Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila?
#2449
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko,nejste jediná kdo se dostal kvůli pití do srabu.Znám lidi,kteří začali i hrát aby mohli zaplatit dluhy co způsoboli pitím a SVOJÍ NEZODPOVĚDNOSTÍ-výsledek nadělali si dluhy mnohem větší-že budou splácet do konce svého života a ještě jejich děti na to doplatí.Mělo se tak stát-Toto vás má možnost postavit do latě,do stavu alespon´částečné pokory.Výpověd´jsem dostala tento týden-pokud se nemýlím-měla by jste být v ochranné lhůtě,kdy máte nárok na nemocenskou.Tím máte možnost nastoupit cestu směr léčebna.Práce vás v současné době nevytrhne-nejste v pořádku.Věřte,že by jste to bez pití nezvládla-vyhodili by vás druhý den-a ztratila by jste už veškerou šanci.V léčebně jsou sociální pracovníci-jsou zvyklí už na exenporé,které závislí dokážou vymlasknout-poradí Vám jakým způsobem komunikovat s exekutorem a pomůžou řešit i jiné záležitosti.Co se týká dluhů,které jste si nadělala u známých?Pokud jim oznámíte,že jste se rozhodla pro radikální léčbu a požádáte je o odklad-budou brblat,ale v podstatě budou rádi,že něco se sebou konečně děláte a tím i vyhlídka,že jim peníze jednou vrátíte.No a byt?Co tak narychlo pronajmout na ty 3měsíce nějakému páru?
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2450
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Všichni lidé dělají v životě chyby-JEN S PŘIZNANOU CHYBOU JSEM SCHOPNA UČINIT NÁPRAVU A DĚLAT VŠE PROTO,ABYCH JI UŽ NIKDY NEOPAKOVALA!!!Často se stává-že vidím vnímám něco,jako trest on to je svým způsobem trest,který si zapříčiním vždy svým nezodpovědným přístupem-zůstanu-li jen u toho pohledu?Mám strach podívat se dál?Snadno přehlédnu východisko-pro nás často poslední varování ale i poslední šanci na svoji záchran.Tak co si vyberete Lenko?
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2458
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko,nějak jsi ztichla!?ještě mne napadla jedna věc-je příznačná.Otevřela jsi tu téma,které se týká konkrétně Tebe.Četla jsi i jiné témata-možná ti dají i jiný úhel pohledu než je ten Tvůj.Mj.je to téma MOJE SESTRA ALKOHOLIČKA,stejně jako MATKA ALKOHOLIČKA.Třebas pomůže.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2466
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Lenko, přestaňte naříkat a konečně něco udělejte.Vemte práci jaká se Vám nabídne, makejte, plaťte dluhy, před těma neutečete, uvědomte si, že jen Vy berete ten chlast do ruky, lejete si ho do krku, je to Vaše volba.Necháváte se okrádt, ztrácíte věci, peníze na nájem, myslím, že by to už mohlo stačit.Nikdo Vám nepomůže, dokud budete takhle pokračovat.Je to na Vás!Máte vůbec syna ráda?Sestra asi má Vašeho chování plný zuby.Nedivte se, přiznejte si, že chyba je ve Vás.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2511
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
kazdy resi dusledek nikdo pričinu důsledek selhani je jednostranne určeny alkoholik ted se ozvou lide kteri v teto vete budou odpovidat k l a s i k a lze v teto situaci bagatelizovat nemá cenu psat to zname o spouste nemoci slouzi presná diagnoza nekdo má rakovinu nekdo zanět žil to je prostě daný na zakladě vyšetřeni pri všech techto nemocech ale i jinych záleži na mnoha okolnostech které vedou k vylečení alkoholik je vystaven nejen telesnýmu strádání ale jeho psychika je zmýtána v parabole bolesti ano načítaní všecho vyžaduje a prosí o pochopeni tech nejbližšich a jsme zpět příčina selhání socialní důvody zdravotni kdo jsi bez viny hod kamenem
Jarsy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2512
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
kazdy resi dusledek nikdo pričinu důsledek selhani je jednostranne určeny alkoholik ted se ozvou lide kteri v teto vete budou odpovidat k l a s i k a lze v teto situaci bagatelizovat nemá cenu psat to zname o spouste nemoci slouzi presná diagnoza nekdo má rakovinu nekdo zanět žil to je prostě daný na zakladě vyšetřeni pri všech techto nemocech ale i jinych záleži na mnoha okolnostech které vedou k vylečení alkoholik je vystaven nejen telesnýmu strádání ale jeho psychika je zmýtána v parabole bolesti ano načítaní všecho vyžaduje a prosí o pochopeni tech nejbližšich a jsme zpět příčina selhání socialní důvody zdravotni kdo jsi bez viny hod kamenem
Jarsy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2515
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 5 měsíce  
Jenže ti nejbližší ho ani pochopit nemůžou, protože nejsou alkoholici!!!!Snaží se, mají ho rádi, nejde to.Proto tak pomáhají Anonymní alkoholici, díky nim tolik lidí abstinuje, to jen pomáhá alkoholik alkoholikovi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2516
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 4 měsíce  
Dobrý den všem,a zároven děkuji za příspevky..Napsala jsem zde vše proto,že jsem to nedokázala vyslovit nahlas...a zatím to tu pěkne schytávám..Vezměme si např.DETOX,snaha byla do mě narvat Antabus,ale rada žádná,nehlede na to,že na odděleni se mnou byli jen lide,kteří,měli problémy s drogama.10 dni k nicemu...jo zahrála jsem si skvěle ping pong,a jsem s polovinou pacientu do dnes v kontaktu,jsem totiz kamos,co chape druhe...A rady typu Lenko,jdete do prace,tady na foru,nejak nechapu.Ja se nechtela litovat,jen si ulevit od te strasne bolesti,kdy vas všichni odkopnou,a daji vam nalepku.A jestlize pujdu do lecebny,tak jsem skoncila definitivne!Nejen,ze prijdu o podnajem,kam se asi tak vratim?Ale i o syna,ten mi rekl,at ho neopoustim,at se nikde 3 mes neschovavam,ze to beze me nezvladne,to je PEKELNA SITUACE!!!!L.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2519
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 4 měsíce  
Nekámošila bych vůbec s pacientama,závislýma.Vzala bych jakoukoliv práci, peníze potřebuješ, a zaženeš nudu, ta je zabiják pro nás.No, a syn bude dělat co, až bude Tvůj stav ještě horší, a bude!, úraz, epilepsie, nemožná vychovávat, demence, smrt..3 měsíce se dají zvládnout, ale motivaci nemáš žádnou, vymlouváš se, nechceš přestat, a nikdo Ti tu jinak nepomůže, Ty musíš něco se sebou udělat, Tvůj stav už je špatný,a pár dní na detoxu Ti nestačí.Zajdi aspoň na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3476
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 1 měsíc  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:47 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter