Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4344454647484950
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#45177
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Dodatok (nestihol som editáciu, celý ten čas sa neúspešne snažím načítať stránku, Windows 10 a EDGE pripojenie = nemožné): Vlastne, s jednou kolegyňou som tie "vibrácie" mal, pripadalo mi že podobne ako ja trošku preblikáva z tohto sveta do inej dimenzie (normálne takto nerozprávam, chcem opísať ako magicky a výnimočne na mňa pôsobila a CÍTIL SOM JU), boli sme párkrát nevinne na obede a... a potom dala výpoveď a je 200 km ďaleko a nekomunikujeme.

V tomto veku som už mal byť dvakrát rozvedený a pre každého slušného občana povinnú položku "deti" mal dávno odškrtnutú ako splnenú... no, nemám, a čo.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45180
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Alkohol mi pomalu a jistě ničí život.... nevím už jak dál! Jsem jen ulhaný sám k sobě... nemám pití pod kontrolou, jsem alkoholik, ale nechci být ;( ....a jak se chovám opilý se mi příčí!!!Agresivní, emoce a chování totálně bez zábran....co teď?! Sranda skončila....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45181
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Alkohol mi pomalu a jistě ničí život.... nevím už jak dál! Jsem jen ulhaný sám k sobě... nemám pití pod kontrolou, jsem alkoholik, ale nechci být ;( ....a jak se chovám opilý se mi příčí!!!Agresivní, emoce a chování totálně bez zábran...."co teď?! Sranda skončila"...
Mišo, "naopak!...

Práve teraz sa začína tá → skutočná *sranda*!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45182
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Co nechceš být...alkoholik?
Ale to už asi jsi ne?
Smiř se s tím a nauč se s tím žít.
Já byla včera na akci a potkala jsem tam kluka, který taky nepil. Fajn jsme pokecali a hlavně jsem najednou mi ani nevadilo, že nepiju.
Super večer a ještě lepší ráno
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45183
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Jsem alkoholik ale nechci být chci být abstinent, chci být pánem svého chování, prosím teď už to myslím smrtelně vážně, jaký první krok udělat nyní?AA, psychiatr, antabus? Ja: Tobě strašně věřím, vím, že máš svých starostí dost, poraď prosím...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45184
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Jsem alkoholik ale nechci být chci být abstinent, chci být pánem svého chování, prosím teď už to myslím smrtelně vážně, jaký první krok udělat nyní?AA, psychiatr, antabus? Ja: Tobě strašně věřím, vím, že máš svých starostí dost, "poraď prosím"...

..."alkoholik už si".

"Príjmi sa taký aký si a (na)uč sa s tým žiť!"


V prvom rade vyspi opicu/kocovinu.

Navštív psychiatra!

Požiadaj (ho) o detox a o umiestnenie do PAL!!!

(Všetko ostatné a potrebné sa dozvieš v každej psychiatrickej liečebni/ústave.)

"Prajem iba zdar a úspech!"

Trpezlivosť, snahu, odhodlanie a výdrž si pribaľ do batoha → budeš ich potrebovať!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45185
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Dobře děkuji Ti
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45186
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Alkohol mi vzal poslední věc v zivotě-dívku o kterou jsem hrozně stál, .... ... ona mi nevěří, alkohol omluva není, ale já bych to prostě nikdy střízlivý neudělal,.... už si kvůli chlastu nenechám nikdy nic vzít, protože ztratit tak důležitého člověka v životě kvůli pití je fakt bolestivé Kéž by vd :Sěděla, že když se opiju, nejsem to vůbec já, ale ten démon, který mě ovládá .... spřízněná duše je pryč... :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45187
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Mišo,

...odporúčam:

najprv sa vysporiadaj so závislosťou, až po nej si usporiadaj (aj) vzťahy.

(Naopak to ide ťažko - závislosť je odolný štít, najmä proti rozumu; pretože má "vlastnú/opileckú" logiku...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45188
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
jsem alkoholik, ale nechci být

Alkoholik budes uz do konce sveho zivota. Musis se smirit s tim ze kazde napiti se, kazda davka alkoholu v tele pro Tebe muze byt velky problem bez ohledu na to jak dlouho a jak dobre jsi abstinoval.

Mas moznost zkusit to sam, bez doktoru, bez pomoci. Jsou tady na foru taci co to zvladli a ma to vyhodu ze nebudes nikde veden a evidovan jako nemocny clovek trpici zavislosti. Neni to snadne (zalezi na tom jak "hluboko" v tom jsi) ale jde to.

Pokud citis ze to sam nedas tak to nema smysl dal resit a vyhledej odbornou pomoc. Neni nutne si hned borit zivot nastupem do PAL. Konzultance s odbornikem, setkani AA a vhodna medikace muzou udelat hodne moc na ceste ven.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4344454647484950
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter