Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21091
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Všechno má svůj čas.I ovoce musí nejprve dozrát,aby se mělo tu správnou chuť.Alkoholik může hovořit o štěstí,když mu chlast přestane chutnat a zjistí,že ty krásné chvíle,které s ním byly zpočátku sladkých námluv ,jsou dávno pryč.A ŽE SE UŽ NIKDY NEVRÁTÍ!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21092
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
jdu zalít květenu.I ta má právo se občas napít, vid Dano
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21093
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A sebe ne Petře?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21094
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
nee
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21095
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Tedy rozjelo se to tu. Sraz s holkama jsem odpiskala, story se servirkou dokazuje, jak je to se mnou křehké. Laviruji- k abstinenci jsem se neodhodlala, boj vedu s mirou
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21096
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Podle me alkoholismus naseda na různé patologie. Citlivost, úzkostnost, pesimismus, ale i impulzivita, potřeba hledat vzrušení, impulzivita...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21097
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Pravdu díš...jen je blbý se kvůli tomu ulemtat úplně.Což se většině alkáčům povede
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21098
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jedná se o sebedustrukci,ale má destrukční dopady na naše nejbližší okolí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21099
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano, nechci statečně přihlížet, jak se ničíš.Sice falešná humálnost je moderní, nejsem Havel.Přestaň pít úplně, nevydržíš pít kontrolovaně, nenič se.Je bezva, že nejdeš s holkama, chráníš se, víš, že by asi nebyly jen ty dvě decky.Abstinence se neboj, čím dřív začneš, tím lépe.Pak poznáš teprve tu sílu, radost ze života, pochopíš, proč tě tak podpichuji.Zkus to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21102
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Je to stejné jako anoreksie či bulimie.Nemocný je už vychrtlý na kost a kůži ale ve svých představách je tlustý.Stejně alkoholik stále věří,že má své pití pod kontrolou a nepřiznává si že ho už alkohol ovládá.Obojí je mentální onemocnění, mimo jiných.Obojí pramení z nepřijetí sebe sama.Obojí je smrtelné,když se včas neléčí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter