitim zacalo ubyvat.19 dni neni zrovna moc,ja vim,nenavstivil jsem ani psychiatra,ani AA,i presto,ze jsem to mel v planu.Co se tyce psychiky,ta panicka hruza z lidi castecne odeznela asi po 10 dnech.V to jsem vubec nedoufal,alespon ne,ze to pujde tak rychle.Kazdy den vyrazim na dlouhe cesty na kole.Jezdim pryc z mesta a pak je mi to jedno kam.Jedu tak dlouho dokud se uplne neunavim.Domu se vracim az k veceru uplne zniceny a unaveny.Tak nejak mi to pomaha s abstinenci a je to cim dal lepsi.A dulezite je,ze se k tomu nemusim nutit,tesim se na kazdy dalsi den,ikdyz se to zda byt stereotypni,neni.Navic rodina uz zbystrila,ze tento xty pokus prestat by uz mohl vyjit a zahrnula me spoustou pozadavku o drobnou pomoc s ruznymi cinostmi.To je fajn,protoze jsem je poslednich par let jen financne vysaval.A ted se nabizi moznost smazat nalepku cerne ovce.Kdyby nekdo chtel,rad napisu,co mi pomohlo ,ale nevim jestli to nekdo vubec bude cist.Navic ,kazdy jsme jiny,ze.Takze ,co pomohlo mi,nekomu treba muze uskodit,ale to si nemyslim.Pekny zbytek dne,David.
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19539
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Držím ti palce Davide. Jen tak dál. Objeď republiku několikrát na kole.
Pepa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19540
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Dávid,
každý úspešný deň je tehlička triezvosti. Časom, z nich postavíš mohutnú a nádhernú pyramídu, ktorú vidieť už z diaľky.
Vlastná prevýchova Ega stojí za túto - vynaloženú snahu, ochotu a rozumne využitú príležitosť - smelo vkročiť do triezvej budúcnosti.
(Je to skvelo zhodnotená investícia - túžba prestať piť!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19548
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Davide

Napiš mi jak ti to jde. Taky jezdím na kole.
Pepa
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Pepa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19831
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj všem,tak po 22 dnech abstinence v tom elitám znova.Vlastně to začalo nevinně dvěma pitvy před spaním,protože jak všichni víme,po chlastu se spí nejlíp.Navíc bylo nepekne počasí,tak jsem nemohl sportovat.No a teď už je to týden jen o 20ti pivech,do toho pět rivotrilu nula letem na tresy,nepamatuju si vůbec nic,běžné denní rituály už vůbec nezvladam a na kole jezdím jen pro chlast,protože jsem z toho tak vygumovany,že už ani nevím,kdy mám přednost.Tady je každá rada drahá.Jinak všem co s tím taky bojují přeju hodně sil.Kdyby si chtěl někdo anonymně popovídat,pište prosím na můj mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , protože nevím jestli si za pár hodin budu pamatovat,že jsem zde psal,tudíž si ani nemusím přečíst příspěvky nebo reakce.Z pozdravem, David z Ostravy
davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19836
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Pršelo, po pivu se spí lépe..., svět stojí, já musím pít-jasné omluvy alkoholiků.A proč to sem píšeš?Co s tím budeš dělat?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19841
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Libo,ano máš pravdu,jsou to klasické alkoholické výmluvy,mám prášky proti abstakum,a slabou vůli,možná by pomohlo si s někým promluvit..nebo úplná izolace
davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19844
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
davo napsal:
Libo,ano máš pravdu,jsou to klasické alkoholické výmluvy,mám prášky proti abstakum,a slabou vůli,možná by pomohlo si s někým promluvit..nebo úplná izolace

Dávid,

namiesto prášku(tbl.) hľadaj zdôvodnenia v sebe -> ako odolať cravingu a kde máš skryté spúšťače.

Tu využi vôľu - pri štúdiu a poznávaní seba a svojich defektov!

Na liečení sa naučíš účelne hospodáriť s časom a intelektom.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19849
Re: Abstak Před 9 rok, 10 měsíce  
Davide, jdi na AA, tam se namluvíš dost, když se ti bude chtít, najdeš to, co hledáš.Nevymlouvej se, konej!Jde o tebe, tvůj život, zdraví...izolace jistě ne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20016
Re: Abstak Před 9 rok, 9 měsíce  
Nazdárek, v některých tvých příspěvcích se docela vidím

jak jsi na tom teď?

ty noční můry z pití jsem měla kdysi taky, a dosti nechutné, i ty problémy s nadechnutím se,apod...jojo, to znám až moc dobře...tak hezký den
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter