Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Nevím co dál,poradte prosim
#26391
Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj,moc bych chtel poprosit o radu.Svuj problem s pitim jsem si zacal uvedomovat ve svych 26 letech ,kdy jsem si koupil prvni lahev vodky domu.Najednou se mi zalibil pocit te euforie,kdyz se napiju.A tak to pokracovalo dalsi 4 roky,neuspesne pokusy prestat,chvilkova abstinence a tak podobne.Tak jsem se rozhodl s tim neco doopravdy udelat a sel jsem k psychiatricce.Tam jsem se vykecal a ta mi rekla kupodivu,ze prece nechci zit uz cely zbytek zivota bez posezeni s prateli a ze nejsem zavisly a ze az me to prejde tak ze me bude prilezitostny konzument a ze mam hledat zlatou stredni cestu.Jenze ja kdyz se opiju tzn. nejake tri deci vodky mam druhy den odpoledne uz zase myslenky na chlast,je to normalni?Tak nevim jestli ze me muze byt prilezitostny konzument.A take kdyz vidim treba v televizi lahev alkoholu tak me to strasne znervoznuje.Prosim poradte mi co dal,dekuji.
Radek
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26393
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
I psychiatrička se může plést.Zajdi na AA, tam se dozvíš vše, pochopíš co alkoholismus je zač, naučíš se jak přestat pít.Poznáš lidi, co léta nepijí a hezky žijí, což je dobrá motivace.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26395
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26439
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
V jedné věci má paní doktorka pravdu. Jsi na začátku alkoholické kariéry. Můžeš to svobodně druhý den odpoledne zrušit a hlavně si hlídat, aby žádné odpoledne nebylo. Nedej Bože, aby jsi popravky dělal již druhý den ráno. Tady cítím bod zlomu. Tady už střední cesta nebude asi funkční. Blíže na svém webu [url=http://www.abstinent.websnadno.cz/Abstinent Zdeněk/[/url] Mám velmi bohatou alkoholickou kariéru.
Zdeněk Sečka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26441
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Zdeněk Sečka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26447
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Ta tvá reklama sem nepatří.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26452
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Mne se vase stranky libily. Mne to vubec nevadi, naopak
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26453
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Reklama-porušení pravidel diskuze.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26473
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj Zdeňku,
díky moc za tvoji odvahu vytvořit takové stránky i za to , že jsi na ně dal typ.
Doufám, že dr. mlčoch má , na rozdíl od ostatních, v hlavě něco navíc a tak nepovažuje tvůj příspěvek za nepovolenou reklamu, stejně tak jako i Breviář viz . výše. Mě osobně oba příspěvky moc pomohly..
A nejsem sama...
Jsem již leta abstinující , ale slovo alkoholička jsem dávno vyměnila za slovo " stále se uzdravující" . Myšlenky jsou tvůrci našeho života a každé slovo jak o sobě uvažujeme nám dává vibraci. Rezonuje.
Z toho důvodu mě omrzeli i AA. Pomohli mě sice nastartovat a chytit dech, ale dál bych se neposunula ve svém životě.
Kvantová fyzika v podání a způsobu užití BG je opravdu nářez a není taky k pochopení pro každého JOUDU.
Tak si každý hledejme tu svou cestu a neznechucujme ostatním jejich pokusy dostat se v životě Výš a Dál
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26474
Re: Nevím co dál,poradte prosim Před 9 rok, 1 měsíc  
Jenže vše má svůj řád, za vše se v životě platí, jestliže je v pravidlech Alkoholika.cz napsáno zákaz reklamy, musí to tak být.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter