Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jiná činnost než pití - ale jaká??
#25790
Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj, je mi 24 let, s alkoholem jsem bohužel začal moc brzy, piju pravidelně od 12ti, denně od 16ti. Přestat pít jsem se pokoušel nespočetkrát, ale vždycky jsem ztroskotal na kednom - nemůžu najít žádnej zájem. Od 12ti let je mým jediným zájmem chlast a mejdany, ikdyž popravdě už to samozřejmě neni jako dřív. Ani nepamatuju, že bych měl dřív nějaký zájmy. Nic mě nebavilo, až v chlastu jsem našel zálibu. Pil jsem kdykoli a kdekoli. Neexistuje pro mě činnost, která by byla neslučitelná s pitím. Zkoušel jsem milion zájmů, zálib a koníčků co lidi mají rádi ale bohužel nikdy mě nic nebavilo a ze všeho jsem byl otrávenej tak jsem skončil opět u pití. Ani léčby, armásy terapeutů a spousty lidí mi nedokázali pomoct najít něco, co by mě bavilo. Vím, že pokud si nenajdu něco čemu se budu věnovat místo pití, bude to můj konec. Máte někdo podobnej problém? Nebo věděli byste co s tím? Díky moc, Rafael
Rafael.X

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25792
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj,možná mohu trochu přispět do mlýna.teď mám sice problém pití,ale v pubertě,jak píšeš,jsem také neměla koníčky,zajímaly mě taky jen mejdany kluci a tak.ono je těžké najít si něco jiného,když dneska většina lidí taky nic jinýho nedělá.chvíli jsem brala drogy,a po tom,co jsem přestala,myslela jsem že umřu.taky mě za žádnou cenu nic nebavilo,všechno mi přišlo nezajímavý a nudný.trvalo pár měsíců,než jsem začala vidět svět jinak a viděla zábavu i v obyčejných věcech.a máš věk na to,aby tě začalo bavit i něco jiného,půjde to,jen musíš chvíli vydržet a nevzdat to,dělat i to co tě nebaví a časem najednou zjistíš,že to zas tak nudný není.držím palce ))))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25799
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Neznáš nic, než chlast.Neumíš se bavit bez něho.Sám víš, co by tě bavilo, zajímalo, zkoušej, hledej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25808
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Rafaeli,
jenomže to je o tom, že ty to srovnáváš, porovnáváš zájmy, koníčky s chlastem.
Něco zkusíš, jak uvádíš a pak to zřejmě porovnáš s pocitem co ti dá alkohol.
Nejdřív by možná bylo lepší zjistit co Ti alkohol bere. A ujasnit si to sám pro sebe, že nechceš trávit čas s lahví.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25811
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
Neznáš nic, než chlast.Neumíš se bavit bez něho.Sám víš, co by tě bavilo, zajímalo, zkoušej, hledej.

Libo, není pravda že každého musí nutně něco bavit...Nevím, ale žít život jen proto aby nechlastal a přitom cejtit, že to nemá cenu? Někdo je holt takovej, já mám podobnej (stejnej) problem
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25813
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Petře, život je přeci o tom, aby jsi žil tak, jak se ti líbí, žít bez radostí, bez nějaké práce, motivací zábavy, nevím, asi je to smutný život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25833
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
Petře, život je přeci o tom, aby jsi žil tak, jak se ti líbí, žít bez radostí, bez nějaké práce, motivací zábavy, nevím, asi je to smutný život.

Žít jak by se líbilo, fajn představa, to by ale musel bejt svět, systém a lidi trochu na jiný úrovni. Proč asi do sebe tolik lidí cpe chlast a drogy? Právě proto, že svět je takovej jakej je a kdo to nevidí je buď slepej, zmanipulovanej nebo lže sám sobě (nebo vše dokupy).. Jinak ohledně práce, třeba pro mě je to něco co nenávidim ale chodim tam nejen abych měl za co pít, bydlet atd ale ikdyž práci nesnášim, díky ní nehniju a udržuje mě jaksi v chodu, dybych dal výpověď, přestanu fungovat a papa... Právě z toho všeho jak funguje tenhle ... svět jsem tak nehorázně otrávenej.. Bohužel, smutnej život to je ale znám i abstinenty co maj stejnej problém, nepijou ale nic je taky nebaví.
Rafael.X

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25834
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Libo, lenze im dava radost len ten chlast a ked to porovnavaju so vsetkym ostatnym, tak sa im vsetko zda prilis nudne a sedive. Toto maju fakt blbe. Ja mam nastastie velmi vela zaujmov a vela veci ma bavi a aj preto som sa na ten chlast tak zdravo nahnevala, lebo mi kradol kvanta casu a nemohla som sa venovat veciam a zalubam, co mam rada. Teraz vela veci nestiham tak ci tak, lebo toho casu sa mi zda stale malo, ale neda sa to porovnat s tym obdobim, ked som pila...
Chalani skusajte, musi sa najst nieco, co Vas bude bavit...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25839
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ano je to přesně to,já po tom,co jsem přestala s drogama(nebylo to nijak šílené,dva měsíce jsem brala extázi),pořád jsem myslela na to,jaká to byla zábava,sranda a pokoušela se najít,co mi dá to samé.Měsíce jsem chodila a dělala věci jen že musím,trvalo to dlouho,ale postupně mě začaly bavit jiné věci.Nejde to tak že přestaneš pít a hned druhý den se vrhneš na něco a bude tě to hrozně bavit...
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25841
Re: Jiná činnost než pití - ale jaká?? Před 9 rok, 1 měsíc  
Abych to uved na pravou míru, nesrovnávám nic s chlastem.
Rafael.X

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter