Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...41424344454647...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#45147
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj Krtek,

musel, pretoze mam kapelu a to sa toci okolo toho prostredia, jedine ze by som to dal na klinec ...

sponzora zatial nemam, som novacik, poradili mi co najviac chodit na meetingy

oddialit je myslene, ze ked to na mna pride, povedat si das si neskor, teraz nie, teraz to este nepotrebujes napr
ja som si napr aj vnimal stav ako je fajn nakoniec ze nelejem do seba a potom som videl ludi aky su na konci vecera zniceny z toho chlastu len a ja ee.

pokora pre mna znamena respekt pred blbymi vecmi ako je alkohol + ine nezriadene chtice, skratka vidim kde ma to dostava a ja nechcem, je to boj, a to chciet byt s Bohom, je ze mam nadej, da mi silu, ochranu, mozno ma zmeni, aby ma tak neovladali
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 27/06/2017 14:53 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45148
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Petr napsal:
BUH POMAHEJ

Buh Ti nepomuze. Taky jsem prosil o pomoc kdyz jsem se valel v abstaku po zemi a trasl jsem se tak ze jsem se nedokazal postavit. Tohle je peklo ze kteryho se budes muset dostat sam.

Co zkusit doktora? A nasadit treba Antabus?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45149
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Antabus jsem po roce začal přepíjet...jsem měl období, kdy jsem chodil i na točené nealko tady u nás v Praze jsem si našel hospůdku, kde ho mají..13.8. mám objednání do PL Ćervený dvůr..

Jo a já nemám zase až takové abstáky..spíš když se začnu nudit, jdu do hospody ikdyž vím, že když si dám jedno skončí to jako vždy průserem..ale neodolám té myšlence
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45150
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Petr napsal:
Antabus jsem po roce začal přepíjet...jsem měl období, kdy jsem chodil i na točené nealko tady u nás v Praze jsem si našel hospůdku, kde ho mají..13.8. mám objednání do PL Ćervený dvůr..

Jo a já nemám zase až takové abstáky..spíš když se začnu nudit, jdu do hospody ikdyž vím, že když si dám jedno skončí to jako vždy průserem.."ale neodolám té myšlence"

...keď nie si závislý, tak odolaj len sám-sebe!
Také ľahké, však?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45151
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Ten klinec by možno bol riešenie, ale ak ťa to baví, asi by si sa len trápil bez toho. Skús to povedať v kapele. Nemusíš spomínať AA, len že nechceš piť. Možno ťa v tom podporia. A ak to napriek AA a svojej snahe a odhodlaniu nebudeš zvládať, budeš si musieť vybrať. Niečo budeš musieť obetovať.

Viem ako to myslíš s tou zmenou. Ale na tom budeš musieť popracovať sám. Viera ti môže pomôcť, ale gro práce je na tebe samom. Nádej má každý, len na tom treba pracovať, pomôcť tej nádeji. AA sú dobrý začiatok.

Ja som to oddiaľovanie pochopil. Tiež som to tak niekedy robil. A na ďalší deň som už na to aj zabudol.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45152
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Krtek napsal:

Ja som to oddiaľovanie pochopil. Tiež som to tak niekedy robil. A na ďalší deň som už na to aj zabudol.[/quote]

Tomuto moc nerozumím..jak jsi na tom byl ty?

Na AA bych šel..chodil jsem tam kdysi..bohužel ted nemám ani na lístek na metro a to jsem ještě 22.6 měl 3,500,- a vše padlo za chlast, cigára a něco k žrádlu
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/06/2017 16:10 Provedl: Peta_kořalka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45153
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Zdravím,
Petře píšeš, že jsi si našel hospůdku, kde čepují birell, nealko pivo .
To je doslova vyhledávání bažení. Hospůdka, výčep, pivo.
Sice nealko, ale ta chuť a konzistence a všechny ty asociace předtím, uznal jsi si popravdě,sám sobě , že jsi alkoholik?
Sám sobě je to nejdůležitější, stěžejní, nestačí to odkývat třeba mudr na antabus, ale sám sobě vnitřně , kvůli sobě samému. uznal jsi si to?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45154
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Vím 100% že jsem těžký alkoholik..stačí, abych si dal 1 pivo a proberu se za dva dny v posteli...piju abych nemyslel na všechny průsery, co kvůli alkoholu mám - to je paradox asi jsem skutečný magor a jediné co mi zbývá, dostat se na ulici a užít si to řádně..pak třeba pochopím a omluvím se všem, co mi věřili a já je zklamal
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45155
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Dnes jsem byl v knihovně pro knížku "Snadná cesta jak skoncovat s alkoholem" od Allena Carra právě jí čtu...tak uvidím co se dočtu
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45156
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Takže to si bol ty, v tom Malom princovi.
Aspoň si napísal pravdu, čo si. Magor. Našiel si si dôvod prečo musíš piť. Alkoprůsery. A tej ulici never. Dostať sa z ulice je ťažšie, ako si predstavuješ.
Ja sa s alkoholom trápim roky. Prvý pobyt na detoxe 1998, posledný 2015. Medzi tým 4 liečenia. To, že som alkoholik, som vedel už dávno. Nemám v hrdle záklopku. Ísť si niekde posedieť pri jednom pive bolo utrpenie. Šialená chuť piť ďalej a nemôžeš. A tak to väčšinou skončilo tak, že som minul, koľko som mal pri sebe. Minul to znamená pitie sebe, pri stole a samozrejme automaty. Boli dni keď som sa neopil, ale to len preto, že som si z domu vzal len na to pivo a poldeci.
U mňa sa asi ta zmena stala, keď okrem toho, že som si priznal, že som alkoholik, tak hlavne som sa s tým zmieril. Zmieril pre mňa znamená, že s tým nebojujem. Netrápim sa myšlienkami na alkohol, prečo iný môžu a ja nie, atd. Nejako som získal pred alkoholom rešpekt. Vždy bude nado mnou silnejší, To je pre mňa tá pokora voči alkoholu. Niečo sa proste po rokoch trápenia preplo v hlave. Až nejako podozrivo ľahko to ide.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...41424344454647...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter