Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Lidé se stejnou diagnozou
#22344
Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Zdravím,jsem alkoholička,je mi 36 let a už nějakou dobu abstinuji.Byla jsem na léčení,ale to není momentálně podstatné,mám totiž jiný problém se kterým jsem se dosud ještě nepotýkala,ale jak to tak vypadá,bude už nedílnou součástí mého života.Zpackala jsem toho v životě už dost,ale snažím se to napravit,nikomu neubližovat a pokud možno chovat se lidsky,ale pak když to nejmíň čekáte a říkáte si,že to co děláte a jak vedete ten život ve střízlivosti je opravdu super,příjde rána v podobě výpovědi v práci.Důvodem,samozřejmě nemůže být Vaše diagnoza,kterou si tím,že jste se šli dobrovolně léčit,potáhnete už do konce života jako hnusnou,těžkou kouli,které se už nikdy nezbavíte.Jsem na dně,všechno čemu jsem do ted věřila se najednou rozplynulo a já se ptám Má to ještě vůbec smysl abstinovat?Protože jsem a už navždy budu jenom ta alkoholička.
Gabča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22345
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Gabčo, pozor, ty nejsi jen ta alkoholička, ty jsi abstinující alkoholička, což je velký rozdíl.Dokázala jsi už hodně, nenech se výpovědí z práce zničit!Tisíce lidí nealkoholiků dostává výpověď z práce, takový je život.Nějakou jinou práci jistě seženeš, a buď na sebe pyšná!Ušla jsi kus střízlivé cesty životem, neznič si jí, jdi po ní dál.Jako střízlivá dokážeš nemožné věci, až zázraky, jen neklesej na mysli, bude dobře, uvidíš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22352
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Vydrž!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22360
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Díky za podporu.Zatím se držím.
Gabča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22363
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Gabčo, vyhráváš boj sama se sebou, to je největší bitva v životě. Práce bude jiná, vydrž..
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22369
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Gabika, drž sa... toto Ťa nemôže položiť...pamätaj si... ČO NÁS NEZABIJE, TO NÁS POSÍlÍ... chápem ako Ti je, ale musíš bojovať, bude lepšie
Peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22485
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Gábi?
Anděla
Anděla noci probděla
Senior Boarder
Příspěvky: 71
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/29
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22560
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Gábi k Tvému příspěvku: Abstinovat určitě smysl má. Nevím sice jak dlouho abstinuješ, ale porovnej svůj život před a po léčbě. Já osobně svůj pobyt v léčebně jako žádnou kouli kterou bych vláčel nevidím. Při nástupu do nového zaměstnání jsem v dotazníku na otázku - Co jste v poslední době dokázal a jste na to hrdý? - uvedl absolvování protialkoholní léčby a skoro tří roční abstinenci. Minulý týden (skončila mi zkušební doba) si mě pozvala do kanceláře moje nadřízená, seděl tam i její šéf a sdělili mě, že jsou s mojí prací absolutně spokojeni, dostal jsem přidáno a popřáli mi, ať se co se týče abstinování dál držím. V zaměstnání tě dobrej šéf nehodnotí podle Tvojí minulosti ale podle Tvé práce!!! No a pod šéfem který by nade mnou kvůli mojí minulosti doslova ohrnoval nos bych já nikdy nepracoval. Pokud máš chuť, najdeš si novou práci a hlavně se nestyď za to, že jsi dokázala přestat pít. Je málo takových, tak na to začni být pyšná a uvědom si, kde bys asi byla, pokud bys pít nepřestala. Já bych každopádně nedostal po zkušebce přidáno, ale už během ní by mě vyhodili...
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22569
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 7 měsíce  
Gabčo,ber to jako tvrdou zkoušku,jako výzvu jak jsi na tom.Abstinovat,když se všechno daří je jednoduché.Zkoušky přicházejí na každého z nás.V různých podobách.Jedny dveře se zavírají-ale tím se i otevírají druhé.Z tvého příspěvku vychází,že chceš sama otevřít sama dvířka k pití.TO NENÍ CESTA K NIČEMU DOBRÉMU.´Vzpomen´si na útrapy,které tvé pití přineslo tobě i nejbližším.Pokušení bývá silné,nezůstávej s ním sama.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23093
Re: Lidé se stejnou diagnozou Před 9 rok, 5 měsíce  
Gábi?.. jak se daří dneska?
Často na tebe myslím. Jsem v situaci, kdy sama spekuluji, jestli se na stávajícím místě držet, nebo ne.. Počátek, kdy mi to dávali všichni najevo je pryč,ale pořád jsem ta špatná a můžu kdykoli selhat...což mě dost mrzí, protože tomu ,jinak asi bezchybnému, kolektivu kazím reputaci .. serou mě všichni
Tak jsem chtěla říct, že jestli tě odešli, že možná všechno zlý je k něčemu dobrý.
dej zprávu
Anděla
Anděla noci probděla
Senior Boarder
Příspěvky: 71
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/29
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter