Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...672673674675676677678...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58752
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahojky při pátku,
jak se všichni máte? Já jsem po fázi 4 dny bez vína a 3 dny s týden úplně čistá. Chci se zeptat vinařů, jestli jste měli zpočátku abstinování takovou kyselou pachuť v puse. Je to nejvíc v noci, ale i přes den, včera jsem sundala roušku, kterou jsem měla v práci 4 hodiny na puse a normálně z ní šel cítit chlast. Fakt to trvá tak dlouho, než se tělo vyčistí?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58753
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Karolínko,
každý den bez alka je plus. Dej si tic tac dokonce i s kůže je cítit pach po chlastu, akorát alkoholik to vnímá až zvolní a snaží se přestat, tak pak si to uvědomuje.
Je jedno zda z vína, nebo z jiného alka, prostě to čpí z alkáče ještě nějaký čas. Takhle je člověk cítit ostatním co nepijí po celou dobu alko kariéry.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58754
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
No, tak to je síla . Jak se Ti vede?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58755
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Kaji jde to. Někdy je to na prd, někdy v pohodě. Jak to má asi každý člověk.
Jak se chystáš na svátky? Máš v hlavě nachystaný nějaký radosti co si můžeš splnit? Je dobré mít takový plán, program i blbost postačí co potěší. To mi vždy pomáhá, tak proto ten dotaz
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/12/2020 09:59 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58756
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Kajo. Ja prepila vina dost. Pachut v puse jsem mela, furt jsem neco zvykala.
A alkohol jsem citila ze sve kuze dost dlouho.
I ted si pripadam jak cuchaci pes. Staci nekdo kdo trochu vypil a uz to citim.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58757
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Já teď když prvně v životě vědomě a s klidem abstinuji poznám na každém i jedno pivo , cítím , vidím , vnímám , líp než detektor kovů kov ????
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58758
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Já to na druhých poznám taky, ale nikdy by mě nenapadlo, že takhle můžu být cítit taky, sám se člověk necítí, ale z té roušky jsem byla v šoku, aspoň k něčemu je to dobré
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58759
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Kuli tomu, jak se alkohol citit, si myslim, ze se to o cloveku vi.
Driv jsem tvrdila, ze o me to urcite nikdo nevedel. Problemy jsem nedelala, verejne jsem se nikde neopila a ani v prikope jsem se nikdy nevalela.
Ale ted, kdyz vim, jak je to citit, myslim, ze jsem byla idealista.
Kdyz si vzpomenu, kolik jsem toho dokazala vecer vypit, tak uz jsem si jista, ze to ze me rano pekne tahlo. No mozna jeste i v poledne.
Uz ted bych mohla dat ruku do ohne, za jednoho kolegu, ze je v tom taky pekne namocenej.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58760
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Já mám taky kamarády třeba , kteří už pijou přes limit , ale na jednom to nemá takový dopad a pije stejně už xy let. Druhý pije denně , ale zodpovědně kvůli práci a když má volno tak lije dokud může , zrovna včera mi psal, jak se těší do hospody po tom omezení a že půjde od otevíračky do zavíračky a moc se těší. Pak trpí další dny to vím a dost , ale nemá u něj smysl něco řešit a jediné pozitivum je , že opilý je pořád zábavný a nekonfliktní. Nejhůř je na tom asi třetí , ten pije i přes léky AD a pak v té opilosti píše všem kraviny a ikdyž jsem se mu snažil naznačit , že je něco špatně , tak vůbec si to nechce ani z 1% přiznat , samé výmluvy a obhajoby. Přijde mu vlastně normální po noční přijít a vypít 2L PET láhev piva . A když je volno tak pivo + víno , např 6 piv 1-2 litry vína. A na něm to jde vidět nejvíc - jediný zájem chlast , vše spojené s chlastem , prostě chlast , chlast , chlast. Nejsmutnější na tom je jak vykládal , jak se upik jeho otec a další příbuzný doslova m smrti a že to neměli pod kontrolou a on má. Já třeba vím , že nemá , viděl jsem ho třeba další dny v kovovinách a ten třes a přebíjení dalším alkem , no takový třes jsem na živo asi ještě ani neviděl. Je to zvláštní , že jedna skupina alkoholiků jsou si vědomi , že jsou alkoholici a pijou , ale ví , že je to zle a ta druhá pije a není si schopna přiznat , že problém má. Já to o sobě věděl už 3 roky , nepovažoval jsem se vysloveně jako alkoholika , ale člověka , který to nemá pod kontrolou a alkoholik může být velmi snadno. ( Možná jsem byl kdo ví / jsem ) . Ale může člověk někomu říkat tisíckrát , ale pokud to člověk nechce SÁM změnit nemá to smysl. No měl jsme čas , tak jsem psal
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58761
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Já jsem dnes po dvou měsících navštívil hospodu, úplně plnou lidí, určitě víc než těch povolených 50 procent. Během lockdownu jsem vydatně popíjel doma. Někdy si říkám, že by bylo zajímavé zkusit aspoň nějakou dobu abstinovat, tělu by to asi prospělo, ale obávám se, že nedám ten počáteční absťák. Vypiju třeba půl litru tvrdého a jsem prakticky střízlivý.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...672673674675676677678...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter