Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Abstak pomoc
#19546
Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,je mi hrozne zle piju v kuse uz treti den a neumim to zastavit.Kdyz vystrizlivuju tak je mi hrozne.Zvracim,klepu se,citim hrozny neklid v tele....Vzdycky to nezvladnu a napiju se,aby mi bylo aspon trochu lip.Jsem uplne na dne.Hrozne se za to stydim,ale nedokazu to stopnout.Nevite cim aspon trochu zmirnit abstinencni priznaky?Diky
Denisa
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19547
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
To známe, klasický nezastavitelný pití...
Máš pár možností

- jít na detox, tam dostaneš léky
- prostě se zavřít doma a vyklepat to, nacpat se B-komplexem, hodně vody s citronem a vydržet !!!
- chápej, stejně tim jednou budeš muset projít a pít přestat a čím dýl to budeš odkládat a přepíjet absták, aby ti bylo líp, o to víc to bude poté horší

ale nevěš hlavu, mě se to stalo asi 100x a myslím, že všem tady
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19552
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Denisa napsal:
Ahoj,je mi hrozne zle piju v kuse uz treti den a neumim to zastavit... Jsem uplne na dne.

Denisa,
nebuď masochistka a vyhľadaj odbornú pomoc.

Superhrdinovia patria do komixov(!) - Ty chceš predsa žiť a nie trpieť?!


Zavri zadné vrátka a opri sa do toho!

Rozhodni včas (!) - pokiaľ Ťa nepredbehne rozvrat vnútorného prostredia až kolaps!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19553
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Zkus zavolat nekomu ,komu muzes verit,pred kym se muzes v takovem stavu ukazat,aby ti privezl nejake vitaminy z lekarny(B,C,horcik,draslik,...)To by melo zabrat na ty klepky.Jestli ale pijes tvrde,tak to tak jednoduche asi nebude.Ten detox by byl asi nejlepsi.Me tam pred casem nechteli vzit,tak jsem to musel preckat doma.Nic prijemneho,ale ver,ze to je docela dobra terapie.Prvnich par dni bude hnusnych,ale prejde to.Hodne stesti.
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19555
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Tak jsem to piti vcera sama utnula vypila jsem celeho ferneta a proste s tim sekla.Dneska rano zase abstak jak prase,ale uz je mi ted lip.Asi budu alkoholicka.Je mi 24let mam 2letou dceru.Manzel mi zemrel letos v lednu neprezil pitku byl tezky alkoholik.Lecim se jeste ze schizofrenii a mam plny duchod.Nejradsi bych vypila tak denne pul litru vina a k tomu jeste tak 2 piva.Ale brzdi me mama ziju s ni a s malou.Dceru ma v pestounske peci kvuli me schizofrenii.O svem problemu s pitim jsem jeste nikomu nerekla.Moc se za to stydim.Nevim jak budu dal bojovat s alkoholem.Mam na nej porad hroznou chut.Vzdycky si reknu,ze si dam tak 2 sklenky vina a skoncim u pul litru....A i to mi zacina byt malo.Nejhorsi jsou ty chute.Piju samozrejme tajne.Byla to moje prvni pitka kvuli abstaku.Neumim si predstavit,ze pred rodinou reknu,ze jsem nejspise alkoholicka.Asi bych s tim mela neco delat,ale furt si rikam ze prece ja zavisla nemuzu byt!Prosim poradte kam se obratit nebo to mohu zvladnout sama?Jsem rada ze jsem se tu mohla trochu vypsat.A diky za rady.
Denisa
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19556
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Deniso, jistě jíš i prášky, viď? Nejsi tak mladá, abys netušila, co to s Tebou dělá, alkohol a léky.Smrt manžela tě nepolekala, chceš také tak dopadnout?Jsi na tom hůř, než si pořád namlouváš, máš problém a honem něco dělej, přiznej se vašim, jsi do léčebny!Není to ostuda, slabost, alkoholismus je také nemoc!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19558
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Denisa,

Neváhaj a čím prv na liečenie - tým lepšie.
Ako doporučuje Liba.

Na liečení sa dozvieš všetko potrebné, čo potrebuješ vedieť o závislosti od alkoholu.
Samo to k Tebe nepríde.Tam Ti to naservírujú aj s režimom.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19560
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Deniso stavy,které prožíváš JSOU ABSTINENČNÍ PŘÍZNAKYtělo a psychika si vyžadují svoji dávku alkoholu,na který si musely zvyknout.Na který si tvým pitím utvořili ZÁVISLOST.To značí,že žádné asi jsem,asi budu pro tebe neplatí.BOHUŽEL JSI ALKOHOLIČKA STALA JSI SE ZÁVISLOU NA ALKOHOLU.Je to nezvratné a trvalé.Jsi na tom naprosto stejně jako tvůj manžel.Máš nakročeno stejným směrem,jako tvůj manžel.Ten směr znamená utrpení a smrt.Můžeš ho změnit jenom ty sama.Schizofrenie sama o sobě znamená vzdát se alkoholu i pro toho,kde problém závislosti nehrozí.Zcela jistě tě na to tvůj psychiatr upozornil-pokud ne,tak tě o tom informuju.Zajdi hned v pondělí ke svému psychiatrovi-i kdyby jsi tam měla čekat celé dopoledne.ŘEKNI MU CELOU PRAVDU O SVÉM PITÍ-A POŽÁDEJ HO O POMOC.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19561
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Ono nic není černobílé...já mám taky diagnózu schizofrenie, ale jsem dlouhodobě bez příznaků a stabilizovaný. Léky beru. Piju, a doktorka o tom ví. Býval jsem na tom dost blbě, ale nějak se daří pití mírnit. Snažím se nepít denně a píšu si, kolik toho vypiju. Přestat nehodlám.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19562
Re: Abstak pomoc Před 9 rok, 10 měsíce  
Luďku, tobě nikdo také neradí, abys přestal pít.Je to tvá věc.Jak jdou léky a alkohol dohromady , víme,jen ty to asi nevíš.Chytrouši. My píšeme Denise, chápeš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter