Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...661662663664665666667...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58564
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Cibulko, za tyden budu mit 16.mesicu.
Ale minuly tyden mi ukazal, jak na tenkem lede se pohybuji. Taky na me zautocil zanet moc cest. To jsme byli zrovna s partou na dovoleny. Kazdy tam ma svoji zasobu leku. Tak jsem dostala brusinky a kapky z lichorerisnice. Ani me nenapadlo se podivat co je to za roztok. Byly ve 40% alkoholu. I ta jedna lzice blbejch kapek mi pekne zamotala hlavu.
Uz mam tabletky
Budu ti drzet palce!!
Urcite vsechny rady znas
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58565
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Cibulko a kdyby jsi ty léky nebrala , tak si vypiješ ? Zní to tak...
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58566
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Dik Erika, ano poznam Michal, tak je to takto jednoduchsie, neni som si sebou este taka ista ze by som to ustala... Hlavne ked tu vsetci popijaju.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58567
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Tak to máme každý jinak , já kdybych chtěl chlastat , tak chlastám antibiotika a je mi to jedno . Nejlepší prevence je - nejít vůbec , dokud si nejsem jistý ( jistější )
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58568
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
"....len sa bojim co bude dalej, ze to nezvladnem zase."

Prečo sa vopred bojíš niečoho, čo sa vôbec nemusí stať? Rešpekt pred alkoholom, to áno. Ale v ustavičných obavách žiť nemôžeš. To sa "zblázniš". Tak dlho sa toho budeš báť, až sa to stane.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58569
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
krtko napsal:
A doma mi teraz rozkvitli orchidei, čo som mame kedysi kúpil, tak sa aj z toho teším. Sadnem večer na balkón k cigarete a pozerám na hviezdičky... Prkotiny, ktoré som kedysi neriešili. Takto to už ďalej nejde. Asi začnem znovu piť.

Vzdyt je to uplne skvele radovat se z malickosti . Treba ja si ted cestou do prace vsimam jak nam prestali kvuli vedru sekat travnik kolem baraku co tam roste kytek. A kazdou chvili se zastavim a jen tak na ne koukam... jsou tam ruzny modry a cerveny a fialovy a zluty ... prd vim co jsou zac ale hezky se na ne kouka . A ted jak byly v Praze ty vedra tak se v noci blbe spi - taky sedam na balkone a divam se na hvezdy nebo jdu ve 2 rano na kratkou prochazku. A dost casto vzpominam jak probihaly podobne chvile jeste pred 5ti lety . Tolik zabityho casu a tolik okamziku co staly za to a co jsem si nechal utect kdyz jsem cumel do lahve .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58570
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Ale hej, Džino. Však ja sa teším. To, napísané na konci, bolo len tak. Zo srandy. Proste zažívam takú pohodu zatiaľ. Niekedy mám pocit jak malé decko. Teším sa z blbostí. Viem, že to tak nebude večne, ale čo bude neriešim.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 23/08/2020 19:47 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58571
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Michal, tak to som aj ja kedysi dokazala, ale teraz mam nejaky respekt na taketo kombinacie.... Krtko ja viem, ale lahko sa to hovori, neviem si pomoct. Nejak to cele asi moc riesim, alebo seba... Dnes som bola na hriboch a je to super si v lese vyvetrat hlavu. Clovek ma priestor premyslat. Rano idem zas, uz teraz sa tesim, a bol aj nejaky ulovok, tak aj ranajky budu super
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58572
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
V pohode Cibuľka. Asi každý sme si tým prešli. Po tých pokusoch a následných zlyhaniach je to asi normálny pocit. Len som prišiel na to, že v ustavičnon strachu a obavách z alkoholu sa žiť nedá. To by som sa zbláznil. Aspoň taká je moja skúsenosť. Ten rešpekt z alkoholu mám, keď som niekde v spoločnosti, kde sa podáva alkohol. Ale je to taký ten zdravý rešpekt, nie nejaký šialený strach z toho, že čo ak vypijem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58573
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Sak ja viem ze mas pravdu Krtko, len sa asi musim do takeho stavu, a pohody este dopracovat. Ked sa raz podari
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 24/08/2020 12:15 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...661662663664665666667...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter