Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#23316
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
bych to bohužel z nemocenských dávek asi neutahl.Celkem mám našponovanej rodinnej rozpočet a o poslední co stojím jsou exekutoři za dveřmi. Prostě MUSÍM sám za pomocí rodiny.Taky mám práci o kterou bych nechtěl příjít.Já vím že by to nemohli použít proti mě,ale víme všichni jak to chodí.při první příležitost bych šel pro NADBYTEČNOST.Mám slíbený,že pokud do konce roku vydržím čistej tak mě zařadí do nově vznikajicí skupiny pro skupinovou terapii na psychosocialním centru.Což si myslím že by mě taky dost povzbudilo bři boji s alkoholem.Už tato diskuse mi hodně dává Dík
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23317
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Ignácius , mé poslední hodiny do nástupu …

Kamarádka odjela ve čtvrtek, ještě než odjela zajela mi do marketu pro basu piva a litr rumu, abych to přežil než 14.7. nastoupím na Detox K20 v Kosmonosech. Batoh s věcmi na Detox a velikou sportovní tašku s dalšími věcmi do následné léčby jsem měl neustále na očích. Začal jsem si tiše a pod vlivem nalhávat, že alkoholik přeci nejsem, že léčebnu nepotřebuji. Ovšem ráno .. ach to ráno. Abych to vybral, tak hned zase 3x panák rumu a pivo, stejně jsem blil a třásl se jak ratl celí opocený a v depresi, kterou bych nepřál ani nepříteli. Na to šup Xanax a ještě nějaké drijáky od MUDr. Jíst jsem nemohl už tři týdny. Odpoledne mě napadlo zajít se rozloučit s „kamarády“ , no dopadlo to, z hospody mě vyhodili jak onuci a domů sem lezl po čtyřech … V noci zase delírko či psychóza nevím, byl jsem sám, v pokoji zase anděl, mluvili jsme spolu, byl jsem při smyslech. V neděli jsem už věděl, že je se mnou zle a tak sem to rychle rozjel nanovo, aby už bylo pondělí ráno.
V pondělí v 9:00 přijeli rodiče, matka se na mě nemohla ani podívat, jen mi ukázala na dveře u auta ať zalezu. Cesta trvala 75 minut, nemluvil sem, jen sem se třásl a bylo mi hrozně zle. Dojeli jsme k závoře a všiml jsem si veliké cedule Psychiatrická nemocnice Kosmonosy. Otec promluvil s ochrankou a závora se zvedla. V tu chvíli sem byl úplně střízlivej a tep sem měl snad 200t/m. Zastavili jsme někde v areálu na oploceném parkovišti. Za plotem byli kozy a koně. Vylezl jsem z auta a vidím nápis Detox K20 a dveře se zvonkem. Otec mi podal batoh a oba řekli jdi. Nemohl jsem, ještě jsem se vrátil ke vjezdu a vykouřil dvě cigarety. Pak jsem došel ke zvonku a zazvonil .. vyšla taková hodná sestra a řekla: rozlučte se a pojďte dovnitř. Zamával sem našim a ty už mi jen ukázali ať už zavřu ty dveře. Zavřel jsem je ……

Detox K20 .. je koedukované zařízení pro pacienty od 15 let s celorepublikovou působností (9 lůžek – 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením). Péči na oddělení zajišťuje tým 18 pracovníků.
V průběhu detoxifikace neprobíhají návštěvy, telefon je odebrán.
Kompletní detoxifikace, včetně režimových aktivit (komunita, rozcvička, sportovní aktivita, pracovní terapie, atd.), probíhá pod vedením terapeutického týmu. Pacient se seznámí s režimem Detoxu K20 a podpisem stvrdí souhlas s dohodou o poskytování odborné péče na Detoxu K20. Poskytne ke kontrole veškeré věci. Osprchuje se, podrobí se vyšetření sestry a lékaře, odevzdá civilní oděv, na oddělení bude používat pouze ústavní prádlo.Předá originální balení cigaret, tabáku, mobilní telefon, ostré předměty, léky, látky obsahující alkohol, cennosti a peníze.
Minimální doba detoxifikace bývá přibližně týden, průměrná délka pobytu je 14 dní.Já byl 21 dní Délka detoxifikace záleží na typu užívané návykové látky, na délce užívání, a postupech vysazení, vylučování této látky a také na komplikacích souvisejících s psychickým (delirantní stavy, psychotické stavy, dekompenzace sekundárních diagnóz apod.) či fyzickým stavem pacienta.Po skončení detoxifikace pacient pokračuje přímo z Detoxu K20 do předem zajištěné následné léčby, kterou si zajistil sám nebo s pomocí doporučujícího lékaře. Převozy pacientů Detox nezajišťuje. Následnou léčbu nesjednávají.

Ladislav 130 dní čistý
Doléčování : dnes druhá skupinová terapie
06.12.2014 - Klub abstinujících alkoholiků
28.12.2014 – 02.01.2015 odjezd na opakovačku
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23319
třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Láďo,

moc děkuji za Tvůj příspěvek, je to velmi, velmi poučné čtení a děláš tím ohromnou službu nám všem. Zaplať Bůh to mělo dobrý konec, ale jak píšeš o té rozlučce s kamarády, tak jsi ji taky nemusel přežít. Vztah s rodiči se snad urovná, když budeš sekat teď latinu. Ono je to muselo hodně bolet, když Tě viděli v tomhle stavu. A vždycky si uvědom, že NIKDO, kdo to neprožil, to nemůže pochopit, včetně Tvých rodičů, i kdyby se o to snažili. Mě by zajímalo, jak bylo na tom detoxu, jestli Ti ty stavy účinně tlumili, nebo jsi to celé prospal, nebo Tě museli kurtovat k posteli kvůli delírku, jak to probíhalo tam? Jak se cítil než jsi šel z detoxu na režimovou léčbu?

Drž se chlape!

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23321
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
ahoj Ignáci … ale i ostatní, viď Víťo ))

Zavřeli se za mnou dveře a sestřička mě posadila v malé předsíni na židli. Začal výslech, kolik, kdy, jak často piji a prostě vše co potřebují vědět pro léčbu, např. i heslo pro informace komu je chci poskytnout. Viděla, že mi fakt není dobře, tak mi dali fouknout a pak se snažila vše urychlit. Nadýchal sem, to je snad jasné, už ani nevím kolik. Musel sem vysypat obsah batohu a kapes .. co bylo otevřené např. cigára, vše šlo do pytle. Do batůžku mi vrátila jen spodní prádlo a dvě trika, toaletní věci bez kolínské. Podala mi dala jejich pyžamo a ukázala, kde je sprcha. Po sprše, která mě trochu probrala sem naházel i zbylí civil do pytle jak v base a oblíknul se do toho jejich pyžama. Ukázala mi na jeden ze tří pokojů, kde budu bydlet. Byl to pokoj hned naproti sesterně s velkým proskleným oknem. Byli tam dvě nemocniční postele a jedna elektrická s monitorem, ta byla moje, prý kdybych dostal delirium tremens. Vybalil sem zbytek věcí do stolku a porozhlídnul se, kde jsem. Leželi tam dva chlapíci, byli divní, vypadali jak z mlátičky. Říkal sem si v duchu opilci z ulice, takhle bych teda dopadnout nechtěl. Ale přitom sem vypadal mnohem hůř jak oni Jeden byl, jak sem později zjistil baskytarista ze známé skypny a druhý právník. Musím se přiznat, že jsem najednou cítil hroznou úlevu, že už nikam nemusím, že jsem na bezpečném místě. S kluky jsme se během chvilky seznámil. Byli tam na oddělení krom nich i vedle na pokoji další dva super kluci a tři děvčata, opilci a smažky, kteří se chtěli léčit jako já. Léčba ... 3x denně léky, 2x denně komunita, rozcvička, pracovní terapie, psychoterapie .. atd. Léčba u mě osobně probíhala diazepamem a z počátku do mě rvali nějaké kapačky. Dvakrát sem jim během 8 dnů léčby upadl do náznaku delírka, ale díky terapeutům a lékům to zahnali. Z detoxu tě nepustí dříve dokud tělo není zcela vyčištěno. Jinak snad nejhorší bylo čekání na nikotin , smělo se kouřit jen 6x dnně po 2,5 hodinách pod kontrolou sestřiček.
Chodili jsme i na terapeutické procházky koukat a hladit si Koně a kozy, nevěřili byste jak to v tu chvíli pomáhalo. Na pokoji sem měl dokonce TV s DVD, tak bylo možno sledovat i filmy . V následné léčbě už ne . Jsem rád, že mě tam byla léčba umožněna, hodně mi to pomohlo, ale je to hrozně individuální. Zbytek je na každém jak se rozhodne …

Ladislav … 131 dní čistý
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/11/2014 19:16 Provedl: Ladislav.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23322
třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Než jsem Láďo dočetl tvůj poslední příspěvek, říkal jsem si. Konečně se to tady rozjelo směrem, který může hodně lidem pomoci. Uprostřed posledního příspěvku se mi z tebe zvedl kufr.
JAK TADY NA VEŘEJNÉM FÓRU MŮŽEŠ PSÁT O TOM, KDO BYL S TEBOU NA POKOJI!! Jak by se ti líbilo, kdyby ten kytarista napsal byl se mnou na pokoji Láda Novák z Pelhřimova, co dělá ve fi xy. Aby nikdo neměl pochybnost kdo jsi. Já ti řeknu, kdo jsi - jsi blbý střevo.
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23323
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Anonym

Díky za info .. opraveno, nemusíš hned tak ostře napadat. Ti dotyční z pokoje se za to nestydí, že tam byli, jsem s nimi v kontaktu.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/11/2014 18:55 Provedl: Ladislav.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23324
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Láďo ,myslím že se až tak nestalo,stanou se horší věci.Nikdo nejsme dokonalej.Já jsem třeba v tvém příspěvku vůbec nehledal senzaci kdo byl s tebou na detoxu,jsou tam pro mě daleko důležitější věci pro můj boj s démonem.
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23325
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
No, souhlas s anonymem, mohl jsi ublížit profesně kamarádům, lidé jsou zlí.Jinak-Detox je podobný všude,i v léčebnách.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23326
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Liba
nemohl, ono tam nic tak konkrétního nebylo, vím jistě že bych tímhle nikomu neublížil. Ignác se ptal, tak sem mu popsal své zážitky. Je mi jasný, že detox je téměř stejný všude.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23327
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Ladislave,
sleduji Váš příběh a klaním se před Vámi, že jste to dal!
Vydržte-ten pocit stojí za to, lidé si Vás budou vážit.Sám jste se přesvědčil, kam až člověk může spadnout-ale z každého dna se lze odrazit- a nenechte se otrávit, když Vám nějaký anonym něco napíše-on se neumí ani podepsat,což je podle mého daleko horší, než když Vy jmenujete někoho,kdo byl s Vámi na detoxu.Držím Vám palce-držte se!!!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter