Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Nejspis urcite
#22905
Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Zdravim vsechny
Toto forum jsem nasel nahodou kdyz jsem si zadal do vyhledavani na googlu "chut na alkohol po 3 dnech"...je to totiz dnes 4 dny co jsem se naposledy napil a ja si uvedomil jak vzacne to vlastne pro uz je. Co jsem nastopil do prace a dostal se k penezum, rekl jsem si ze si prvni mesice uziju a casem az bude ucineno zadost se uvidi, bohuzel oslava jaksi neskoncila a pokracuji dodnes. Pit extremne jsem se naucil uz na konci stredni skoly ale opravdu zavazne to zacalo byt na vysoke skole, nicmene to pil v podstate kazdy a patrilo to nak ke koloritu...bohuzel az po nastupu do prace a nekolika zivotnich sebesklamanich za ketryma nebezpecne podezrele vzdy stal vice ci mene alkohol jsem si zacal vsimat ze pozivam povesti pitkare a alkoholika....podarilo se mi sklidnit a do prace z vecerniho tahu prijit uz relativne unosne opily, coz je samo o sobe silene. Nemuzu si jednoduse pomoct, Velice se na mou situaci hodi hlaska "Alkohol, pricina a zaroven reseni vsech zivotnich problemu"...mam bohuzel ten problem ze jakmile zacnu pit jiz nedokazu prestat...navic od doby co mam penize a zadne zavazky si mohu dovolit pit i nekolik panaku oblibeneho piti za vecer a njak se neomezovat. Dlouho je mi zcela jasne ze jsem na tom pravdepodobne hodne spatne a to zvlastne po te co si zcela neomylne podrazim nohy pitim vecer pred dulezitymi udalostmi, abych je pak nebyl schopny splnit...nejsu si uplne jisty proc to delam a uz vubec ne proc stim nedokazu prestat. Mam az nebezpecny pocit ze bez piti by se zhroutil muj jakysi takysi spolecensky zivot, nemel bych co delat a musel se prestat vymlouvat. I kdyz jsem si odpovedel v podstate sam, stejne me napadlo se podelit o neco co se tezko sdeluje lidem blizkym, kteri vecinou nemaj pochopeni a maj jen dve pozy - nejses/odsouzeni, nic mezi. Me by jen zajmalo jak proboha bojovat s chuti se napit_ Nebo lepe receno, proc se mi nedari piti moderovat? Do nalady, kdyz se de tancovat nebo se sejde dobra spolecnost, proc temer vzdy musim skoncit takrikaj na sutr a jen diky treningu jsem schopny fungovat? Nemam tendenci si doma sam otevrit pivo, nebo nalit panaka aniz bych vedel ze se vecer setkam s lidmy u sklenicky...presto me prijde ze je to beznadejny boj mezi rozumem a naprostym silenstvim...a silenstvi vyhrava.
BJ
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22930
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22931
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
BJ? zajdi na AA!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22968
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Včera jsem u 10. piva zpytoval svědomí, odložil ho a řekl si, že končim nafurt a šel do postele s tim, že jsem abstinent. Už piju 8.(otevíram 9.) Něco mi řiká, že si lžu. Právě já nevim jestli povídat si na AA je řešení, chutě a úzkost zůstane. Zas ostatní to tu vychvalujou. Ono musim chtít přestat a nestačí jen přiznat problém, a to je ono. Prostě se nechci vzdát pití(mýho nejlepšího kamaráda a nejhoršího nepřítele v jedný osobě)
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22971
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Peťo o tom právě AA je. Já tam začal chodit a po třech měsících jsem si najednou uvědomil, že si ani nemohu vzpomenout kdy jsem naposled myslel na alkohol. Považuji to opravdu za zázrak a netuším jak je to možné. A dnes po pár letech, jsem opravdu rád, že jsem našel odvahu tam jít. Ono co si budeme povídat, kdo by šel poprvé rád mezi nějaké AA. Já znám z AA celkem hodně lidí, ale asi žádného, který by tam poprvé šel jen tak. Většinou, tak jako mně tam zahnala bolest ze života a to, že nedokáži žít s alkoholem a ani bez něj.
Je to na každém, jak chce prožít život, já se rozhodl být šťastný a k tomu mi AA opravdu pomohlo. Zmizely nejen chutě, ale i depky, vnitřní nervozita a napětí. Tak nodně štěstí ať už vaše cesta životem je jaká koliv. Michal K
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22972
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Tvuj problem je, ze jsi nechutna vozrala troska, co nas akorat bude stat penize a zbtecne tu spotrebovava vzduch, tak se kurva dej dohromady a prestan tu fnukat ty fetce Libe na rameni. Kdyby nebyla permanentne zpraskovana, tak chlasta taky..
flatcher

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22975
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Kéž bys bral tolik prášků, co já!Byl by jsi úplně čistý , a normální.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22977
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Hergot, flatcher, co to hulíš, to musí být silnej matroš?! Sakra, chlape, kdes to sebral? Běž se radši přebalit, víš jak?
anonym 1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23051
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Mozna to smazku jako jsi ty prekvapi, ale nic neberu. Tak s bez slehnout, at nejsi neuroticka a muzes tu zase zhusta rozdavat svoje radobyabstinencni moudra. Nebo si radsi otevri flasku, pak budes snad konecne zticha. To ze lzes sama sobe me moc netrapi, ale lzes lidem, ktery se na Tebe obraceji o pomoc a to je minimalne svinstvo.
Flatcher

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23057
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter