Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44399
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy..budu netaktný..ale kolik máš let?jenom zvĕdavost..nic zatim neni.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44400
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Proč se ptáš? Lovíš tu nebo se chceš zbavit závislosti?
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44401
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Myslím, že jsem o dost starší než ty. Už mám toho hodně za sebou..
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44402
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Nelovím..mamuty už sú tabu. Len rád komunikujem...aj keď alkohol ma drtí...zatim...no bude to dobrý...vim to...chce to čas..a zase bodkujem Krtko...omg..jsu hňup...Lusy máš hezké jméno...to fakticky...moja neter je Lucie...žába pubertálna je to,no moja krv.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44403
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Tak to mám štěstí..protože já už mamut jsem Také mě alkohol drtí a pomaloučku ničí..proto jsem šla na tyto stránky. Dává mi sílu, mluvit tady o svém problému a nestydět se...
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44404
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Bol som na liečení...je to na prdlajs..akorát se dáš do kupy...a chlastaš dál.je to tak.Zachrániť nás môže len viera.V čokoľvek...nemyslim boha.nie som blazon..boh neexistuje..viera v život..Lusy..to je môj názor.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44405
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Já jsem na léčení nikdy nebyla..sama dobře vím, že mám veliký problém a musím ho začít řešit dřív než bude pozdě!Zdenku, aby jsi začal nad démonem vítězit, tak musíš doopravdy chtít a přestat se vymlouvat a omlouvat. Já se o takový přístup právě snažím. Když si budeme věřit, tak to zvládneme!
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44406
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Nie.niekedy už nepomôže ani chtít...vôla je prepitá.Ja som zašiel ďaleko...nikdy by si nepovedala,že som alkoholik.Keby si ma videla..live.a predsa som.V liečebni boli kočky!!!a skončili na alpe.Škoda,že nemám tú moc...alkohol by som postavil mimo zákon.Asi ilúzia,ľudia chcú piť. to je problematika pre sociologov..želám ti Lusy zdar...a úspech.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44407
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Zdenku,léčení není naprd.jsou na tomto foru lidi kteří pít po PAL přestali a dlouhou dobu úspěšně abstinují,ty jenom nechceš přestat myslíš ,že to za Tebe někdo udělá,ale chce to kázeň a tu ty nemáš,nic sis z toho nevzal,jen polemizuješ.Je tady spousta lidí kterým se to daří i bez PAL, protože opravdu chcou přestat pít.Sama vím ,že kdybych to nezvládala sama,jistojistě bych tam šla.Tobě to nic nedalo, protožes to vzal jako takovou přestávku mezi dalším pitím.Drželi jsme Ti tu všichni pěsti a bohužel už jsme pochopili,že to jsou jen výmluvy.Ty budeš pít až se upiješ,bohužel.Nepřeje Ti to nikdo takový konec,jistě bychom se těšili ,že normálně funguješ bez alka.Ale tvé příspěvky jsou věčně pod vlivem,to už pozná každý.Když Ti někdo napíše výtku pajedíš se.Ale aspoň jsi příklad pro ty ,kteří nechcou přesta pít a jak to s nima dopadne.Máš nastoupit do práce,to tam půjdeš pod vlivem?Začni už myslet jsetli Ti tam něco v té hlavě zbylo.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44408
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy a jak se Ti daří to zvládat?Chodíš do AA nebo k psychologovi?Já jsem si vyhledala u nás AA,taky jsem zvažovala léčbu v léčebně,ale dala jsem si ještě šanci nepít.Jinak chodím pravidelně k psychiatrovi a občas k psychologovi.Už to mije pití mi otravovalo život a sama jsem se sobě hnusila.Pořád se potácet z krátkodobé střízlivosti do opilosti,řešit problémy pitím,padat do stavu nevědomí a pak následně výčitek a depresí,to už dál nešlo.Jediná cesta je pro mě nepít.Můžu ale nechci.Každě ráno je mi fajn,můžu si naplánovat den a ne jen myslet jak si opatřit domů pití ,aby ho bylo dost vždy jak se probudím z bezesného chlastospaní.Přeji Ti ať vydržíš a piš jak se Ti daří.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter