Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...686687688689690691692...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#62750
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Rachel napsala:
Nezmění se to, nezmizí to. Je to hluboká rýha zvyku v mozku, která se aktivuje s jednim lokem. Nexistuje řešení.

Rachel,
ty už jseš tu s námi taky nějaký ten pátek,když porovnám co jsi napsala viz. výše s tím, co jsi napsala třeba před
Před 4 rok, 4 měsíce
Ale musim říct, co je pozitivní, mam strašnou chut do života. Mam hodně energie a chut se změnit. Ráno s tim vstávam a mam dobrou náladu. Třeba z toho vyjde i pozitvní změna v život.

tak, kde jsi tenkrát našla cestu, aby Ti bylo takhle lépe?
Nevzdávej to! Je jasný, že i když člověk abstinuje, nebude každý den automaticky růžový, prostě bude žít normálně, budou se střídat dny kdy se něco podaří a někdy se nepodaří, klasika, ale bude tam obrovský benefit.

Benefit neničení se alkoholem, všechna rozhodnutí budou činěna s jasnou hlavou a další benefity: ušetří si zdraví i finance , nebudou okna... a třeba někdo přidá další benefity do placu.


Rachel ozvi se.
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/08/2021 12:38 Provedl: Stopka ॐ.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62751
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Stefko, no vidis a pak ze to nejde .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62752
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Moje pití není extrémní. Ale mohlo by být. Už ten nějaký pátek se v tom plácám. Vydržím dlouho nepít, opravdu žiju, dělam spoustu věcí, cestuju, miluju život. Pak se jednoho dne zvrtne, dam si sklenku, jen na chut, ne vždy je to problem, občas je to jen sklenka dvě a konec. Ale pak příjde kocovina, klidně i po půl roce. Stejně si dam ráno vyproštovák a pokračuju. Stejnej program. Ze začátku to byly dva dny. Potom tři. A ted už to bývají dny čtyři.

Ted nepiju třetí týden. Hodlám v tom pokračovat. Pomáhají mi meditace, modlitby, rituály, duchovní cesta.

Všem držim palce!!!!
Posílám hodně sil a děkuju!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62753
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
A teď o prázdninách jsem pila několikrát, včetně pár dní vyproštování, takže třeba půlka července uplně zničená. to byl impulz k tomu vrátit se sem, hledat podporu a společnost lidí, který žijou jinak. A hlavně nepít!!!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62754
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Kdyz neumime pit, tak nezbyva nez nepit .
Kdyz se chce, vzdy to nejak dozraje, prepne se to a je zase dobre.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62757
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
čau lidi
zas v tom lítám
funguju s rodinou i v práci
ale už skro 0,5l vodky...... aby nebylo cítit
dnes jsem to chtěla zkusit BEZ
stejně zas.......
takže léčebna nebo co ? nikdo to fakt neví! jsem úspěšná byznys woman..zatím.. za volantem mě zatím nechytli, jelikož jezdím denně, jsem vyježděná - vím, není Omluva...... je otázka času, kdy dojde k průseru
jak udělat Stop !???
jak si koupit džus místo vína/vodky ??
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62770
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahojte, mám dotaz na lidi, co se jim dlouhodobě daří nepít. Co si vnitřně stanovujete. Soustředíte se jen na ten konkrétní den a řeknete si, dneska nebudu pít? Nebo si řeknete už nikdy v životě se nenapiju? Nebo jak pracujete s tim vnitřnim rozhodnutím? Co vám pomáhá v tom upevňovat ho? Jak tim tak procházím, myslím si, že to rozhodnutí uvnitř je to jediný co opravdu pomůže. Děkuji děkuji moc, jestli se někdo ozvete R.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62771
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Rachel, po par mesicich, letech nepiti, proste nepijes, nepatri alkohol do tveho zivota, skoro jako by si v zivote nikdy nepila a nemas s tim problem. "Das si neco?" - "Ano, limonadu." Obcas se to ozve jako jedna moznost reseni nejake vnitrni nepohody, ale nastesti prijdu vzdy na jine reseni, nez se napit,rozpit. Neni to nijak silne. Nepotrebuji premyslet, zda si mam neco koupit nebo ne a rozhodoval se na pul cesty do obchodu, benzinku, vecerky. Proste .. naucis se pracovat sama se sebou.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62773
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahoj, je to vnitřní přesvědčení že už nikdy v životě ani kvápek... Prostě že lidově tzv. "spadla klec". V léčebně na terapiích k tomu i lidi vedou, např. že každý člověk má na život vyměřenou určitou dávku alkoholu a my jsme ji už vypili.
Pavel
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62774
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Děkuju vám. To si taky řikam, že už to je prostě tak, že už sem svoje vypila, i to tak občas řikam lidem. Děkuju vám, že jste střízlivý a ukazujete, že to jde
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...686687688689690691692...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter