Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Můj příběh
#21719
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
od pondělka 1 pivo...co Vy?
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21723
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ahoj,na toto musím reagovat a zklamat tě,protože to takto nefunguje.Omezovat chlast a nezakázat si ho je zcestné.Mozek ví,že svou dávku dostane.Nic se tím vlastně nemění.Sekni s tím na tvrdo a dej si šanci.
honzis

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21748
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Já jsem slyšel, že ze zkouší nová metoda odvykání pomocí snižování dávek. takže nemusí být nutná okamžitá a absolutní abstinence. Jaké jsou s tím výsledky, to nevím.
Jinak za mě v úterý 1,5 litru vína plus tři borovičky (hrůza), ve středu sedmička vína a tři piva a dnes necelá sedmička vína a tři pivka. Zítra mě čeká pařba s kamarádem, kterého jsem neviděl rok, tak to snad nějak ustojím... no příklad si ze mě neberte.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21768
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Já si myslím, že to co se osvědčilo jiným, a klidně i většině, nemusí nutně platit pro všechny. každý jsme originál. Pokud všem tady pomohli AA a naprostá abstinence ze dne na den, Ty to můžeš mít úplně jinak.
Já jsem měla od začátku týdne 1 lahev vína a cítím se dobře. Pro mě to znamená pokrok a každý ať si říká co chce.
Pěkný pátek všem!
Bety

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21778
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jestliže jsi alkoholička, nedokážeš kontrolovaně pít, týden ještě neznamená, že svou dávku vydržíš.Věř, že bych ti to přála, jenže zkušenosti tisíců alkoholiků, co toto zkoušeli před tebou, jsou takové, že dávky alkoholu zvyšovali, a stejně měli velký problém s pitím.Časem na to přijdeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21779
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Luďku zkouší se jestli léčba kontrolovaného pití by byla možná.V léčebnách(ne ve všech)se k tomu vybírají vhodní kandidáti,kteří se dotali se závislostí do počáteční fáze.Je to ovšem za pomoci podpory léků,které by měly zabránit následnému rozpití a za pomoci odborníků(lékařů).Výsledky tohoto zkoumání ještě nejsou zveřejněny.Pro alkoholiky, kteří mají rozvinutou závislost do některé z dalších 3fází tohoto schopni nejsou a nikdy nebudou-toto už je potvrzeno!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21780
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jistěže každý člověk je individualní.Jinak snáší,jinak reaguje.Ovšem závislost je jedna,má svoje pravidla,svoje fáze pro všechny závislé.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21787
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Já respektuju názory a zkušenosti většiny ale musím přiznat, že s Bety souhlasím. Mě prostě pomáhá když vím že můžu, špatně se mi funguje se zákazy. Já už hodně let dávky snižuju, z těch litrů alkoholu denně co jsem pila před 10 lety se postupně stávalo míň a míň, 3 piva denně, 2 piva denně, 1 pivo obden. a necítím díky tomu žádné negativní odvykací pocity. Není to pro každého, vlastně, těžko říct jestli to je vůbec pro někoho jiného než jsem já, ale já si tím jsem jistá. Zkusila jsem přestat ze dne na den...to prostě není pro mě.
Jinak moje aktuální bilance: 2 piva za týden. A nemám ani chuť.
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21793
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Mne se A..J. se zakazy funguje stejne.Take jsem to,stejne,omezila.Problemy,ktere jsem mela drive(a byly velke)uz nejsou.Ze zacatku jsem z toho byla "nadsena",ale posledni dobou (par tydnu) se mi stava to (naprosto pravidelne),ze se mi opet dostavily "moralni kocoviny"....Je fakt,ze jsem si rekla,ze od zari prestanu pit uplne.Tak nevim,jestli to nahodou neni tim,ze ten muj (mrcha) mozek to vi...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21794
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A opravdu mi staci,posledni dobou,dat si "neco" vubec.Nechapu to.Drive jsem se "ozirala",ac jednou za cas( s problemy),jak "zakon kaze".Dnes mi dokonce vadi to (a mam z toho vycitky),kdyz si dam cigaretu (alkohol mam spojeny s cigaretami,nejsem schopna vypit cokoliv bez cigarety)....Dnes uz mam "problem" i s tim,kdyz kourim (a to kourim hodne) i ke kave...Vbec to nechapu...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter