Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25938
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
No já si na nudu stěžovat nemůžu,ale...mám každý den stejný,od rána do večera sama s malou,uklidit,uvařit,dojit na nákup,vyprat,vyžehlit,takže si ani nesednu.teď v zimě to bylo o to horší,nesnáším zimu,málo sluníčka,pořád trčet doma.teď se těším na jaro,máme zahradu,baví mě pěstovat všechno možné,vzduch taky dělá dobře,v létě jsme venku celý den.trochu mi jen chybí nějaké výlety,jelikož můj přítel je lenoch,takže už se netesim ani na víkendy co podniknem,už vím že sice je doma,ale je to úplně stejný den jako by byl v práci.teď,na co se těším nejdřív,třeba už dnes,baví mě dělat nehty,což po litru vína jaksi nešlo,takže si dneska udělám nehtiky,mam jeste co trenovat))).až bude hezky,mám v plánu udělat malý domeček na zahradu a větší pískoviště,no mám spoustu věcí co mě napadají a mám v plánu)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25939
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jenže jsi pořád sama.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25940
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
To je přesně ono libo,a jako citlivá duše to nesu blbě.když mu řeknu jestli půjdeme na procházku,rekne mi tak jdi.a sama chodím pořád,takže je mi to pak líto.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25941
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Liba napsal:
Jenže jsi pořád sama.

...ako, že: sám v NY a bez sprievodcu(*Sedliak/Vidlák v meste*...)...
(Myšlienky dotieravo útočia, márne hľadáš odpovede, niet sa kam skryť a princ na bielom koni nikde alebo v nedohľadne...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25942
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25943
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Rena,
od alkoholu sa dokážeš separovať a izolovať aj sama;
od teroristu ťažko(!)... Najmä na kolenách, so zviazanými končatinami a s kindžalom pod krkom!

(Tu už samotná myseľ nestíha, ani nestačí... )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25945
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Renco máš pravdu a když to vidím,stydím se sama za sebe že se tyram a dobrovolně(
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25946
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25947
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25949
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter