Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám
#33569
Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Zdravím Vás všechny. Dnes jsem se rozhodla přestat pít. Chci s tím opravdu skoncovat. Já jsem začala pít před 17 lety. A to když mě opustil manžel kvůli jiné ženě. A já zůstala sama s dvouletým synem a 9 letou dcerkou. No prostě jsem začala. Postupem doby jsem se dopracovala k jedné lahvi vína denně. Nyní jsem tři roky znova vdaná. Problém je v tom, že manžel pije také. Ne tak moc jako já , ale ty tři, čtyři piva denně vypije. Již víckrát jsem mu říkala, že by jsme měli přestat. On mi na to vždy jen řekl, že to stačí pouze omezit. Nyní piji s ním solidárně pivo. A ty 4 až 5 vypiji pravidelně každý den. Před dvěma lety jsem měla práci na hotelu v Alpách. Byla jsem tam tam jen měsíc, protože manžel mě velmi postrádal. No ale proč o tom hotelu píšu. Tam jsem nepila vůbec a kupodivu žádné problémy se neobjevili. Pak po návratu do Čech to bylo zase jedno, dvě piva s mužem. Trpím depresemi už sama ze sebe. S dětmi nemám dobrý vztah právě kvůli alkoholu. Už jsem toho pokazila dost. Takže konec.
CHCI OPRAVDU PŘESTAT!!! Tak mi držte palce a budu tady psát jak pokračuji.
sarka
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33572
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj Sarko,
tak vitej mezi nami No neni to tak uplne lehky, aspon pro me ne. A to jsem jeste na zacatku...
Motivaci mas, tak preju pokud mozno bezproblemovy start
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33574
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Děkuji Šantalko. Já to vím, že to bude těžké. Protože je mi jasné, že mě již pomůže jedině abstinence. Nemohu ani docházet do AA a nic takového. Bydlím totiž v Německu. Tak to musím zvládnout jen svými silami a myslím, že mi tento web hodně pomůže.
sarka
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33575
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Teď se vrátil muž z práce. A sdělil mi, že on si to pivo dá rád. A už ho do sebe leje. Já to ale vydržím.
sarka
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33576
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
A manzel to vi? Muj ano, ale taky popiji. Neprijde mu to nutne a nebere to vazne. On nema psyh.potize, tak nevi, proc jsem k tomu dosla, kdo nezazil, nepochopi.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33577
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Manžel to ví. Ale on to tak nebere. On tomu nerozumí. Někdy mi jen řekne, ty tvoje věčné deprese. Ale to já mám právě z toho alkoholu. On taky pije každý den. Ale nemá žádné problémy jako já. Tak ani důvod přestat. Ty stavy úzkosti mám právě proto, že mě trápí, že piji. Tak jsem si včera řekla dost. Myslím, že to bude težší, když budu na něj koukat každý den jak popíjí. Ale poslední dobou už mi bylo i z alkoholu špatně. Vím, že mám hodně pevnou vůli a vím, že to chci udělat pro sebe.
sarka
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33578
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Tak se drz. Pekny nealko-vikend
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33579
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Sarka, musis sa namotivovat a vediet, ze to robis pre seba. Ja som sa spociatku tiez na priatela hnevala, ze ma nevie pochopit. Ale potom som si uvedomila, ako by aj mohol, ved on nezaziva to co co ja. On si obcas vypije a na druhy den ani nevie, ze pil. Ako by potom mohol pochopit ako alkohol nicil mna fyzicky ale hlavne psychicky. Takze nehladaj u neho v tomto pochopenie, pochopit a mozme len my co tym prechadzame.
A ani na neho netlac, aby prestal pit aj on, pokial on nechce, len by to medzi vami vytvaralo napatie a to by tvojej abstinencii urcite neprospievalo.
Sustred sa hlavne teraz na seba, jeho pitie vobec neries. Naplanuj si nasledujuce dni a tes sa na nieco nove ako na pitie..Opras nejake stare konicky...Ale hlavne a tes na to, ze casom tie depky odozneju a ako ti bude zas pekne na tomto svete.
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33581
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Těším se na nealko víkend. No a na zítra jsme si s manželem naplánovali výlet na motorce. Já sedím tedy jen vzadu . Tak to se moc těším. Zatím to zvládám zcela v pohodě. Pěkný víkend všem přeji
sarka
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33590
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Přeji krásné dobré ráno všem. Tak dnes den druhý. Zatím vůbec žádné abstinenční příznaky. Psychika je zcela o.k. . Mám totiž ze sebe radost, že nepiji . Spala jsem dobře. Nic mě nebolí. Žádný třes. Jen jsem se trochu zpotila, ale to jsem jindy měla i víc.
sarka
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter