Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...29303132333435...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33199
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Santalka ber to pozitivne, ucis sa skusenostiami a takto mas o jednu poucnu skusenost viac
Zistila si, ze pobyt v hospodach este nezvladas. Ja som sice do nich chodila od zaciatku, ale akonahle som zacitila ze uz to nedam a ze to na mna ide, tak som stadial utekala bez ohladu na to co si ostatni mysleli alebo nie. Takze nabuduce budes vediet lepsie ako mas reagovat a ako sa vyhnut tomu, aby si sa napila..
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33200
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Mas pravdu Kiro. Zajimavy je, ze presne vim, kdy se to zlomilo, a ze jsem mela jeste na vyber - zustat a chlastat, nebo šupem vypadnout. No mozek uz byl chorý, ale to uz je pryc. Tak doufam, ze to brzy zvladnu ošefovat jako Ty
A co Novi, uz je dobře?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33202
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Občas si připadám jako Ajnštajn nebo antichlastový génius /hahaha!/, když mě napadne nějaká myšlenka, nápad, jistota, kterou jsem přece už kdysi musel slyšet nebo číst.
Nepíšu sem deník, ale už pár dní si naléhavě uvědomuju důležitou věc. Ten stav nepití, střízlivost - to musím budovat.
Stejně, jako jsem si vytvořil závislost, tak teď musím pracovat na střízlivosti.
A není to tak, že hned dostanu nějakou obrovskou odměnu. Tísně, poraženosti, neschopnosti, atakdál, bleble, to patří k životu. Tu bude furt, pořád, u každého.
A střízlivost se buduje, vytváří. Krokama, skokama, spíš pomalu, se zmatkama i pochybama.
Spoustu roků jsem si vytvářel závislost.
Teď jsem na výpravě do docela nového kontinentu. Střízlivého života. Občas prskám na stres z mobilu, z mejlu, na zrychlenou dobu.
Díky tomuhle Fóru ale vidím, že rozhodně nejsem na osamocený výpravě. Dobrý!
Nechci alkohol, nechci pít. To už bylo. A bylo to blblý. Byl to omyl. Už to nechci.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33203
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Jo, abstinence se musí budovat, musí se na ní pracovat, jako na ostatnich dulezitych vecech v zivote - na lásce, na vztazích, na sobě. Patří k tomu zvládat bezne situace, napjaté, stresující, smutné i radostné. Jde o to to zvládnout střízlivě. Tzv.zaživa, bez umrtvení
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33204
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahojky, taky se pridavam 4 den nepiju po silenym mesicnim piti. Pred tim jsem vydrzela abstinovat 2 mesice. Pak jedno pivo a byla jsem tam uz to nezvlada psychika mam hrozny stavy. Piju uz hodne dlouho a chci prestat uz to nezvladam. Nejhorsi je, ze mam silne bazeni, ktere se musim naucit zvladat. Neni mi nejlepe nastesti mi obvodak napsal neco na uklidneni. Na psychiatrii jsem objednana 10.5. Stejne mi asi nepomuzou musim to dat sama. Uz chci zacit zit normalne a neresit jen chlast. Mejte se
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33205
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj Katko, vítej do "klubu". Ta psychika je hrozná, já vím. Já s tím taky bojuju a nenávidím se pak za to, že to vím co přijde, a stejně si zas ublížím. Jinak se to nazvat nedá . Tak se taky drž...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33208
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Šantalka napsal:
Ahoj Katko, vítej do "klubu". Ta psychika je hrozná, já vím. Já s tím taky bojuju a nenávidím se pak za to, že to vím co přijde, a stejně si zas ublížím. Jinak se to nazvat nedá . Tak se taky drž...

Uvažuješ nesprávne naučeným spôsobom.

"Skús si vyprojektovať v mysli predstavu, v ktorej odvykávanie s prehľadom sama zvládaš a kontroluješ a nepretržite si ju premietaj do priestoru vedomia. (...je za čelom, keď zatvoríš oči a nazeráš akoby do seba.)"

Je TO Tvoja vízia (vy)túženej skutočnosti, ktorú si postupne zhmotňuješ, ako napríklad: aj vytrvalú a konštruktívnu modlitbu.

"Prajem Ti/Vám len zdar a úspech!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33210
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Tam mám třetí oko
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33211
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Šantalka napsal:
Tam mám třetí oko

Tak si ho prepláchni čírou tekutinou poznania a múdrosti z prameňa triezvosti...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33213
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Budu se snažit. Ono to s tretim okem tak je, moudrost, rovnovaha atd. Proc ne strizlivost
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...29303132333435...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter