Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Klidný začátek nepříjemný konec
#32783
Re: Klidný začátek nepříjemný konec Před 8 rok  
No já si to začal uvědomat teď, protože až teď se to začalo stávat častěji. Už jsem se přichytil proč jsem chtěl tak moc pít a jedinej důvod byl jen to, že se chci zlejt. Nic jiného za tím nebylo a to mě začalo děsit. Teď už se mi i z některého druhu alkoholu dělá špatně jen ho cítím. A ty druhý dny nebili nic extra. teď o Velikonoce jsem to taky trochu přiopil. Jen je zvláští, že se mi to stává jen s jednou určitou skupinou lidí.
Lukas
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32784
Re: Klidný začátek nepříjemný konec Před 8 rok  
Lukas napsal:
No já si to začal uvědomat teď, protože až teď se to začalo stávat častěji.
...Jen je zvláští, že se mi to stává jen s jednou určitou skupinou lidí.


"Zmeň partiu a sortiment pitiva/nápojov!"
(Urob rošádu do triezva!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35070
Re: Klidný začátek nepříjemný konec Před 7 rok, 9 měsíce  
Ahoj ,je mne 58 let.24 let jsem se opijel prilezitostne do nemoty az mne to malem ve svych 40.letech zabylo.
18 let jdu cestou strizlivosti.Je dulezite na to nebyt sam a setkavat se s lidmi,kteri nastoupili stejnou cestu.Tim se utvrzovat v tom,ze rozhodnuti je spravne.Take mit praci,ktera mne bavi a nejake jine konicky.Mit radost sam ze sebe a snazit se pomahat jinym lidem.kdo to potrebuje.Podle mne neni problem v tom,ze na svete existuje alkohol,drogy,herny,al eproblem je predevsim ve mne,ze neumim zit svuj zivot.Mejte se krasne.
Vitez
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter