Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Piti ze spanku
#31675
Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Dobry den, mam trosku problem,kdyz v noci piji bez sveho vedomi, jsem alkoholik??
Lumir
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31683
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Zdravím,
jak už jsem psala , nesmažu z ničeho nic nově založené vlákno.
Proto Vás zde diskutující a zakladatele tohoto vlákna poprosím o vyjádření se k tomuto tématu v tomto vláknu, kde momentálně není ani žádný příspěvek.
Nesetkala se s takovým problémem jak je zde popsán, snad jedině co mě napadá je totální okno, piji a nevím, že jsem pil?....když to zhodnotím s velkou nadsázkou)))
Snad i tazatel se ještě ozve a více popíše svůj dotaz?
Děkuji předem za Vaše reakce na toto téma, abych vědela jak naložit s tímto vláknem, aby zde nebylo zbytečně prázdné, nebo založené téma o ničem.
Ještě jednou dík a přeji hezký den.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31684
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Dobry den, ono to vypada ze si delam srandu ale opravdu se mi to stava. Mam rodinu, dum, praci a alkohol piju normalne jako kazdy chlap. V praci vypiju denne dva litry vody a doma pak tak tri pivka, nekdy vino..jak kdy. O vikendu na pivko nebo grilovacka a to k tomu patri. No a obcas se mi stane ze delam jak prdlej a abych pak usnul tak se zliju a ze jdu spat to jeste vim, a kdyz se probudim druhe den tak mi manzelka rekne ze sem normalne usnul a spal sem jak zabitej, z niceho nic jsem se objevil v kuchyni, nalil si treba sklenku nebo lupnul par panaku a zase odesel.
Lumir
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31685
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Léky, třeba na tlak, srdce, na spaní-jakékoliv léky neberete? Jinak jsem ráda, že jste se ozval, tudíž je o čem diskutovat.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/11/2015 11:06 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31686
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Ještě doplním o zkušenost jedné známé, ta užívala léky něco jako dormicum, na spaní to myslím je.
A dala si na to pivo,jedno a ráno se divila, že měla navařeno....vařila ona, nic si nepamatovala.
Jestli neužíváte léky, tak snad přepracovanost, napětí, více alkoholu to vše znásobí...okno.
Třeba někdo zde bude vědet poradit, sama jsem zvědavá.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31688
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Prasky neberu zadne, ted ma tak napadlo ze bych z lednicky odnesl alkohol a dovezl uhli:-) beru to s nadsazkou. Taky bych byl rad kdyby se k tomu nrkdo vyjadril.
Lumir
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31689
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Lumíre,
já jsem alkoholička, takže já to měla jinak. Když se pilo , já pila do mrtva,bez záklopky ...takže u mě z toho bylo mega okno po akcích. Jsem se ráno dozvědela kolik jsem čeho vykonzumovala a ani netušila, nepamatovala si to. Ráno dokonce našla skleničku kdekoliv po kuchyni moji a to i nalitou a to jsem si ani nepamatovala, že jsem doma načala ještě láhev, ale jak píšu, u mně to bolo klasické okno alkoholičky po párty...ostuda.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/11/2015 11:51 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31691
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Tak jasně že je to alkoholické okno, co jiného by to mělo být? Speciální druh náměsíčnosti? O tom bych možná uvažovala, pokud by k takovému pití docházelo při běžné abstinenci přes den - ale to, že někdo nametený udělá věc, kterou si pak ráno nepamatuje, obzvlášť když jde hned po ní znovu spát, takže ji tzv. zaspí...
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31694
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Priklanam sa tiez k tomu, ze je to normalne alkoholicke okno. Mne sa tiez stavalo, ze som si este pamatala, ako som isla spat. ale uz riadne naliata a na druhy den mi priatel hovoril, ze v noci som sa zobudila a zhanala este po celom dome alkohol, a to som si uz nepamatala vobec....
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31697
Re: Piti ze spanku Před 8 rok, 5 měsíce  
Takze jsem alkoholik? Kdyz vyhledavam alkohol i ze spanu?
Lumir
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter