Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Ptestavam pit..
#29784
Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobry den. Pijem asi 15 rokov kazdy den minimalne 1 liter vina. Ked som otehotnela, samozrejme som nepila, ale potom sa to znovu rozbehlo, slova od Libi mi pomahaju, motiviju ma, su strucne a priame. Uz druhy den som cista, len voda, nieje to lahke, chute su, ale spomeniem si na krasne ranne vstavanie bez bolesti hlavy a pocitujem serotonin aj ked pocas dna sa este vyskytnu triasky ruk a neistota..ale vydrzim doma a kazdou minutou som blizsie k lepsiemu stabilnemu pocitu.. dam vediet ako sa mi dari, pokusim sa to zvladnut sama...
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29785
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý den Sandro, moc Ti držím palečky.Jsem na tom podobně jako Ty. Co do doby i množství vypitého alkoholu. Radši ani nevzpomínat, kolik problémů jsem si nadměrným pitím způsobila. Stydím se za sebe. Minulý týden jsem se konečně rozhodla, že s tím musím něco dělat. Přečetla jsem si zde několik příběhů, pro mě velice motivujících. Můj den D byl 27.7. Bohužel jsem o víkendu selhala, manžel měl narozky. Tak začíním dnes, 3.8. od začátku. Stáhla jsem si příručku dr. Nešpora a chci zatím bojovat svépomocí. Stojí to za to, život je přece krásný. budu ráda, když se budeme navzájem podporovat. Lenka.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29788
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Dívky, stopněte to zlo, dokud máte sílu.Sežere vás, zničí.Život se má žít, nepřežívat s alkoholem.A strašně rychle utíká.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29792
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Lenka napsal:
Bohužel jsem o víkendu selhala, manžel měl narozky.
S tímhle se taky aktuálně peru. Ačkoliv sám necítím nějakou potřebu opíjet se, je mi tak trochu líto, že na různých oslavách, zahradních grilovačkách (a že jich u nás na chatě je za sezónu víc než dost) můžou všichni vesele chlastat a já ne
Takže já to řeším tak, že když se juchá a popíjí, já si zalezu někam do ústraní, otevřu si Birella, knížku, a čtu si. Sice se mi hodně příčí představa, že takhle budu muset nuceně žít třeba ještě 20 let (je mi plus mínus padesát), ale jiná cesta pro mě asi není (nebo samozřejmě je - cirhóza, rakovina apod.) Takže jak už jsem psal - na víkend 2 panáky a nikdy více, zatím se držím 2 měsíce, tak mi držte palce
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29793
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Ahojte. Aj ja som dnes v noci este dopila flasku vina. Teraz lezim v posteli, boli ma hlava, busi mi srdce a potim sa tak, ze mi az kvapka z ruk. Ano, mozme sa navzajom podporovat, raz sa to podari a pritom je to take "jednoduche" ,LEN SA NENAPIT a zmeni sa nam zivot. Liba dakujem za tvoje slova, stale si ich opakujem. Inak tesim sa na tu euforiu, ktora nastane po dvoch, troch dnoch nepitia.
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29794
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Ale ono lze juchat i bez alkoholu.A dobře.Nevěřila jsem, že bez alkoholu je hezký život, že vůbec je možné ho žít, a je to pravda.Střízlivost je velice silná páka, člověku dává svobodu, důstojnost, klid.Jsem moc ráda, že jsem ji poznala, zažívám a užívám si ji.Přeji upřímně každému, aby poznal ten život bez berličky alkoholu, smát se, zpívat si, užívat štěstí.Jde to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29818
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Téměř 28let jsem pil pro "zábavu".Mnohokrát "do mrtva".Poslední téměř 4 roky jen abych usnul.Z toho 3 roky v kombinaci s prášky.Pro rychlejší účinek.3směnný provoz-potom dvanáctky.Smrt otce byla předzvěstí mého "konce".Poslední cestu do práce už si ani nepamatuji.Tuhle agonii ukončil až zaměstnavatel.3 dny na suchu.Hrozné stavy.Končím s chlastem.Definitivně.Jinou cestu nevidím.
Don
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29819
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobře, že ti to dochází.Máš už své vypito.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29834
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Ano, aj ja pijavam roky koli tomu aby som zaspala. Musime mat uz niekde hranice, musime si uz niekedy povedat dost! To clovek skutocne potrebuje aby sa stalo nieco strasne aby si to uvedomil?? Ja citim, ze mi to uz dotrklo citim, ze ma organizmus prosi aby som ho uz nenicila a dopriala mu po tolkych rokov toxikacie pokoj... Ja zatial len dva dni nepijem, aj vcera v obchode som alkoholu ukazala "stredny prst" Telo sa poti, ale psychicky sa citim lepsie.. Kazdym dnom blizsie k novemu zivotu..
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29838
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Ten prst ukazuj co nejdéle, měj alkohol na háku, kašli na hajzla.Chce tě zničit.nedej se, uvidíš, jak ti bude jen a jen lépe, budeš spát jak mimino, a cítit se výborně, ne hned, ale bude to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter