Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu
#21199
Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Není to tak dlouho, co jsem si plně uvědomila, že všechny mé vztahy (měla jsem jich 2) ztroskotaly kvůli tomu, jak jsem se chovala ve stavu opilosti.
Prvního partnera jsem podezírala kvůli nevěře, ani moc jsem si s nim nevěřila.
S druhým se to zhoršilo. Opustil mě kvůli tomu, že jsem byla s nim agresivní, a fyzicky jsem ho napadala (mlátila pěstmi a kopala) a to především ve stavu alkoholického opojení.
Dva roky chodím se svým třetím partnerem, a máme krátce před svatbou. Nechci, aby se vše zopakovalo. Mám tendenci jednat agresivně ve stavu opilosti, mám ze sebe strach, že mu dokážu fyzicky ublížit. Už jsem se k němu chovala ošklivě. Fyzicky jsem ho kopala, kousala a to bez příčiny. Je to ten nejlepší a nejmilejší člověk, kterého jsem kdy poznala, a nechci mu ublížit.
Chci úplně přestat pít.
Na alkohol dostávám chuť většinou u jídla, kdy chci doplnit chuť sklenkou dobrého vína. Jindy když spolu zajdeme na drink. Můj problém je, že neovládnu se a nevím kde se mám zastavit.
Záleží taky s kým se opíjím a kdy. Např. sama si dám maximálně láhev piva a tím většinou to končí. Ve společnosti přátel taky většinou znám své limity, a nikdy by se mi nestalo že bych provedla něco špatného. Obvykle se dobře bavím, vždy jsem schopna se samostatně dostat domu a nikdy jsem neprovedla nic, za co bych se mohla pak stydět. Jediné, kvůli čemu chci opravdu přestat pít je mé opakované násilnické chovaní k mým partnerům, se kterými jsem chodila. Nevím co mě vede k tomu abych je napadala fyzicky a proč to dělám ve stavu opilosti.
Vím, že bych měla úplně přestat. Děsí mě představa, že bych byla zavřená v léčebně. To je také důvod, proč se svým problémem bojím se svěřit psychologovi. Bojím se, že mě násilně pošlou do léčebny. Snažím se abstinovat, ale časem se na vše zapomene, a opakuju staré. Uvažují o návštěvě skupiny anonymních alkoholiků, ale i tady mám jisté obavy.
Nejlogičtější a nejjednodušší ale taky nejtěžší cesta je bojovat svými síly.
Co ještě mohu udělat?
Nechci ztratit vztah a ublížit svému milovanému muži.
Anonym11
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21200
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Tak neuvažuj a konej.Zajdi na AA, pochopíš, do čeho padáš, pomůžou ti v abstinenci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21201
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Něco dělej!!!!! Zádný normální chlap si nenechá líbit, aby ses k němu takhle chovala!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21202
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Alkohol ti "dodává" sílu do té doby, než ti jí nějakej kluk taky natankuje.Pak poznáš, že je to pouze fikce
Typický příklad Jackyla a Hydea..toho je velice těžké se zbavit, dle mě to nedáš dokud nespadneš na dno..Nejsi totiž typickej alkáč jako zdejší co chlastali denně litry vína, spíš alkohol používáš pro uvolnění, odpočinek a pocit radosti a štěstí..Mám to stejně, takže vim, o čem je řeč..To ovšem někdo, kdo se po prvnim pivu prochlastá do deliria nemůže pochopit
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21203
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Je úplně jedno, jestli jsem alkoholička, která pije denně, nebo jen kvartální, pořád jde o stejnou nemoc, která nás zničí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21204
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Radši budu pít jeden den v týdnu než budu našrot denně
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21205
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Petře alkoholismus je progresivní onemocnění.Pokud překročíš hranici závislosti není v žádné lidské moci vybírat si,kde chceš zůstat-pokud budeš jakkoliv koketovat s dalším tzv.popíjením.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21206
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
petrch napsal:
Radši budu pít jeden den v týdnu než budu našrot denně

... a ja - radšej budem triezvy celý týždeň...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21207
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Tak se stěhuju tento týden.Dnes jsem dostala klíče zaplatila do konce měsíce a příští měsíc.No a picne mne.Uvolňuje se místo provozní ve školce,kde jsem pracovala na zástup.Tentokrát to už je nastálo.Volali mi ženské ze školky.Zítra tam jedu za ředitelkou.Tolik štěstí najednou-nemůžu se z toho vzpamatovat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21208
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Jano,tak to blahopreji!!Jen si nemyslim,ze je to jen stesti.Je to take Tva prace a to,jak na sobe pracujes.Alespon tak to vidim;-)
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter