Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...658659660661662663664...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58534
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Dobré ráno,
tak jsem ráda, že jsem tu včerejší krizi ustála. Před pár dny jsem si koupila chytré hodinky, kvůli hubnutí a když včera koukala na denní souhrn, aktivity, kalorie, tepovka ,tak přesně v dobu, jak jsem včera byla v tom Lidlu, tak jsem měla tep v klidu 150 u toho 3 vykříčníky a hodinky mi v tu dobu asi vysílaly nějáký poplašný signál, ten jsem ale v tu dobu nevnímala. Mazec.
Prima den všem
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58535
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj, je fajn, že ti došlo, jaká je krása, když krizi ustojíš.
Někdy jsem měla pocit, že to s vystavovánim alkoholu, dělají prodejci snad naschvál.
Přejde to. Ale nějakou dobu to potrvá.
Drž se.
Kalhoty jsi už vrátila?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58536
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Už jo, hned ráno . Chlast tam byl pořád, ale v krámu většinou jen babky a ty ho v košíku neměly
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58537
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj ????️ , ne léčebnu tím nemyslím , ono v léčebně je medikace , psychoterapie - ale většinou skupinové a poslouchat problémy ostatních mi nic nedá , pak nějaké dílny nebo rádoby arteterapie , jediné užitečné je denní režim , ale těm člověk může držet doma pokud je zodpovědný . Karolíno no pokud tak bedlivě sleduješ jaký nový chlast se prodává v Lidlu a kdo má v košíku alkohol a kdo ne o něčem vypovídá ....měj se na pozoru
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58538
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolína, píšeš:
Už jo, hned ráno . Chlast tam byl pořád, ale v krámu většinou jen babky a ty ho v košíku neměly
Karolína, odporúčam Ti:

"zabetónovať (si) TRIEZVY SVETONÁZOR
na vrchol vlastnej pyramídy všetkých svojich hodnôt!!!"


(Neporovnávaj, neodsudzuj,... na prvom mieste si iba TY a Tvoja triezvosť!... ostatné sa odvíja v závislosti od Tvojej triezvosti.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58539
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ja, moc děkuju
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58540
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Pozdrav vsem.
Jsem na dovoleny v Jizerkach. Se stejnou partou a se sudem a kanystry vina, jako loni.
Ale letos se citim lip. Uz nema strach, ze to neukocitruju. Ani ten alkohol necitim tolik. Je, ale fakt, ze se sedi vecer venku.
Jen trochu jsem zalitovala, ze uz vino nepiju. Na chalupe jsou nove sklenicky na vino. A moooc pekny
Vedro je i tady.
Karolino, jak ti to jde?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58541
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj, zitra uz jedeme z dovci domu. Jsem rada, myslim, ze je to tak akorat. Uz mi zacinaji vadit ty sklenicky s vinem. A ty demizonky.
Kdyz me to vino nepokousi, tak je to bezva. Nemam problem.Vydrzim i zabavu, oslavu, co koli na jedem vecer. Ale tyden uz je hranicni.
Snad to bude rok od roku lepsi
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58542
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj ve spolek,
dnes návrat z dovolené v kempu na Sázavě. Víno mi nechybělo vůbec, ale měla jsem asi 5 piv. Výčitky nemám, normálně pivo nepiju vůbec. Hodně jsem to pozorovala, jak chlast na lidi působí, tam je to z první ruky. 2 týpci spali přímo nad jezem na takové zídce, stačilo se víc přetočit a byli přímo ve válci. A pak člověk čte o tom, jak se někdo utopil, ti 2 kluci, jak se před týdnem utopili v Sázavě, to mě na pár dní vzalo, stejně staří, jak můj syn (15). Ráno všude po kempu nablito, všichni oteklí. Člověk to vidí, mozkem to ví a pak to stejně nevydrží. Tož tak
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58543
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Víš dobře jaký bordel ti to udělá zas v hlavě, je jedno jestli víno nebo pivo, ten alkohol tam je a furt nějak balancuješ. Jeden hlásek ti říká, že to není v pořádku, propadáš se do závislosti a měla bys s tím něco dělat, proto chodíš sem a druhý - no tak có, pár piv a mám to pod kontrolou, ani výčitky, zlehčování situace a takto se to může vléct ještě pár let nebo do důchodu, anebo taky ten kopec rychle překlopíš a nabere to pěkné otáčky.
Nikdo ti neřekne co to s tebou časem udělá, chlácholit se můžeš jen zatím dobrými zdravotními testy. Psychika je nalomená už teď řekl bych, pokud to nezastavíš tak si tam uvnitř sama se sebou ještě užiješ.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...658659660661662663664...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter