Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Snad jsem z toho venku
#21028
Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Zdravím všechny co mají s tím svinstvem problémy, pil jsem čtyři roky tvrdý alkohol téměř denně , skončilo to tak že už jsem byl schopen za dvě hodiny vypít litr ferneta.A pak jsem byl uplně na dně,žádnej únik z reality naopak ještě horší...Tak jsem si řekl ,že už ne šel jsem k mému doktorovi aby mi vzal krev ,jaterní testy ...hotovo,DNA a další věci.Jeden můj známý terapeut mi doporučil pít vodu když budu mít chuť na chlast,ze začátku to bylo až pět litrů vody denně, teď tak 3-4 litry.Už druhý měsíc ani kapka,samozřejmě musím brát antidepresiva ,ale chci jen říct, že se musí chtít ,díky tomu všemu jsem zazdil svou firmu a teď jsem po rozvodu.Co víc.Píšu jen proto abych se tak nějak svěřil není komu ,kdo nepil nepochopí...
Tom111

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21029
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome,super.Máš pravdu.Potřebuje to sebrat veškerou odvahu a rázně utnout.Tak jak v každém byla vůle a větší a větší touha pokračovat v pití tak se tato vůle a touha musí obrátit opačným směrem k tomu přestat pít a vydržet.Je málo těch,kteří to zvládnou sami bez pomoci lékařů,léků,léčeben a jiných forem pomoci,která se nabízí všem.Je dobře,že jsi se ozval a napsal sem.Není dobré zůstávat s tím sám.Potřebujeme navzájem vlastní sdílení i podporu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21030
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
No a venku z toho nebude nikdo z nás.Právě ti co to o sobě s jistotou tvrdili se velice brzy vrátili zpět k pití.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21031
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
To máš pravdu ,ale já prostě musím, když zklamu tak už přijdu uplně o všechno, beru to jako nový začátek, samozřejmě když přijde nějaká nepříjemnost tak bych si dal,jejda...Jinak dík moc si toho vážím
Tom111

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21032
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome,za sebe jediné co vím,že musím?Je umřít!Než se tak stane tak bych se měla naučit žít jinak,než tomu bylo dříve.Jestli to vůbec životem můžu nazvat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21042
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tomáš,

robíš TO, len a len, pre seba a profit(nielen zdravotný) Ti už nikto nikdy nevezme!

"Prajem Ti, zdar a výdrž!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21053
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Dík ,není to lehké ,ale už to prostě nevzdám,zničil jsem si toho už dost.Fakt moc ďakujem, robil som školu na Slovensku tak si volačo z vašej reči pamatám.
Tom111

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21054
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Je dobře, že jsi se ozval,tady budeš mít trochu zázemí, možná přátele, určitě Ti přeji vydržet.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21055
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome, jseš borec, držím palce!
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21067
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tady tě pochopí všichni:-).
Jsi fakt borec, když jsi se z těch dávek dostal sám bez detoxu. Mně v nepití pomáhá právě to, že nechci o všechno přijít.
Chci žít život, který není rozmazaný, vzdálený realitě. Chci vidět svoje děti, jak jsou šťastné, když mě vidí střízlivou a spokojenou. Chci vidět vyrůstat svá budoucí vnoučata, cestovat, cvičit, číst. Najednou mám plno času na spoustu krásných věcí.
Kde jsem byla několik let? Odpověd je jednoduchá - v prdeli a tam už fakt nechci.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter