Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Źiju neřízený život plný alkoholu, chci z toho ven
#28179
Źiju neřízený život plný alkoholu, chci z toho ven Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj přátelé,
již nevím kudy kam, proto jsem na těchto stránkách.
Bydlím v Praze. Podnikám v realitách a mám ještě jednu malou firmu, všechno se slušně rozjelo, tudíž nemám nouzi o finance a taky veškeré úkoly jsem delegoval na někoho jiného, mám taky spoustu času.
Asi před půl rokem jsem se rozešel s dlouholetou přítelkyní a odstěhoval se, bydlím sám. Rozchod byl víceméně mojí vinou a to, že jsem se akorát toulal a pařil v každým pajzlu po městě a na ní kašlal. Pil jsem dost, ale jen víkendově, přes týden jsem občas zašel na pivo ale to byla spíše výjimka. Po tom co jsem se odstěhoval se to začlo horšit. Budu upřímný, jsem docela pohledný a silně inklinuji k ženám, jsem sukničkář. Každou hezkou holku někam zvu, pak s ní sem na večeři, dáme si víno, hodně vína a pak ji přitáhnu do postele. Takhle se to opakuje tak jednou dvakrát týdně. Ráno se probudím, nechápu kdo co kde a jak. Holku vyženu, dám se nějak do kupy, sprcha, najíst se v hospodě, k tomu většinou pivo, pak domu, něco málo do práce a večer už zase honím holky a to skoro každej den. A pokud nelovim hoky tak lovím kámoše na drink. Piju hodně piva, i víno a taky kořalku - tý se s spíše vyhejbám, mám pak agresivní sklony. Většinou piju denně tak 6 piv nebo flašku až dvě někdy i tři vína. Bez alkoholu se nedokážu už tak odvázat a když jsem trochu pinklej, lépe se mi komunikujuje se všema. Myslel jsem si že je to to období "utrzenej z retezu" ale trvá to nejak dlouho a poslední dva měsíce není den kdy bych si nedal alespon 4 piva. Chtěl bych to silně omezit ale nevím vůbec jak. Chutná mi to a rád jsem ve společnosti,l nedokážu být sám se sebou. Nudím se a pak jdu pít. docela sportuju, chodím denně cvičit, ale pak pít. Je to hrozná kombinace ale nevím jak z toho ven. Porad mě někdo někam tahá, tak piju, doma být sám nedokážu. Je to zamotaný...
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28189
Re: Źiju neřízený život plný alkoholu, chci z toho ven Před 8 rok, 11 měsíce  
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28190
Re: Źiju neřízený život plný alkoholu, chci z toho ven Před 8 rok, 11 měsíce  
Tomáš,

..."ešte tú o Snehulienke, prosím",...


(Čítal si sa? ...a čo Ti na *TO* vravia lekári?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28212
Re: Źiju neřízený život plný alkoholu, chci z toho ven Před 8 rok, 11 měsíce  
No rád bych aby to pohádka byla to mi věř
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28213
Re: Źiju neřízený život plný alkoholu, chci z toho ven Před 8 rok, 11 měsíce  
Tomáš píše:
No rád bych aby to pohádka byla to mi věř

..."verim!"(Áno - aj!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter