Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21034
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A vůbec, tento příběh nebyl můj, takže se loucim
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21035
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano já na tom nic humorného nevidím.A když jsme u té šibenice oprátku na krk si hážeme sami sobě.Jen malá hrst je těch štástných,co mají možnost umřít rychle a bez bolesti.Ti ostatní umírají pomaličku a v bolesti a utrpení,které bych nepřála nikomu.Já je zažila a vím o čem mluvím.největší neštěstí je to,že si ubližují sami a trpí svojí vinou.Žádný živočich se k sobě s takovou krutostí nechová.NEMOCNÝ ČLOVĚK ANO!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21038
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Z těch jejich poruch bych věřila těmto, nevoní jí práce, a chlastá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21039
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana napsal:
A vůbec, tento příběh nebyl můj, takže se loucim

... ešte, že si len hovorca/mluvčí.

A daný subjekt je nesvojprávny?

(... alebo zbabelo unikáš pred zodpovednosťou za túto kvázihru s dôverou respondentov?) Vymklo sa Ti to z rúk, pretože piješ?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21041
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Libo, do témeř 40ti jsem nepracovala přesně 1 měsíc. V téhle praci je můj plat nižší než současný příjem na pracaku, přesto tam chodím. Do 33 let jsem měla 1,3 uvazku. Co je mamka rozvedena a v důchodu, něco málo ji měsíčně přispívání.Pořídila jsem si auto a splacim hypotéku. Nemusíš me shazovat. Jestli takto se chovají lidi, kterým nevoní prace, pak se tento stát ma!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21043
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ja, tohle vlákno se jmenuje Můj příběh, ale neni můj, nezalozila jsem ho. Ano, včera jsem měla 0,25 dcl. To snad neznamená, ze nevim, co pisu
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21044
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Neunikam před zodpovědnosti za kvazihru. Jen me naštvala liby masle a některé vývody tady
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21045
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana napsal:
Neunikam před zodpovědnosti za kvazihru. Jen me naštvala liby masle a některé vývody tady

Danka,

ruku na srdce(0,25[l]): - alibizmus?... alebo premyslená konštrukcia?


(Na ospravedlnenie sa pred vlastným svedomím? To jediné neoklameš - vie o Tebe všetko!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21046
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Byla jsem 14 dní na dovolené a zpětně si pročítám některé diskuze.
Důvod, proč jsem v počátcích navštívila tohle fórum byl, že jsem si myslela, že se tady scházejí lidé, kteří mají ochotu a potřebu si vzájemně pomáhat v boji proti alkoholismu. Sdělují si svoje pocity, poznatky, dávají si rady, jak vyhrát nad tou zrůdou.

Píši teď jen svůj názor, nikdo samozřejmě nemusí souhlasit, ale mně je smutno z toho, jak se tady diskuze vyvíjejí. Proč se tady vzájemně napadáte a ještě víc si ubližujete? Proč raději nenapíšete, co jste v ten den prožili, jak jste zabojovali/nezabojovali atd. Myslím, že dr. Mlčoch určitě nezaložil tohle fórum proto, aby se tady šmelilo s práškama, anebo se napadali lidi, kteří se opravdu snaží druhým pomoci (např. viz útok PetraCh na Líbu)
Hodně příspěvků mi moc pomohlo. Hlavně otevřené zpovědi Líby a Jany. Děkuji Vám děvčata, vždy když mám chuť sáhnout po flašce, vzpomenu si na vás, na vaše příběhy a strasti.

Prožívám krásné léto a v září se chystám na AA. Líbo, prosím, napište mi - také jsou tam takovéhle formy diskuzí?
Stejně postižení lidé by spolu přeci měli soucítit, vzájemně si pomáhat. Omlouvám se. Jsem asi pořád naivní. Je mi líto nezměním se a ani nechci.
Přeji všem krásný den. Já ho dám bez skleničky, lépe se mi kouká na svět, i když někdy to, co vidím, není zrovna příjemné. O tom však život je, + a - jsou každodenní součástí mého života.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21047
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Petro, AA je už promyšlené, vyzkoušené 80 let samotnými alkoholiky.Má své pravidla, přímo na sezení se nediskutuje, jen se říkají vlastní zkušenosti k tématům, co se zrovna pobírají, vždy je to přínos, poučení pro alkoholika.Je tam rovnoprávnost, žádné vedení, funkce, ...pak je diskuze o všem.Záleží na každé skupině jak si jí udělá.Je to na dlouhé vysvětlování, hned neposuzuj, jen vydrž chodit, a pak ti vše dojde.AA fungují , jsou vážení v 160 zemích světa, a hlavně pomáhají, zachraňují nemocné alkoholiky.Neboj, poznáš dobré lidi, nabereš motivaci, chuť k abstinenci, pomoc.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter