Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...649650651652653654655...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58314
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 11 měsíce  
Tak máme toho prvního máje a je to takový pěkný svátek zamilovaných a práce, ale hodně lidí si taky řekne - ták, hlavně že je volno a může se zvesela nasávat no a už to psala vedle Maris: "Jak strávíte 1 máj,lásky čas???"

U nás po dlouhé době prší, naposled tady valilo na velikonoční pondělí, od té doby možná milimetr srážek. Dnes se sejdu nakonec s příbuznýma se kterýma se moc nestýkám a uděláme si skupinovou terapii

A jinak se podělím o sen, který se mi dnes zdál a třeba se tady najde nějaký vykladač, který mi řekne co ten sen znamená. Provětrám prstíky a začnu tedy: Sny si moc nepamatuju, ale dnes jsem šel ve městě hlavní ulicí v průvodu někam na svatbu, vůbec nevím komu, nesli jsme tam dary a ty lidi sem vůbec neznal. Byla téměř tma a hlavně všude prach, na hubě sem měl roušku a přišli jsme ke kontrolnímu stanovišti jak sme se blížili do centra, kde stáli vojáci v maskách a kontrolovali nás. Pouštěli dál jen malé skupiny, mně zdrbali za to, že nemám rukavice, ale že když jdu na tu svatbu tak mně pustili dál. Šel jsem po zdržení sám dál a nevěděl kudy odbočit. Dal jsem se vpravo, viditelnost byla děsná, všude ten prach a tam ještě demolovaly bagry nějaký dům, takže jsem se vrátil a šel vlevo. No a tam byl vchod do suterénu nějaké budovy a tak sem tam šel, všude bylo plno zátek od vína, velké hromady, já se tím prodíral a na recepci jsem vyfasoval malý stolec, se kterým sem šel dál a bylo tam plno obsazených stolů a jedna kočka mi říkala, poď a sedni si k nám. Tak sem si sedl a sen skončil. Jako fakt přesně tak se mi to zdálo a už to začínám zapomínat, některé detajly se mi pletou a na oběd nebudu už o ničem asi vědět. Mám z toho trochu nepříjemný pocit, každý ví, že svatba ve snu znamená pohřeb, já na tyhle věci jako skoro vůbec nevěřím, ale brouček hlodá...

Pokud jste dočetli až sem tak Vás obdivuju a jinak se mějte všichni pokud možno co nejlíp to půjde a občas se i tady této skupině ozvěte!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58315
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj Perte,no ten sen,svatbu jsi neviděl, jen víš,že jsi na ni šel.Jinak něco z reálu,asi hodně sleduješ o viru, spíše ten prach a špína ,to se mi zdá,když nejsem v pohodě,jako ,ze mám v duši bordel.No a nakonec ta žena,tak už je na čase nebýt sám .
Přeji hezký 1.máj všem.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/05/2020 08:55 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58316
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 11 měsíce  
Pert, to aby to znamenalo pohreb, tak to musi byt vlastni svatba. A jeste nejhorsi je, kdyz si oblecen v bilym, jako nevesta.
A ten prach, je fakt neporadek v dusi.
Pekny prvni maj a pusu pod rozkvetlou tresni
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58317
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 11 měsíce  
Díky za reakce a vám taky

V tom snu jsem měl tmavý oblek a s tou ženou mně to nenapadlo, byla štíhlá a hnědé vlasy po ramena a můj typ jsou přece plnoštíhlé postavy
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58318
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 11 měsíce  
Vis, kolikrat se mi zdalo o nekom, kdo nebyl muj typ?
Mockrat !
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58323
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
3748 dnů úspěšně ignoruji všudypřítomný alkohol. A co vy?
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58324
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Richarde, to moc gratuluji. Mam rok
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58325
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Richard napsal:
3748 dnů úspěšně ignoruji všudypřítomný alkohol. A co vy?

Velika gratulace!!! To je uzasny uspech.

Jen pro zajimavost - delas si jeste kazdy den "carky" ? Ja dneska den 1476 a pred chvili jsem "carkoval"... za ty roky se z toho stal uz ritual. Porad si rikam ze patym rokem bych se na to uz mohl vykaslat ale stejne to porad delam .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58326
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Ahoj, já jsem teckovala do kalendáře, ze začátku to pro mě bylo fakt důležité, večer udělat tu tečku. Ten starý kalendář mám schovaný. A zkouším to taky počítat, ale nějak mi to nejde
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58327
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Jo o tom čárkování jsme se tu kdysi už bavili

V posledních letech si vedu deník, vždycky nějaký dostanu na nározky nebo vánoce, zaplním ho a vytáhnu druhý s jiným obrázkem, teď mám s podzimní přírodou. Mám ho blízko sebe na krabici pro mně důležitýma věcma osobního charakteru apod. Ale do deníku si nepíšu nic o alkoholu nebo že kolik dní už to nepiju, o chutích a tak, jen takové záznamy co mám udělat, co a jak sem udělal, v běžném životě osobním i nějaké povinnosti - úřady, lékaři, návštěvy, charita, masáže, lazebník, instalatér, různé objednávky, kdo mně nasral a kdo naopak si zaslouží pomoc atd. atd. atd.

Vlastně mám krabicový a složkový systém, můj velký obývací pokoj s knihovnou a tím vším, různýma starožitnostma prej vypadá jak v tajemném hradu v Karpatech no takže s přehledem si vedu záznamy, mám to plné barviček a někdy mně to chytne a dvě hodky si tak hraju a vybarvuju, luštím životní tajenky a hádanky, v pc vlastně nic takového nevedu a nemám, jen tam mám pár složek s fotkama a o chlastu jen skype nebo vy tady a ten skyp už velice málo.

Jsem rád, že Ríša a vy dva G+A se držíte, vše dobré a ještě by občas mohl přispět i L+P=VŠL ještě pořád-možná-snad?

Ahoj
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...649650651652653654655...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter